Новини

Про вибори та футбол у Комарівці та Ховмах

27 квітня відбулися робочі зустрічі жителів сіл Ховми та Комарівка, що на Борзнянщині, з низкою політиків та кандидатів.

Зокрема, у Комарівці у зустрічі взяли участь керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, депутат обласної ради Ірина Грозенко, депутат Чернігівської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Хавило та кандидат на посаду голови Комарівської ОТГ Іван Мазун.

Багато запитань було у присутніх на зустрічі селян. Головне – що очікувати після об єднання? Невже всі сподівання будуть марними? Але вони вірять у зміни на краще тому і проводять реформу добровільно.

Керівник місцевого агропідприємства у своєму виступі підтримав учасників зустрічі та наголосив на важливості проведених реформ для майбутнього села.

Подібна зустріч відбулася і у селі Ховми. Тут жителі найбільше переймалися питанням подальшого функціонування соціальних закладів у селах, що ввійдуть до ОТГ. Чи залишаться у них найнеобхідніші об’єкти інфраструктури?

Депутати обласної ради запевнили присутніх, що реформа децентралізації покликана якраз допомогти роботі закладів на селі, а не пришвидчити їх закриття.

А напередодні у Комарівці відбулося футбольне свято, яке було присвячене відкриттю нового реконструйованого стадіону.

На території споруди знаходиться стандартне футбольне поле, волейбольний майданчик, поле для міні-футболу, місця для глядачів.

Новий стадіон у Комарівці

У рамках відкриття стадіону відбулося і перше офіційне комарівське «дербі».

На другому етапі розіграшу Кубку Борзнянського району з футболу зустрілися дві місцеві команди «Фортуна» та «Фортуна-2». Впевнену перемогу здобула головна «Фортуна».

Отже, початок відродженню футболу у центрі нової ОТГ покладено. Тепер стадіон стане осередком спорту для всіх жителів нової, об’єднаної громади.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Комарівська,

В ручному режимі: “зарубані” перспективи Комарівської ОТГ

Одне з найбільших і найвідоміших сіл Борзнянщини, яке свого часу було адміністративним центром повіту та району – Комарівка – вже більше, ніж півтора року перебуває в статусі центру однойменної ОТГ. Прогнози та перспективи на старті громади були доволі обнадійливі. Головна…

Ще 13 громад Чернігівщини стали господарями землі

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад: 31 січня прийнято розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі таких земельних ділянок з державної власності у комунальну власність…

Як захищають права дітей у Плисківській та Комарівській ОТГ, вивчали посадовці з області

Днями працівники Служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА здійснили виїзд до Борзнянського району, де провели зустрічі з керівництвом та посадовими особами Плисківської та Комарівської сільських рад…

Вибори на Чернігівщині – роздуми політолога

Політолог Віктор Вініченко – про політичні технології, партійність, роботу засобів масової інформації та інші нюанси виборчого процесу в ОТГ Чернігівщини. Повний текст зі збереженням орфографії автора:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: