Новини

Нагороджено переможців обласного конкурсу журналістських робіт на тему децентралізації

Сьогодні у Чернігові втретє відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, ініційованого та започаткованого депутатами обласної ради 7 скликання.

Привітала та вручила дипломи і грошові премії медійникам Придесення, які стали лауреатами почесних відзнак, голова обласної ради Олена Дмитренко.

Участь в урочистому заході окрім фіналістів взяли і члени конкурсної комісії, серед яких відповідальний секретар Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ольга Чернякова, редактор ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» Людмила Пархоменко, радник голови обласної ради Дмитро Никоненко, начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради Ольга Ванжула та начальник відділу співпраці зі ЗМІ управління інформаційної діяльності та видавничої справи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Валерій Сорокін.

Олена Дмитренко, звертаючись до присутніх, підкреслила, що у 2018 році було прийняте правильне рішення щодо започаткування обласного конкурсу та відзначення преміями творчого доробку медійників Придесення, які пишуть про децентралізацію.

— Журналісти щодня тісно співпрацюють з органами місцевого самоврядування, аналізують та висвітлюють як успіхи й досягнення, так і актуальні проблеми територіальних громад області, — зазначила керівниця та зауважила, що представники ЗМІ значною мірою формують точку зору пересічного громадянина про реформу децентралізації, її результати і взагалі про ті події, які відбуваються на представницькій ниві Чернігівщині.

Принагідно Олена Дмитренко привітала усіх присутніх із прийдешнім Днем Святого Миколая та побажала учасникам зустрічі міцного здоров’я, родинного затишку, творчої наснаги, а також подальшої плідної співпраці з місцевими радами Придесення.

Цьогоріч конкурсній комісії довелося обирати серед 17 надісланих журналістських матеріалів. Традиційно найбільша кількість матеріалів – онлайн-публікації в інтернет-виданнях Чернігівщини, яких надійшло 8. Номінація «Публікація в друкованих ЗМІ» була представлена 6 матеріалами, розміщеними в обласних та районних виданнях. Відеоробіт цього разу було подано лише 3. А от радіоматеріали до оргкомітету цього року, як і минулого, взагалі не надходили.

Проаналізувавши рівень підготовки матеріалів, їх відповідність тематичним пріоритетам та критеріям оцінювання, члени журі шляхом голосування та обговорення вирішили у номінації «Онлайн-публікація» переможцями визнати таких медійників:

І премія – матеріал «Громадські бюджети в ОТГ Чернігівщини: від перших спроб до системної діяльності», автор Ірина Синельник, позаштатний кореспондент інформаційного агентства «УНІАН» у Чернігівській області;

ІІ премія – матеріал «Корюківська ОТГ як свіжий подих у реформуванні громад», автор Віктор Божок, дописувач інтернет-видання «Спеціальний кореспондент».

У номінації «Публікація в друкованих ЗМІ» відзначений творчий доробок таких конкурсантів:

І премія – матеріал «Історія успіху однієї громади, де люди – найцінніший скарб!», автор Лариса Галета, головна редакторка Чернігівської обласної газети «Деснянка»;

ІІ премія – матеріал «Не тільки Вихвостів, а й Великий Дирчин коритися не збираються», автор Світлана Томаш, директор ТОВ «Новини Городнянщини»;

ІІІ премія – матеріал «Душа громади», автор Аліна Ковальова, кореспондент Чернігівського обласного тижневика «Гарт».

Усі лауреати окрім дипломів нагороджені солідними грошовими преміями у розмірі 8, 6 та 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 грудня календарного року проведення конкурсу.

Своїми думками, враженнями від конкурсних робіт та пропозиціями з приводу удосконалення формату проведення творчого змагання у майбутньому поділились і члени журі Людмила Пархоменко, Дмитро Никоненко та Валерій Сорокін. Більшість членів конкурсної комісії зійшлись на думці про те, щоб розширити тематичні пріоритети, запропонувавши місцевим медіа надсилати на конкурс також патріотичні статті, сюжети та новини про позитивні приклади соціального партнерства і співпраці з бізнесом в громадах.

У свою чергу конкурсанти висловили слова вдячності керівництву та депутатському корпусу обласної ради за підтримку проведення обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Від керівництва Національної спілки журналістів України та Чернігівської обласної організації учасників зібрання та переможців привітала Ольга Чернякова.

Принагідно відповідальний секретар місцевого осередку вручила відзнаки НСЖУ знаному журналісту, письменнику та публіцисту, цьогорічному лауреату ІІ премії обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у номінації «Онлайн-публікація» Віктору Божку та заступнику начальника відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради Віктору Кирієнку.

Варто відзначити, що за три роки проведення обласного конкурсу оргкомітетом розглянуто 58 творчих робіт медійників Чернігівщини. Домінували онлайн-публікації, яких за весь час надійшло 26. Другими за популярністю серед журналістів є публікації в друкованих ЗМІ – 23 творчі роботи. На розсуд журі було представлено 8 відеоматеріалів та лише 1 радіопередача у перший рік проведення конкурсу.

За весь час існування конкурсу дипломами переможців нагороджено 21 медійника області.

Джерело: сайт Чернігівської обласної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: