Новини

Дороги та освіта – у пріоритеті Макіївської ОТГ на 2017-й

Макіївська ОТГ – одна з найменших громад України успішно розвивалася у 2016 році й має великі плани на 2017 рік.

Макіївська об’єднана територіальна громада, чисельність населення якої 1 січня 2016 року становило близько 1867 осіб, сьогодні є показником бажання розвиватися й удосконалюватися.

— Ми дуже завдячуємо державній підтримці ОТГ, тим, що нарешті за багато років у нас з’явилися об’єкти капітального будівництва. Зокрема, ми проводимо реконструкцію чотирьох об’єктів комунальної власності — це частина приміщень Пустотинської ЗОШ. Там буде розміщуватися дошкільний навчальний заклад. Відбулася реконструкція основного нашого клубного закладу громади — Макіївського будинку культури, – розповідає заступник голови Макіївської об’єднаної територіальної громади Віктор Дворець.

У Ганівці, яка приєдналася до ОТГ, прибудовано фельдшерський пункт. Крім того, для потреб усіх населених пунктів громади проводиться реконструкція старих будівель гаражів під розміщення пожежного депо. З тим, щоби придбавши автомобіль у 2017 році організувати пожежно-рятувальний підрозділ.

Плани громади на 2017 рік – подальша реконструкція і зміцнення матеріальної бази закладів соціально-гуманітарної сфери.

За власні кошти громади вже розроблена проектно-кошторисна документація для реконструкції опалювальної системи основного нашого закладу освіти — Макіївського навчально-виховного комплексу, заміни вікон та дверей у цьому ж закладі з тим, щоби мінімізувати втрати теплової енергії і зробити цей об’єкт енергоефективним.

Другий напрям – дороги. За власні кошти розроблено 8 проектно-кошторисних документацій по ремонту місцевих доріг комунальної власності. На одну з доріг вдалося залучити консолідованими зусиллями, і зусиллями спонсорів, і служби автомобільних доріг і відремонтувати пів кілометра дороги у селі Ганівка.


Довідково. Макіївська об’єднана територіальна громада, чисельність населення якої 1 січня 2016 року становило близько 1867 осіб, сьогодні є показником бажання розвиватися й удосконалюватися.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Макіївська,

В області вже 30 ЦНАПів

6 громад з Чернігівщини – Іванівська, Ічнянська, Ніжинська, Остерська, Талалаївська та Холминська – стали кандидатами на участь у третьому раунді впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою». Тепер приміщення, визначені під центри надання адміністративних послуг, мають…

Макіївська ОТГ підтвердила спроможність

Тридцять третя громада Чернігівської області – Макіївська в Носівському районі – пройшла підтвердження даних своєї інвестиційної спроможності. Про це повідомив експерт Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Бойко. Макіївка – територіальна громада на Чернігівщині (не плутати з донецькою). Створена в 2015…

Квартиру і землю пропонує лікареві Макіївська громада

Макіївська об’єднана територіальна громада на Чернігівщині – найменша і в Україні одна з найменших: тут навіть 2 тисяч мешканців нема, а вся територія – біля 50 кілометрів в радіусі. І всього дві сільські ради об’єдналися в ОТГ. Мало хто й…

Нардеп та сільські громади проти реформ “Укрпошти”

Сьогодні, 13 березня, у Верховній Раді підняли питання доцільності проведення реформи поштового зв’язку – по факту скорочення поштових відділень у сільських громадах. Брифінг із цього питання зорганізував народний депутат Олександр Кодола. – Мова йде про пілотний проект “Укрпошти” щодо скорочення поштових…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: