Новини

100 днів роботи Чернігівської обласної ради

На Суспільному підвели підсумки 100 днів роботи Чернігівської обласної ради: які рішення, важливі для області, ухвалили депутати? До дискусії долучились Олена Дмитренко, голова обласної ради, обрана від «Слуги Народу», Дмитро Іванов, керівник фракції «Слуги Народу» у Чернігівській обласній раді.

Олена Дмитренко: «По-перше, 100 днів це досить маленький термін, говорити про великі досягнення чи якісь здобутки ще рано. Все в процесі, ми працюємо. Протягом всього часу було проведено 3 сесії обласної ради, на одній з який був прийнятий обласний бюджет, що є найголовнішим для життєдіяльності нашої області. Була прийнята 21 програма, яка стосується соціально-економічного розвитку нашого регіону, всіх галузей – освіти, спорту та ін. Та 8 програм, діючих, які були продовжені на наступний період. На сьогодні в обласній раді 8 депутатських фракцій, на останній сесії були створені 2 міжфракційні групи. Всього на сесіях ми розглянули 131 питання, всі вони стосуються безпосередньо життєдіяльності нашої області. Питань і викликів багато перед обласної радою як органом місцевого самоврядування, і пандемія, і інші виклики. Сесія наступна планується орієнтовно 14 квітня, згідно регламенту сесії мають проводитись один раз на квартал. Враховуючи нагальні проблеми, які виникають, сесії проводяться трішки частіше».

“Всього на сесіях ми розглянули 131 питання, всі вони стосуються безпосередньо життєдіяльності нашої області.”

— Олена Дмитренко

Дмитро Іванов: «Ми проголосували за бюджет, в якому були враховані наші пропозиції. Озвучувались питання до бюджету, і мною особисто, і колегами. Наприклад, розподіл додаткової дотації. Це питання піднімалось і в попередній каденції обласної ради. Цього року вперше місцевому самоврядуванню віддали найбільший відсоток додаткової дотації – 25. Бо обласна рада це представницький орган, і ми для 57 наших громад в бюджеті закріпили саме 25% від 185 мільйонів гривень додаткової дотації. Це було принципове питання. Як лобіст місцевого самоврядування, скажу, що в громадах на початку року мають розуміти «правила гри», щоб не витрачати розвиткові кошти на бюджетну сферу. Для порівняння – у 2018 році громади отримали лише 10% додаткової дотації, у 2019 – 12%, 2020 – 15%. Зараз – 25! Це історична перемога для місцевого самоврядування.Щодо роботи сесії та участі депутатів у засіданнях. Запрошую депутатів – приходьте працювати, приміром у комісію з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики, яку я очолюю. Впевнений, разом ми зробимо багато корисного. Через конфлікти та неучасть у роботі сесій ми зменшуємо роль та політичну вагу обласної ради. Ви бачили, як на сесії швидко всі питання голосувалась, бо ми у комісіях і на фракціях всі питання опрацювали. У нас у фракції 100% відвідуваність сесій та комісій. Скажу, що нам як «владній» фракції було найважче, тим не менш у дискусії з Чернігівською ОДА ми все ж таки принципово стояли на захисті громад, відстоюючи відповідний розподіл додаткової дотації на користь місцевого самоврядування.

Повне відео за посиланням:

Джерело: Суспільне.Чернігів

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Влада,

Федір Веніславський: Суд визнав Порошенка підозрюваним у кримінальному провадженні

Суд чітко та однозначно визнав статус Петра Порошенка як підозрюваного у кримінальному провадженні, обравши йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Про це заявив член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента в Конституційному Суді Федір Веніславський….

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме…

Автомати – загальнодоступні розваги в онлайн казино

Дозвілля можна проводити по-різному і все більше користувачів інтернету намагаються урізноманітнити його, користуючись ігровими автоматами. Їх чимало, а в каталозі клубу Лавина завжди можна вибрати кілька варіантів з декількох сотень. Відеослоти стають більш привабливими в порівнянні зі стандартними однорукими бандитами….

Де вакцинуватись у громадах цими вихідними

У зв’язку з тим, що наближаються святкові вихідні, у Чернігівській області дещо змінений графік роботи центрів вакцинації. Управління охорони здоров’я ОДА надало узагальнений графік їх роботи. Всі охочі щепитися можуть ознайомитися з інформацією та обрати для себе зручний центр вакцинації….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: