Новини

Про пробацію школярам

На базі Седнівського НВК відбулася зустріч учнів із представниками Чернігівського міського відділу з питань пробації.

Фахівець із питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Людмила Пічуріна та психолог Чернігівського міського відділу з питань пробації Юлія Баришполець розповіли шестикласникам про відповідальність неповнолітніх у разі порушення норм соціальної поведінки та показали документальний фільм.

Також цього дня відбулася зустріч учнів НВК з отаманом Чернігівського реєстрового козацтва Леонідом Пузирним, який розповів про чудовий Седнів, відповідальність учнів за здійснені злочини і проступки та про волонтерську діяльність їхньої організації.

Довідково: Пробація – це система наглядових та соціально–виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Департамент пробації є структурним підрозділом Міністерства юстиції України, який забезпечує виконання завдань, покладених на Мін’юст, зокрема щодо формування та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації відповідно до прийнятого 5 лютого 2015 року Верховною Радою України Закону України «Про пробацію» (введений у дію 28 серпня 2015 року).

«Закон України Про пробацію» – посилання на сайт ВР.


Джерело: Чернігівський районний тижневик «Наш Край» від 9 листопада 2017 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Збори, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: