Новини

Городня ініціює об’єднання

25 травня у місті Городня відбулася сесія міської ради. Першим розглядали питання ініціювання процесу об’єднання довколишніх населених пунктів у Городнянську ОТГ.

Під час засідання сесії міської ради виступили працівники Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділені Асоціації міст України.

Консультант з бюджетних питань Микола Силенко розповів, які зміни відбудуться у фінансовому плані, а саме щодо збільшення фінансового потенціалу громади.

Консультант з юридичних питань Дмитро Іванов, розповів присутнім про нормативно-правову документацію, яку потрібно буде змінити у процесі об’єднання. Крім того,  він зупинився на питанні щодо створення та реалізації проектів суспільного розвитку у громаді.

Як відомо, 12 травня 2017 року Городнянський міський голова Андрій Богдан підписав розпорядження “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад“.

Ним передбачено проведення у громадах, які можуть ввійти до складу Городнянської ОТГ, громадських обговорень. Обговорення мають відбутися не пізніше 30 днів з моменту виходу розпорядження.

Далі, згідно законодавства, питання щодо добровільного об’єднання повинне бути розглянуте на найближчій сесії Городнянської міської ради.

Крім того, деякі сільські громади району (Івашківка, Макишин) мають намір об’єднатися з Седнівською громадою Чернігівського району.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Перспективні об’єднання,

У Ріпках ініціювали створення ОТГ

У середу 10 квітня на громадському обговоренні учасники підтримали ініціативу Ріпкинського селищного голови Сергія Гаруса щодо ініціювання створення ОТГ з центром у селищі Ріпки. Команда Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», взяла участь у…

Вже скоро в Україні буде більше 1000 об’єднаних громад

Процес децентралізації в Україні не збавляє темпів, зокрема – добровільне об’єднання територіальних громад. Про це свідчать дані обласних державних адміністрацій, надані Мінрегіону. На цей день 16 об’єднаних громад з чисельністю майже 150 тисяч населення очікують висновків обласних державних адміністрацій щодо…

У Менському районі хочуть створити ще одну об`єднану громаду

Днями Березнянська селищна рада ініціювала добровільне об’єднання у складі територіальних громад трьох рад: Миколаївської та Локнистенської сільських та Березнянської селищної. Жителі селища Березне на громадському обговоренні вже підтримали цю ініціативу і висловили згоду об’єднатися з Миколаївкою та Локнистим. Цю ініціативу…

На підході в області ще одна ОТГ

Позитивну відповідь на пропозицію об’єднатися з селищем Добрянка дали депутати Новояриловицької сільської ради під час засідання сесії 12 березня 2019 року. Як відомо, 21 лютого у Добрянці відбулась позачергова сесія, на якій депутати одноголосно проголосували за створення ОТГ з центром…

Що буде з фінансами громад, де 23 грудня не відбулись вибори

Міністерство фінансів України пропонує зняти трансферти з об’єднаних територіальних громад, які пройшли процедуру об’єднання, але в яких через введення воєнного стану не відбулись вибори 23 грудня 2018 року. На Чернігівщині таких п’ять! «Напрацьовано проект змін до Закону України «Про Державний…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: