Новини

Макишин визначився з об’єднанням

15 червня у селі Макишин Городнянського району відбулося громадське обговорення та сесія сільської ради щодо вибору майбутньої ОТГ та свого місця у цій громаді.
На громадське обговорення були запрошені консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональну відділенні Асоціації міст України. Вони ознайомили учасників зібрання з основними аспектами входження населеного пункту до складу  об’єднаної громади, переваги та мінуси цього процесу. А також, підкреслили, що вирішити до складу якої ОТГ увійде населений пункт, мають право тільки самі жителі села.

До жителів Макишина надійшло три пропозиції щодо входження до майбутньої ОТГ. Від Седнева Чернігівського району, Тупичева та Вихвостова Городнянського. Однак, ще одним варіантом, який розглядався під час засідання –  приєднання до майбутньої Городнянської ОТГ.

Але при детальному аналізі ситуації та розгляді варіантів об’єднання виявилося, що жителі Вихвостова вирішили увійти до складу Городнянської ОТГ.

Приєднання до Тупичівської ОТГ стало неможливим територіально. Декілька сіл вирішили приєднатися до Городнянської ОТГ тим самими від’єднавши Макишин від Тупичева.

А Городня взагалі не запрошувала макишинців об’єднуватися.

Водночас, Седнів місцевим жителям є більш близьким і територіально і, так би мовити, по духу. Тим більше, й седнівці раді Макишину в спільній об’єднаній громаді.

Тож, після дискусій, місцеві жителі одноголосно висловилися за входження Макишина до складу Седнівської ОТГ.  Відповідне рішення було затверджене й місцевими депутатами на  сесії сільської ради, яка відбулась того ж дня.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Громади, Перспективні об’єднання, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування. Також до теми:

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: