Новини

Пожежна команда Батуринської ОТГ

Державний пожежно-рятувальний пост №15 у складі 17-ти осіб оберігає спокійне життя жителів Батурина. Відповідна служба діє в місті з 1973року.

Тільки за останній рік в місті було 25 виїздів на пожежу. Але їх гасіння це не єдине їхнє завдання. Пожежний пост воєнізований, тому наших рятувальників можуть відправити в будь-який куточок України для усунення надзвичайної ситуації.

До речі,  кожна масова подія в Батурині відбувається під пильним оком працівників служби порятунку.

Додатково щороку рятувальники проводять навчання для учнів Батуринської загально-освітньої середньої школи І-ІІІ ст. ім. Григора Орлика.

Періодично – кожні 3-5 років  – всі співробітники проходять підвищення кваліфікації з різних профілів (медик, зв’язківець і т. д.).

Володимир Булига, начальник ДПРП №15

Батуринців закликають бути дуже обережними при поводженні з вогнем. За такої умови допомога пожежників не знадобиться.

Якщо ж трапилась пожежа – викликайте рятувальників за номером 101 або  (04635)4-82-42. Адреса пожежної частини: м. Батурин, вул. Незалежності, 33.


Джерело: сайт Батуринської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Батуринська,

Відгримів БатуринФест “Шабля”. ФОТО

В останні вихідні червня Батурин перетворився на фестивальний майданчик. Тут відбувся триденний БатуринФест «Шабля». Захід мав безліч локацій просвітницького, вишкільного, навчального та розважального характеру в найкращих традиціях козацького свята. Читайте також

Валентин Потеруха: «Децентралізація дає молоді можливість творити зміни, будувати країну за власним смаком, бажаннями та потребами». ІНТЕРВ’Ю

Знайти роботу у громаді? Легко! Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування започаткував «Ярмарок вакансій громад Чернігівщини». На одному майданчику мають можливість зустрітися ті, хто шукає роботу і ті, хто її пропонує. Як виявилося вакансій у громадах не так вже і мало….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: