Новини

Українські фермери отримають доступ до програм держпідтримки

Минулого тижня Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт № 4046, що дозволить фермерським господарствам отримати доступ до державного фінансування.

Закон створює однакові умови щодо напрямів використання коштів фінансової допомоги з Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Крім того, впроваджується державна підтримка фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років включно. Ця ініціатива діятиме в межах підтримки підприємницьких ініціатив сільської молоді.

Цей законопроєкт передбачає можливість підтримувати українців віком до 35 років, які створюватимуть сімейні фермерські господарства, займатимуться фермерством, розвитком сільських територій. Крім того, він врегульовує питання земель постійного користування. Це, на жаль, десятирічний біль для українських фермерів. З ухваленням цього законопроєкту фактично фермерські господарства, які мають землі в користуванні, зможуть також користуватися всіма програмами державної підтримки“, – розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Закон також дозволить фермерам передавати у власність фермерського господарства землю, що є їхньою власністю або ж належить їм на правах постійного користування.

Законопроєкт є своєчасною та важливою ініціативою для стимулювання розвитку фермерських господарств, особливо в частині надання можливості сільській молоді реалізувати свої підприємницькі ініціативи. Є слушними запропоновані ідеї та підлягають врахуванню щодо унормування складу земельних ділянок фермерських господарств, а саме надання права передачі земель, які є у громадян, членів фермерського господарства, на праві постійного користування або на праві власності, у власність фермерського господарства. Закріплення терміну “новоствореного фермерського господарства”, запровадження державної підтримки фермерського господарства у вигляді грошової допомоги за рахунок державного бюджету у розмірі та порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, голова якого має вік до 35 років включно“, – сказав під час виступу у Верхоній Раді Павло Халімон, керівник обласної організації партії “Слуга Народу”, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Додактово законопроєкт надає фермерам право вносити до статутного капіталу фермерського господарства свої земельні ділянки. Це дозволить отримати доступ до державної підтримки.

Джерело: Чернігівська обласна організація партії “Слуга Народу”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: