Новини

Срібнянська ОТГ. Всі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Срібнянської селищної  (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 29 жовтня – одночасно з іще 13-ма громадами на Чернігівщині.

Термін оприлюднення відомостей про реєстрацію, визначений календарним планом, сплив 7-го жовтня. Тож, наразі, ми збираємо, систематизуємо і публікуємо ці дані, щоб спорядити вас якомога більш повною і певною інформацією.

Отже, станом на 10 жовтня Срібнянською ТВК зареєстровано 3 (три) кандидати на посаду голови та 120 кандидатів у депутати Срібнянської селищної  ради.

Кандидати на посаду голови Срібнянської ОТГ:

  • Куделя Олег Павлович, самовисування, Срібнянський селищний голова
  • Нетований Олександр Іванович, самовисування, пенсіонер МВС
  • Панченко Олена Василівна, самовисування, голова Срібнянської районної ради

 

Кандидати у депутати Срібнянської селищної ради (за округами):

Округ №1

  • БПП «Солідарність»: Бебик Сергій Анатолійович, редактор газети Срібнянщина
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Дмитрюк Леонід Миколайович, пенсіонер
  • ВО “Батьківщина”: Паршина Олена Володимирівна, фізична особа-підприємець
  • самовисування: Синявська Світлана Валентинівна,  бухгалтер, Срібнянська селищна рада
  • Об’єднання «Самопоміч»: Соловей Сергій Петрович, безробітний

Округ №2

  • самовисування: Геращенко Валентина Павлівна, секретар селищної ради
  • самовисування: Дрозд Микола Володимирович, лікар ЦРЛ
  • Радикальна партія Ляшка: Коваленко Микола Володимирович, головний інженер ПП “Арагац плюс”
  • Аграрна партія України: Кравченко Тетяна Михайлівна,  бухгалтер РЦСССДМ
  • Українське обєднання патріотів “Укроп”: Телух Ігор Олександрович, головний спеціаліст з праці відділу праці та кадрової роботи управління соц.захисту населення Срібнянської РДА

Округ №3

  • ПП «Наш край»: Боровик Володимир Миколайович, слюсар-газозварювач АТ «ОТКЕ»Чернігівобленерго”
  • ВО “Батьківщина”: Гараць Оксана Володимирівна, методист, будинок дитячої та юнацької творчості
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Дейнека Алла Володимирівна, оператор-касир «Нова пошта»
  • Аграрна партія України: Косенко Владислав Михайлович, директор центру зайнятості
  • самовисуванець:  Якименко Володимир Володимирович, головний агрогном Сільгосптовариство «Батьківщина»

Округ №4

  • ПП “Самопоміч”: Вовчук Дмитро Васильович, заступник начальника відділу срібнянського бюро правової допомоги
  • самовисуванець; Заєць Олег Вікторович, спеціаліст І категорії – землевпорядник Срібнянської селищної ради
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Мащенко Микола  Петрович, начальник Управління соцзахисту населення Срібнянської РДА
  • самовисуванець: Миненко Володимир Миколайович, тракторист СТОВ “Батьківщина”

Округ №5

  • ВО “Батьківщина”: Кулик Юрій Сергійович, лікар ЦРЛ
  • самовисування: Никоненко Віталій Миколайович, начальник відділу освіти РДА
  • Радикальна партія Олега ляшка: Христенко Людмила Іванівна, завгосп, Срібнянський дошкільний навчальний заклад
  • самовисування: Шевченко Світлана Миколаївна, спеціаліст, Срібнянська селищна рада

Округ №6

  • Аграрна партія України: Авраменко Наталія Іванівна,  головний бухгалтер ТОВ «Срібнянський молокозавод»
  • БПП “Солідарність”: Мартинюк Ірина Іванівна, заступник голови, Срібнянська РДА
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Радченко Ольга Вікторівна, вчитель Срібнянська ЗОШ
  • ВО “Батьківщина”: Телух Олександр Володимирович,  вчитель Гриціївська ЗОШ
  • політична партія “Наш Край”: Хоменко Віталій Іванович, інженер-механік, Срібнянський молокозавод

Округ №7

  • самовисуванець: Декрет Валерій Олександрович, директор Срібнянська ЗОШ
  • Аграрна партія України: Денисенко Валентина Олександрівна, спеціаліст, Срібнянський відділ Прилуцької місцевої прокуратури
  • ПП “Самопоміч”:  Волконський Святослав Миколайович, безробітний
  • Українське об’єднання патриотів “УКРОП”% Кириндась Олександр Анатолійович, непрацюючий
  • ВО “Батьківщина”: Кириченко Павло Миколайович, фізична особа-підприємець
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Мазило Олег Іванович, начальник, Срібнянська районна лікарня ветмедицини
  • самовисуванець: Петренко Костянтин Михайлович начальник ДПРП смт Срібне
  • ПП «Опозиційний блок»: Шевченко Микола Іванович директор ТОВ Срібнянський РАБ

Округ №8

  • БПП “Солідарність” Бебик Валентина Іванівна, бухгалтер Районна газета Срібнянщина
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Нагорний Василь Васильович, лікар, Срібнянська ЦРЛ
  • самовисування: Супрун Валерій Леонідович, завідувач, Артеменківський ФАП

Оруг №9

  • ВО “Батьківщина”: Гузь Іван Михайлович, тракторист ТОВ Обрій
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Гузь Любов Василівна, тимчасово непрацююча
  • ПП “Самопоміч”: Гузь Станіслав Леонідович, водій ПРАТ “Ічнанський завод сухого молока та масла”
  • самовисування: Зарва Ольга Василівна, директор ПП “Комунгосп”
  • БПП “Солідарність”: Тимошенко Оксана Павлівна,  соціальний робітник, Управління соцзахисту населення РДА

Округ №10

  • ПП “Наш край”: Головченко Світлана Миколаївна, непрацююча
  • Аграрна партія України: Демешко Володимир Володимирович, непрацюючий
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Бережний Микола Володимирович, лісник ДП “Срібнерайагролісництво”
  • БПП “Солідарність”: Минка Іван Михайлович, черговий по гуртожитку
  • ПП “Самопоміч”: Щербина Наталія Олександрівна, фізична особа-підприємець
  • ВО “Батьківщина”: Марченко Віктор Іванович, пенсіонер

Округ №11

  • ПП “Наш край”: Кисла Тетяна Миколаївна, непрацююча
  • ПП “Самопоміч”: Клочко Людмила Павлівна, фізична особа-підприємець
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Сопун Оксана Михайлівна,непрацююча
  • ВО “Батьівщина”: Тіщенко Сергій Миколайович, завучгосп Дігтярівський ПАЛ
  • самовисування: Хітренко Михайло Володимирович, директор Дігтярівський ПАЛ

Округ №12

  • ПП “Наш край”: Кисла Тетяна Миколаївна, непрацююча
  • ПП “Самопоміч”: Клочко Людмила Павлівна, фізична особа-підприємець
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Сопун, непрацююча
  • ВО “Батьівщина”: Тіщенко Сергій Миколайович, завучгосп Дігтярівський ПАЛ
  • самовисування: Хітренко Михайло Володимирович, директор, Дігтярівський ПАЛ

Округ №13

  • ВО “Батьківщина” Василевська Людмила, непрацююча
  • Аграрна партія України: Демченко Іван Миколайович, пенсіонер
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Дмитрюк Оксана Миколаївна, продавець
  • самовисування: Лещенко Ганна Валентинівна, медежер “Дружба-Нова Кернел”
  • самовисування: Хорошенко Леонід Миколайович, технік-електрик ТОВ “Батьківщина”

Округ №14

  • БПП “Солідарність”: Дмитренко Микола Михайлович, директор СТОВ “Батьківщина”
  • самовисування: Темчур Микола Олександрович,  приватний підприємець

Округ №15

  • самовисування: Кишман Юрій Васильович, голова районної срібнянської організації ПП “Народний фронт”
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Охріменко Олександр Петрович, непрацюючий
  • Аграрна партія України: Стародубцев Олександр Тихонович, директор Подільської ЗОШ
  • самовисування: Ткаліч Анатолій Костянтинович, заступник директора ТОВ “Обрій”

Округ №16

  • БПП “Солідарність”: Блодід Володимир Іванович, директор БПП Поділля
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Даніленко Сергій Анатолійович, пилорамщик
  • ПП “Опозиційний блок”: Заєць Роман Григорович, пенсіонер
  • ПП “Наш край”: Шульга Григорій Андрійович, вчитель, Подільська ЗОШ

Округ №17

  • Аграрна партія України: Купрієнко Микола Павлович, директор, Сокиринський ПАЛ
  • ПП “Наш край”: Мартищенко Ольга Олександрівна, керуюча Сокиринською дільницею СТОВ “Дружба нова”
  • БПП “Солідарність”: Немцева Наталія Василівна, головний спеціаліст-головний бухгалтер, Сокиринська сільська рада
  • ВО “Батьківщина”: Савченко Валентина Григорівна, пенсіонер
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Семенюк Михайло Михайлович, завідувач хірургічним відділенням Срібнянська ЦРЛ

Округ №18

  • Радикальна партія Олега Ляшка: Гах Алла Прокопівна, продавець
  • самовисування: Диндар Оксана Андріївна, підприємець
  • БПП “Солідарність”: Криклива Ірина Василівна, заступник директора із соціальних та політичних питань СТОВ “Батьківщина”
  • ВО “Батьківщина”: Полковніченко Віта Миколаївна, кухар, Сокиринський ДНЗ
  • самовисування: Синельніков Микола Миколайович, приватний підприємець

Округ №19

  • ВО “Батьківщина”: Коваленко Борис Іванович, вчитель Карпилівська ЗОШ
  • ПП “Наш край”: Коваленко Ніна Дмитрівна, продавець,
  • самовисування: Ковганенко Анатолій Миколайович, агроном СТОВ “Батьківщина”
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Приходько Катерина Григорівна, продавець

Округ №20

  • самовисування: Діденко Микола Петрович, головний лікар Срібнянської ЦРЛ
  • ПП “Наш край”: Безверхній Олег Анатолійович непрацюючий
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Лазутіна Тетяна Вікторівна, вчитель Карпилівська ЗОШ
  • ВО “Батьківщина”: Матка Раїса Василівна, бібліотекар Карпилівська бібліотека

Округ №21

  • самовисування: Галушка Іван Якович, різноробочий
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Косенко Анатолій Васильович, вчитель, Савинська ЗОШ
  • Аграрна партія України: Радченко Іван Миколайович, заввідділом тваринництва ТОВ “Обрій”
  • самовисування: Цигура Василь Миколайович, агроном СТОВ “Батьківщина”

Округ №22

  • ВО “Батьківщина”: Бережко Юлія Олексіївна, спеціаліст, Березівська сільрада
  • Аграрна партія України: Гузь Анатолій Вікторович,  головний зоотехнік ТОВ “Обрій”
  • ПП “Самопоміч”: Жадан Олексій Миколайович, безробітний
  • БПП “Солідарність”: Лисач Євген Олексійович, головний бухгалтер, Срібнянська РДА
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Наконечна Наталія Борисівна, головний бухгалтер, Срібнянська районна лікарня ветмедицини
  • ПП “Наш край”: Приходько Сергій Олександрович, фізична особа-підприємець

Округ №23

  • ВО “Батьківщина”: Косенко Світлана Володимирівна, директор Савинської ЗОШ
  • Аграрна партія України: Ляшенко Вікторія Олександрівна, торговий працівник, кафе-бар “Срібне-сіті”
  • БПП “Солідарність” Мусієнко Віктор Васильович, заступник головного енергетика СТОВ “Батьківщина”
  • самовисування: Сердюк Маша Сергіївна, вчитель, Срібнянська ЗОШ
  • Радикальна партія Олега Ляшка:  Яцун Микола Володимирович директор ПП “Арагац”

Округ №24

  • ВО “Батьківщина”: Курінець ВячеславГрогорович, землевпорядник Харитонівська сільрада
  • БПП “Солідарність”: Скорик Віталій Григорович, начальник відділу по ремонту СТОВ “Батьківщина”
  • Радикальна партія Олега Ляшка: Тарабаря Олександр Іванович, начальник відділу ДВС Срібнянського РУЮ
  • ПП “Наш край”: Юрченко Олег Васильович, електромнетер мережної дільниці, Срібнянський РЕМ

Округ №25

  • Радикальна партія Олега Ляшка: Мусієнко Олег Володимирович, фізична особа-підприємець
  • самовисування: Мусієнко Олександр Олексійович, завідуючий відділом механізації ТОВ “Обрій”
  • БПП “Солідарність”: Петренко Віктор Миколайович,  старший інженер, Прилуцьке відділенння ПАТ “Чернігівгаз”

Округ №26

  • Радикальна партія Олега Ляшка: Коваленко Вікторія Вікторівна, директор Горобіївської ЗОШ
  • БПП “Солідарність”: Коваленко Михайло Миколайович, голова СВК “Колос”
  • ВО “Батьківщина”: Панченко Вілентина Іванівна, вчитель Гурбинська ЗОШ
  • Аграрна партія України: Петрусенко Павло Олександрович, пенсіонер
  • ПП “Наш край”: Яковенко Михайло Олексійович, лісник, Срібнянський райагролісгосп

 

 


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Срібнянська,

Срібнянська громада без голови. Обов’язки виконує Ірина Мартинюк

Срібнянська об’єднана територіальна громада включає, крім Срібного, населені пункти Дігтярі, Гнатівка, Іванківці, Артеменків, Никонівка, Горобіївка, Точене, Гриціївка, Галка, Лозове, Побочіївка, Гурбинці, Дейманівка, Тростянець, Калюжинці, Карпилівка, Лебединці, Олексинці, Васюків, Антішки, Поділ, Кути, Поетин, Савинці, Хукалівка, Сокиринці, Харитонівка. Читайте також

Чому Чернігівським районом підкеровує грабіжник, а в Срібному пішов із посади легітимний голова? – лист читача *

Нещодавно у селищі Срібне сталася безпрецедентна подія – новообраний голова об’єднаної територіальної громади Олег Куделя на першій же сесії новообраної ради подав у відставку. І це при тому, що мав 57% підтримки виборців, а попереднього разу за нього проголосувало 94%…

Хто Срібному голова? – Перші реакції і можливі перспективи розвитку резонансної справи

29 жовтня у Срібнянській ОТГ відбулися перші вибори голови і депутатів. Їхні результати стали відомі практично одразу, але офіційно їх оголосили 17 листопада на першому засіданні нової ради. Як і годиться, на першій сесії обранці присягнули громаді й отримали посвідчення….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: