Новини

Бюджет Ніжина на 2021 рік

На черговому засіданні Ніжинської міської ради 24 грудня прийнято бюджет територіальної громади на 2021 рік. Окрім того, розглянути низку інших питань, які стосувались оренди нерухомого комунального майна, земельні та майнові проекти рішень, внесення змін до статутів комунальних підприємств, затвердження регламенту ЦНАП та ряд інших.

«Для Ніжина це, мабуть, найбільша кількість питань (81), у тому числі бюджет, які ми розглянули за неповні 3 години роботи сесії, для порівняння сесії попередніх скликань з подібними питаннями не завершувались по 2-3 дні. Сьогодні Ніжин демонструє гарний приклад співпраці мера, секретаря, депутатів міської ради, заступників міського голови. Із перших днів спільної роботи ми бачимо одне одного, довіряємо, працюємо в одному руслі, без чвар», – коментує секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко, обраний депутатом від партії «Слуга Народу»

Загальний обсяг бюджету 2021 року визначений в обсязі 536,0 млн. грн. Власних доходів громада планує отримати 386,6 млн. грн. У порівнянні з уточненим планом 2020 року вони збільшені на 22,5 млн. грн. або на 6% і на 65,0 млн. грн. або на 20% порівнюючи з початковим планом.

Як відомо, завдяки прийнятим депутатами Верховної Ради України збережено зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку на пальне та не допущено звільнення від сплати земельного податку окремих суб’єктів господарювання, зокрема АТ «Укрзалізниця». Втрати бюджету лише по цим двом позиціям могли б скласти для Ніжина у наступному році 84,8 млн. грн., або 22% від обсягу власних надходжень.

67% фінансового ресурсу (352,4 млн. грн.) планується направити на утримання бюджетної сфери, що на 30,0 млн. грн. більше в порівнянні з розподілом 2020 року.

Заплановано фінансування 68-ми міських цільових програм в сумі 59,3 млн. грн.; видатків з благоустрою, поточного ремонту та утримання доріг в сумі 39,3 млн. грн. 

Бюджет розвитку визначений в обсязі 57,1 млн. грн. Серед важливих об’єктів – продовження реконструкції центральної частини міста. Мова про вул. Шевченка з площею І. Франка, вул. Гоголя, вул. Гребінки, скверів Б.Хмельницького та М.Гоголя, а також співфінансування реконструкції приймального відділення міської лікарні.

До Ніжинської міської ради обрано 4 депутати від партії «Слуга Народу», у тому числі Юрій Хоменко, секретар міської ради.

Джерело: прес-служба Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Ніжинська,

У Ніжині створили Муніципальну варту

Комунальне підприємство Ніжинської міської ради Чернігівської області «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА» вже на старті розпочати активну роботу. Очолив нову службу Куциба Сергій Володимирович. До цього призначення працював в силових та охоронних структурах, як державних, так і приватних. Свою діяльність…

Бюджет Ніжина на 2021 рік

На черговому засіданні Ніжинської міської ради 24 грудня прийнято бюджет територіальної громади на 2021 рік. Окрім того, розглянути низку інших питань, які стосувались оренди нерухомого комунального майна, земельні та майнові проекти рішень, внесення змін до статутів комунальних підприємств, затвердження регламенту…

Ніжинська міська рада ухвалила бюджет 2021 року

На черговому засіданні Ніжинської міської ради 24 грудня прийнято бюджету територіальної громади на 2021 рік. Як відомо, завдяки прийнятим депутатами Верховної Ради України позитивно для органів місцевого самоврядування питання збереження зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку на пальне…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

У Ніжинській громаді будуть робити ПЛР-тестування на covid-19

Чернігівська область отримала від Уряду субвенцію 19 млн грн на облаштування лабораторій для тестування на covid-19. І мова саме про ПЛР-тестування, яке дає точну відповідь чи хвора людина на коронавірус в даний момент. На сьогодні ПЛР-тестування роблять тільки у Чернігові…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: