Новини

Макишин визначився з об’єднанням

15 червня у селі Макишин Городнянського району відбулося громадське обговорення та сесія сільської ради щодо вибору майбутньої ОТГ та свого місця у цій громаді.
На громадське обговорення були запрошені консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональну відділенні Асоціації міст України. Вони ознайомили учасників зібрання з основними аспектами входження населеного пункту до складу  об’єднаної громади, переваги та мінуси цього процесу. А також, підкреслили, що вирішити до складу якої ОТГ увійде населений пункт, мають право тільки самі жителі села.

До жителів Макишина надійшло три пропозиції щодо входження до майбутньої ОТГ. Від Седнева Чернігівського району, Тупичева та Вихвостова Городнянського. Однак, ще одним варіантом, який розглядався під час засідання –  приєднання до майбутньої Городнянської ОТГ.

Але при детальному аналізі ситуації та розгляді варіантів об’єднання виявилося, що жителі Вихвостова вирішили увійти до складу Городнянської ОТГ.

Приєднання до Тупичівської ОТГ стало неможливим територіально. Декілька сіл вирішили приєднатися до Городнянської ОТГ тим самими від’єднавши Макишин від Тупичева.

А Городня взагалі не запрошувала макишинців об’єднуватися.

Водночас, Седнів місцевим жителям є більш близьким і територіально і, так би мовити, по духу. Тим більше, й седнівці раді Макишину в спільній об’єднаній громаді.

Тож, після дискусій, місцеві жителі одноголосно висловилися за входження Макишина до складу Седнівської ОТГ.  Відповідне рішення було затверджене й місцевими депутатами на  сесії сільської ради, яка відбулась того ж дня.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Громади, Седнівська,

У Седнівській ОТГ на Чернігівщині продовжують чубитись через старосту

На думку місцевих жителів, шкурні інтереси окремих осіб щодо землі змусили Сергія Маслова всупереч чинному законодавству заветувати рішення щодо обрання старостою села Макишин Григорія Кряжа. Про це повідомляє сайт “Челайн”. «Питання до нашого голови ОТГ Сергія Миколайовича. Чому у вирішенні питання…

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівську громаду вдалося створити в останній момент – Андрій Подорван

Із 2016 року було як мінімум 5 спроб створення Седнівської громади . На жаль всі безуспішні. Однак, за розрахунками фінансистів, Седнівська громада у складі безпосередньо Седнева, Черниша та Клочкова, а також 2 громад сусіднього району цілком спроможна. «У перспективному плані,…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: