Новини

Мринська ОТГ кличе молодь до співпраці

Органи місцевого самоврядування Мринської об’єднаної територіальної громади запрошують молодих людей до  співпраці.

Зокрема, молоді пропонується долучитись до прийняття рішень (очевидно, мається на увазі обговорення проектів рішень виконавчого комітету та місцевої ради) та формування молодіжної політики місцевого рівня.

Іще одна з ймовірних форм співпраці – розроблення форм та методів активної участі молоді в житті громади через її ефективну взаємодію з місцевими органами самоврядування.

“Ваша активність та небайдужість може дати потужний поштовх стрімкому розвитку нашої громади. Участь молоді можлива як в індивідуальній, так і організованій формах”, – йдеться в оголошенні на сайті громади.

Молодим людям також пропонується створювати різноманітні молодіжні громадські об’єднання, організації, або ж приєднатися до раніше створених. І вже під їх егідою, представляти інтереси молоді громади в органах місцевого самоврядування. Адже наразі працює велика кількість інвесторів (фондів), які згодні вкладати кошти у проекти розвитку громад, але лише на умовах впровадження та контролю громадськими організаціями (без керівної участі державних чи місцевих органів влади).


Джерело: сайт Мринської ОТГ

 

Останні новини за категоріям(и): Мринська,

Wi-fi-дерево буде у центрі Мринської ОТГ

15 березня 2019 року у центрі села Мрин встановили «енергетичне дерево» з Wi-Fi і зарядкою. Дерево працює на сонячних батареях. Усі охочі можуть цілодобово заряджати свої гаджети, користуватися безкоштовним Wi-Fi . Жителів громади просять берегти речі, які роблять наше життя…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення.

Мринська ОТГ кличе молодь до співпраці

Органи місцевого самоврядування Мринської об’єднаної територіальної громади запрошують молодих людей до  співпраці. Зокрема, молоді пропонується долучитись до прийняття рішень (очевидно, мається на увазі обговорення проектів рішень виконавчого комітету та місцевої ради) та формування молодіжної політики місцевого рівня. Іще одна з ймовірних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: