Новини

Громадське обговорення: у Срібнянській громаді пропонують оптимізувати школу

Громадське обговорення: у Срібнянській громаді пропонують оптимізувати школу

Гурбинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради пропонують реорганізувати у заклад І-ІІ ступенів. Для цього на сайті громади оголосили про старт громадського обговорення.

Як відомо, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарського кодексу України, Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про освіту»,  рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

На сьогодні Гурбинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області забезпечує надання освітніх послуг на території Гурбинського старостинського округу (с.Гурбинці та с.Дейманівка). У 2020-2021 навчальному році у закладі здобував освіту 41 учень.

За прогнозованими показниками на 2021-2022 навчальний рік у Гурбинській ЗОШ навчатиметься 34 учні (1 клас – 1 учень, 2 клас – 2 учні, 3 клас – 3 учні, 4 клас – 6 учнів, 5 клас – 5 учнів, 6 клас – 5 учнів, 7 клас – 5 учнів, 8 клас – 3 учні, 9 клас – 4 учні, 10 клас – -, 11 клас – -).

Як бачимо, у 10-11-х класах учнівські контингенти відсутні, а з решти класів тільки 4 відповідають мінімальному рівню наповнюваності.

Вартість утримання одного учня у Гурбинській ЗОШ – 65910 грн (це один з найбільших показників по громаді, при середньому – 38456 грн).

Враховуючи те, що державна освітня субвенція покриває лише заробітну плату педагогічних працівників, громада за рахунок місцевого бюджету фінансує комунальні послуги та утримання технічного персоналу. Варто зауважити, що ОТГ витрачає значні кошти на опалення напівпорожніх приміщень школи,  хоча ці кошти громада могла б вкладати в енергоефективні заходи та спрямовувати на проєкти розвитку.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Гурбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області (17331 Чернігівська область, Срібнянський район, село Гурбинці, вул.Шкільна,19)  14.08.2021 року о 16.00 год.

Джерело: сайт Срібнянської селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Срібнянська,

Громадське обговорення: у Срібнянській громаді пропонують оптимізувати школу

Громадське обговорення: у Срібнянській громаді пропонують оптимізувати школу Гурбинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради пропонують реорганізувати у заклад І-ІІ ступенів. Для цього на сайті громади оголосили про старт громадського обговорення. Як відомо, відповідно до Закону України «Про місцеве…

У Срібнянській ОТГ прозвітували за використання бюджету у червні 2021-го

До селищного бюджету Срібнянської селищної територіальної громади у червні надійшло 9,234 млн грн. При плані загального фонду 9,832 млн грн. надійшло доходів в сумі 9,044 млн грн. Надходження складаються із: власних надходжень  3 686,5 тис. грн; офіційні трансферти  5 357,6…

Навчання старост Срібнянської селищної ради

Минулого тижня, 27-29 квітня, відбулося навчання старост старостинських округів  Срібнянської селищної ради за темою: «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Навчання організоване Чернігівським Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого…

Державний нотаріус обслуговуватиме населення Срібнянської ОТГ

 Жителі Срібнянської громади понад 3 місяці зверталися до селищного голови Олени Панченко з проблемою відновлення прийому державного нотаріуса у Срібному, адже органи місцевого самоврядування обмежені у переліку вчинення нотаріальних дій і до міста Прилуки  їздити не кожен зможе.   На сьогодні  ця…

Які економічні переваги має Срібнянська громада?

Робоча група з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року завершує підготовку соціально-економічного аналізу та результатів опитування мешканців громади та підприємців. Ці матеріали – частина майбутньої Стратегії розвитку. Про це сьогодні говорили на онлайн консультації Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: