Новини

Фінвідділ Сновської ОТГ про бюджет громади-2020

Фінансовий відділ Сновської міської ради очолює Ліна Савченко. У відділі також працюють: Лілія Гребенюк  – заступник начальника, Катерина Ткаченко – завідувач бюджетного сектору та головні спеціалісти сектору Ірина Турченко  і Леонід Комісаренко.

БЮДЖЕТ

Запорукою успішного розвитку ОТГ є збалансований бюджет. За чотири роки існування ОТГ м.Сновськ надходження до бюджету громади зросли на 68,2 млн. грн., але знизилась порівняно з минулим роком на 20,0 млн. грн., що пояснюється зменшенням, в порівнянні з минулим роком,  офіційних трансфертів на  28,4 млн. грн.

У 2016 році надходження району становили 107,6 млн.грн., тоді як у 2020 році відповідні надходження до бюджету  ОТГ склали 175,8 млн.грн.

За 2020 рік власних надходжень (без врахування офіційних трансфертів) бюджет отримав 105,8 млн.грн. Темп росту до надходжень 2016 року складає 220,0 %.

Основними бюджетоутворюючими джерелами надходжень до бюджету є:

 • податок та збір на доходи фізичних осіб – 51,4%
 • плата за землю – 17,5%
 • єдиний податок – 11,7%
 • власні надходження бюджетних установ – 4,1%
 • рентна плата за використання лісових ресурсів -7,1%
 • акцизний податок – 3,8%
 • інші надходження – 4,4%

За підсумками 2020 року найбільшими платниками податків і зборів до бюджету міста є:

АТ “УКРЗАЛІЗНИЦЯ”
ДП “Корюківське лісове господарство”
Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту
ПСП  “ПРОГРЕС”
ПСП “ЯНА ПЛЮС”
СТОВ  ” ЩОРССIЛЬГОСПСЕРВIС”
Військова частина 2253
КНП СНОВСЬКА ЦРЛ
ДП СНОВСЬКРАЙАГРОЛIСГОСП
ДПТНЗ “Сновське ВПУЛГ”
ДП “УКРСПИРТ”
ПРАТ  “ЩЗПТ”

а також фізичні особи підприємці:

Веселий С.Д.
Фастов М.М.
Клименко С.М.
Василенко В.І.
Логоша А.В.
Коляко  П.Ф.
Примак О.С.
Дедусь М.І.
Дмитренко К.О.
Виблова О.В.
Турченко І.М.
Коротиш О.О.

Видаткова частина бюджету здійснюється із застосуванням програмно-цільового методу, де для 52 бюджетних програм складені бюджетні паспорти.

Видаткова частина бюджету за 2020 рік виконана в сумі 177,4 млн. грн., у тому числі видатки загального фонду – 159,0 млн. грн., видатки спеціального фонду – 18,4 млн. грн.

Фінансування видатків здійснювалось відповідно до затвердженого уточненого розпису з урахуванням наявних фінансових ресурсів та звернень головних розпорядників коштів бюджету міської ОТГ.

Питому вагу в загальному обсязі видатків загального фонду бюджету за 2020 рік займають такі галузі як:

 • освіта – 92,9 млн. грн. (58,4 %);
 • охорона здоров’я – 12,0 млн. грн. (7,5 %), у т.ч. видатки на КНП ,,Сновська центральна районна лікарня” – 8,6 млн. грн., на КНП „Сновський центр первинної медичної допомоги” – 2,4 млн. грн., централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 1,0 млн. грн.;
 • соціальний захист та соціальне забезпечення – 9,4 млн. грн. (5,9 %);
 • культура і мистецтво – 9,8 млн. грн. (6,2 %);
 • фізична культура і спорт – 2,8 млн. грн. (1,8 %);
 • житлово-комунальне господарство – 6,4 млн. грн. (4,0 %);
 • утримання та розвиток інфраструктури доріг – 1,1 млн. грн. (0,7 %);
 • державне управління – 23,4 млн. грн. (14,7 %), у т.ч. видатки на утримання міської ради склали 19,5 млн.грн., на утримання окремих структурних підрозділів міської ради спрямовано 2,4 млн.грн., місцеві програми у сфері державного управління виконані у сумі 0,1 млн.грн., на проведення місцевих виборів, за рахунок субвенції з державного бюджету витрачено 1,4 млн.грн.;
 • інші – 1,2 млн. грн. (0,8%)

У видатковій частині спеціального фонду питому вагу займають капітальні видатки, на які спрямовано кошти у сумі 13,6 млн. грн. (73,9% від загального обсягу виконання), що дало можливість суттєво поповнити заклади бюджетної сфери основними засобами, оплатити за виготовлення проєктно-кошторисних документацій та робіт по капітальних ремонтах та реконструкціях об’єктів бюджетної сфери,  мереж зовнішнього освітлення вулиць, тощо. В розрізі джерел фінансування капітальні видатки проведені за рахунок отриманих субвенцій з державного та обласного бюджетів у сумі 4,9 млн.грн. та за рахунок спрямування коштів бюджету міської ОТГ  у сумі 8,7 млн.гривень.

Джерело: сайт Сновської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

Сновська ОТГ: лікарня відроджується

В КНП «Сновская центральная районная больница» сразу три новых врача. Невропатолог и уролог приступили к работе в Феврале, радиолог пока на учёбе (приобретает квалификацию рентгенолога). Для заведения, в котором, по словам его генерального директора Николая Куценко, более половины врачей предпенсионного…

Фінвідділ Сновської ОТГ про бюджет громади-2020

Фінансовий відділ Сновської міської ради очолює Ліна Савченко. У відділі також працюють: Лілія Гребенюк  – заступник начальника, Катерина Ткаченко – завідувач бюджетного сектору та головні спеціалісти сектору Ірина Турченко  і Леонід Комісаренко. БЮДЖЕТ Запорукою успішного розвитку ОТГ є збалансований бюджет….

Адмінпослуги для жителів Сновської ОТГ: підсумки 2020-го

Сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради за 2020 рік поповнив бюджет на 376 тисяч гривень. Державним реєстратором речових прав на нерухоме майно сектору надання адмінпослуг протягом минулого року постійно проводився прийом громадян та надавалися консультації з питань державної реєстрації…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У Сновській громаді запрацює ЦНАП

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», в Україні завершується процес децентралізації, одним із етапів якої є створення мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Рішенням Сновської міської ради № 6-2/VIII від 24 грудня 2020 року «Про утворення відділу  «Центр надання…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: