Новини

На Чернігівщині аграріям допомагають вирішити питання блокування податкових накладних

Про проблеми із розблокування податкових накладних у сільгосппідприємств йшлося на зустрічі керівництва податкової із представниками аграрного сектору Чернігівщини.

На думку підприємців, в останні роки поширюється практика, коли податкова служба блокує (зупиняє) податкові накладні агровиробників, їх відносять до ризикових. Навіть після прийняття судом рішень на користь бізнесу, тобто про реєстрацією накладної, податкова оскаржує їх.

Додатково аграрії нарікають на значну кількість підтверджуючих документів, які необхідно подавати для реєстрації податкових накладних у випадках їх зупинки.

До речі, подібні проблеми виникають не тільки у агровиробників. Скарги на блокування податкових накладних лунають від багатьох бізнесменів.

У свою чергу, керівництво податкової аргументувало, що реєстрація податкових накладних відбувається автоматично за допомогою спеціальної програми. Також вони підлягають автоматизованому моніторингу, відповідно оцінюються ступені ризиків.

Після обговорення, за пропозицією депутата обласної ради Дмитра Іванова (фракція «Слуга Народу») домовлено про створення на базі Чернігівської обласної ради робочої групи для обговорення проблемних питань, що виникають у аграріїв. Такий дорадчий орган діятиме на базі постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики.

Джерело: Фейсбук сторінка обласної організації партії «Слуги Народу»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: