Новини

Дмитро Іванов очолив Наглядову раду Агенції регіонального розвитку Чернігівської області

Агенція регіонального розвитку (АРР) – один із каталізаторів соціально-економічного розвитку області. Серед засновників АРР – Чернігівська обласна рада, яку представляє депутат від «Слуги Народу» Дмитро Іванов, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики. 29 квітня його обрали головою Наглядової ради.

Агенції регіонального розвитку діють у всіх областях, за задумом уряду ці установи виступають як осередки співпраці між державним, приватним та громадським секторами з питань розвитку регіонів і громад.

«Серед завдань агенції – планувати й реалізовувати політику регіонального розвитку, поєднувати державні, регіональні та місцеві ініціативи влади, бізнесу й громадськості», – розповідає Дмитро Іванов, керівник фракції «Слуга Народу» в Чернігівській обласній раді.

АРР у Чернігівській області найбільш активна щодо проведення навчальних тренінгів для малого та середнього бізнесу в громадах, сприяє залученню інвестицій, долучається до розроблення інвестиційних паспортів для громад. До речі, на базі агенції діє Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

Наприкінці 2020 року Чернігівська область отримала схвалення 6 проєктів, на які сумарно виділять приблизно 50 млн грн. Серед них – безпосередньо підготовлений агенцією проєкт «Розвиток хаб-системи розвитку підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області».

29 квітня під час засідання Наглядової ради АРР підсумували роботу за попередній рік, обговорили організаційні питання діяльності агенції й подальші перспективи розвитку установи. Головою Наглядової ради агенції було обрано Дмитра Іванова. Крім того, ухвалили рішення про оголошення конкурсу на посаду директора агенції у зв’язку із закінченням строкового трудового договору нинішнього керівника установи.

«Одне із завдань, яке ставимо перед агенцією – забезпечити розвитковий складник проєктів, їхню спрямованість на підтримку реального сектору економіки в громадах. Для цього має бути співпраця громад, їхня участь у фінансуванні ремонтів та будівництва об’єктів інфраструктури. Приміром, проєкт «Підвищення туристичної привабливості м. Новгород-Сіверський Чернігівської області» (розробник – Новгород-Сіверська міська рада) буде набагато ефективнішим за умови наявності всього комплексу туристичної інфраструктури. І тут може долучитися до фінансування й обласна рада, і місцева громада (якщо говоримо про пам’ятки архітектури, що перебувають у них на балансі), і Чернігівська ОДА та Служба автодоріг (якщо говоримо про дороги). Як депутат обласної ради також буду брати участь у реалізації проєктів та співпрацюватиму з громадами», – прокоментував Дмитро Іванов.

За повідомленням Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу»

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: