Новини

У Ніжинській громаді 6 вулиць отримали нове освітлення

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», а саме, працівники цеху з освітлення вулиць міста на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченком виконує послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць.

Нагадаємо, що КП «ВУКГ» виграло два тендери на виконання низки послуг по освітленню вулиць Ніжина. Крім ремонту ліхтарів та заміни перегорілих ламп, електрики підприємства монтують повністю нові лінії освітлення на тих вулицях, де досі в темну пору доби стояла суцільна темрява.

З початку робіт по монтуванню ліній освітлення у Ніжині, комунальним підприємством “ВУКГ” вже було виконано повний монтаж на вулицях:

15 Вересня, Трудова, Глінки, Біляєва, Шепелівська, Каталеївська, Таборний (провулок), Коцюби, Липіврізька, Нахімова, Чайковського, Горбачевського, Кривця, Пушкіна, Тернавіотів, Уненізька, Овдіївська (№№160-168, 250-338), Богуна, Березанська.

Наступним кроком масштабного освітлення вулиць міста стали 6 вулиць, а саме:

  • Панфілова: встановлено 10 траверс, 10 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабеля живлення;
  • Матросова: встановлено 22 траверси, 22 ліхтарі та підвішено 500 метрів кабеля живлення;
  • Смолянчук: встановлено 9 траверс, 9 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабеля живлення;
  • Солодовник: встановлено 7 траверс, 7 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабеля живлення;
  • Павлівська: встановлено 10 траверс, 10 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабеля живлення;
  • Друзів: встановлено 14 траверс, 14 ліхтарів та підвішено 550 метрів кабеля живлення;

На цих вулицях були встановлені сучасні та енергоефективні світлодіодні ліхтарі ДКУ ONE LED Street COB 30W, які пройшли успішну перевірку на вулицях Ніжина часом та складними погодними умовами, протягом декількох останніх років. Попередньо, перед монтажем освітлення електриками КП «ВУКГ» власноруч виготовлено металічні траверси, що повинні міцно тримати ліхтарі.

Наступними вулицямиде буде відбуватись монтування будуть – Кооперативна, Доброліжа та у провулку Курганський.

Слід зауважити, що з початком монтування нового вуличного освітлення у Ніжині, комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» впроваджено систему живлення електричною енергією ліхтарів за допомогою кабеля, а не дротів без ізоляції. Така система суттєво покращує якість живлення вуличного освітлення та запобігає коротким замиканням на лініях. При живленні світильників за допомогою кабелів та відсутністю коротких замикань, значно подовжується робота як світильників, так і ламп до них.

Щодо ліхтарів які були встановлені на вищезгаданих вулицях, то вони мають консольний тип та великий запас потужності. Корпус виготовлений з якісного матеріалу (алюмінієвий сплав) та має сталевий колір. В цих світильниках встановлено світлодіоди потужністю 30 Ват, що випромінюють біле світло з потужністю близько 300 Ват при перерахунку на світло звичайних ламп накалювання.

Комунальним підприємством «ВУКГ» зроблено черговий крок заради покращення освітлення вулиць Ніжина, що неодмінно вплине на комфортне та безпечне пересування цими вулицями мешканців у вечірній час.

Джерело: Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» Ніжинської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Ніжинська,

У Ніжині відкриють овочево-фруктовий ярмарок

З 1 серпня по 10 жовтня у Ніжині діятиме ярмарок овочів та фруктів. Таке рішення  прийняли на засіданні виконавчого комітету Ніжинради у п’ятницю, 29 липня. Про це повідомляє MYNIZHYN.com. Ярмарок з продажу овочевої продукції та фруктів працюватиме на території асфальтованого…

Вирішується доля Ніжинської районної лікарні

У середу, 21 липня, у Ніжині радилися щодо перспектив існування Ніжинської центральної районної лікарні. У нараді взяли участь керівники Ніжинської, Вертіївської, Лосинівської, Крутівської, Талалаївської територіальних громад. Кожен з присутніх мав можливість висловити свою пропозицію – це і об’єднання районної та…

Нове обладнання для Ніжинської міської лікарні

Цього року міська лікарня у Ніжині отримає обладнання на 7 млн грн. Частина обладнання та техніка вже функціонують, а це: ліжка медичні з механічним приводом та електричним приводом (48 шт.), спірометр, електрокардіограф, гематологічний аналізатор, Лор комбайн. Ліжка сучасні, з механічним…

У Ніжинській громаді 6 вулиць отримали нове освітлення

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», а саме, працівники цеху з освітлення вулиць міста на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченком виконує послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць. Нагадаємо,…

У Ніжинській громаді працюють над Стратегією розвитку

08 липня відбулося засідання робочої групи щодо оновлення стратегії Ніжинської територіальної громади на 2020-2027 роки під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка. У засіданні взяли участь секретар міської ради Юрій Хоменко, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Салогуб, радник міського…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: