Новини

Про пробацію школярам

На базі Седнівського НВК відбулася зустріч учнів із представниками Чернігівського міського відділу з питань пробації.

Фахівець із питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Людмила Пічуріна та психолог Чернігівського міського відділу з питань пробації Юлія Баришполець розповіли шестикласникам про відповідальність неповнолітніх у разі порушення норм соціальної поведінки та показали документальний фільм.

Також цього дня відбулася зустріч учнів НВК з отаманом Чернігівського реєстрового козацтва Леонідом Пузирним, який розповів про чудовий Седнів, відповідальність учнів за здійснені злочини і проступки та про волонтерську діяльність їхньої організації.

Довідково: Пробація – це система наглядових та соціально–виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Департамент пробації є структурним підрозділом Міністерства юстиції України, який забезпечує виконання завдань, покладених на Мін’юст, зокрема щодо формування та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації відповідно до прийнятого 5 лютого 2015 року Верховною Радою України Закону України «Про пробацію» (введений у дію 28 серпня 2015 року).

«Закон України Про пробацію» – посилання на сайт ВР.


Джерело: Чернігівський районний тижневик «Наш Край» від 9 листопада 2017 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Збори, Седнівська,

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини. Серед тих громад, які були під…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: