Новини

Мринська ОТГ кличе молодь до співпраці

Органи місцевого самоврядування Мринської об’єднаної територіальної громади запрошують молодих людей до  співпраці.

Зокрема, молоді пропонується долучитись до прийняття рішень (очевидно, мається на увазі обговорення проектів рішень виконавчого комітету та місцевої ради) та формування молодіжної політики місцевого рівня.

Іще одна з ймовірних форм співпраці – розроблення форм та методів активної участі молоді в житті громади через її ефективну взаємодію з місцевими органами самоврядування.

“Ваша активність та небайдужість може дати потужний поштовх стрімкому розвитку нашої громади. Участь молоді можлива як в індивідуальній, так і організованій формах”, – йдеться в оголошенні на сайті громади.

Молодим людям також пропонується створювати різноманітні молодіжні громадські об’єднання, організації, або ж приєднатися до раніше створених. І вже під їх егідою, представляти інтереси молоді громади в органах місцевого самоврядування. Адже наразі працює велика кількість інвесторів (фондів), які згодні вкладати кошти у проекти розвитку громад, але лише на умовах впровадження та контролю громадськими організаціями (без керівної участі державних чи місцевих органів влади).


Джерело: сайт Мринської ОТГ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Мринська,

Лише дві з дев’ятнадцяти ОТГ виконують закон «Про органи і служби у справах дітей…»

Проведення профілактичної та соціальної роботи з сім’ями соціального ризику покладено на органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, територіальні підрозділи органів Національної поліції. Проте останні події в області говорять про серйозні упущення в роботі із зазначеною категорією сімей. Про це йшлося…

ОТГ для людей. Але хто про це знає? Або як влада об’єднаних громад інформує громадян

  Новини про децентралізацію влади в Україні, статистика щодо створення об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) та «історії успіху» реформи на місцях вже два роки є топ-новинами у медіа. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: