Новини

Про вибори та футбол у Комарівці та Ховмах

27 квітня відбулися робочі зустрічі жителів сіл Ховми та Комарівка, що на Борзнянщині, з низкою політиків та кандидатів.

Зокрема, у Комарівці у зустрічі взяли участь керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, депутат обласної ради Ірина Грозенко, депутат Чернігівської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Хавило та кандидат на посаду голови Комарівської ОТГ Іван Мазун.

Багато запитань було у присутніх на зустрічі селян. Головне – що очікувати після об єднання? Невже всі сподівання будуть марними? Але вони вірять у зміни на краще тому і проводять реформу добровільно.

Керівник місцевого агропідприємства у своєму виступі підтримав учасників зустрічі та наголосив на важливості проведених реформ для майбутнього села.

Подібна зустріч відбулася і у селі Ховми. Тут жителі найбільше переймалися питанням подальшого функціонування соціальних закладів у селах, що ввійдуть до ОТГ. Чи залишаться у них найнеобхідніші об’єкти інфраструктури?

Депутати обласної ради запевнили присутніх, що реформа децентралізації покликана якраз допомогти роботі закладів на селі, а не пришвидчити їх закриття.

А напередодні у Комарівці відбулося футбольне свято, яке було присвячене відкриттю нового реконструйованого стадіону.

На території споруди знаходиться стандартне футбольне поле, волейбольний майданчик, поле для міні-футболу, місця для глядачів.

Новий стадіон у Комарівці

У рамках відкриття стадіону відбулося і перше офіційне комарівське «дербі».

На другому етапі розіграшу Кубку Борзнянського району з футболу зустрілися дві місцеві команди «Фортуна» та «Фортуна-2». Впевнену перемогу здобула головна «Фортуна».

Отже, початок відродженню футболу у центрі нової ОТГ покладено. Тепер стадіон стане осередком спорту для всіх жителів нової, об’єднаної громади.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Комарівська,

Комарівська ОТГ: як отримати гроші від держави за бджіл

Цього року власники бджолосімей можуть отримати дотації. На неї можуть розраховувати як фізичні особи, так і суб’єкти господарювання. Для цього до 10 жовтня 2021 року для отримання дотації потрібно подати до відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів та містобудування…

У Комарівській ОТГ упорядковують стадіон

Сільський стадіоні в селі Комарівка приводять до ладу. Цього тижня футбольне поле покоткували, так само як і волейбольний та міні-футбольний майданчики. Ці роботи провели завдяки фінансовій підтримці депутата Чернігівської обласної ради Валерія Колоші. Наразі стадіон готовий для проведення футбольних матчів….

У Комарівській ОТГ створили об’єднання пасічників

Цього тижня у Комарівській громаді відбулась  семінар-нарада з питань бджільництва під керівництвом сільського голови  Віктора  Бондаренка. В заході взяли участь представники  Борзнянського районного управління головного управління  Держпродспоживслужби в Чернігівській області  та  бджолярі Комарівської ТГ.  Серед питань, що були розглянуті в…

Борзнянську районну лікарню співфінансуватимуть чотири громади

Територіальні громади колишнього Борзнянського району братимуть участь у спільному фінансуванні центральної районної лікарні. Відповідні рішення прийняли депутати Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад. Таким чином вони долучаться коштами своїх бюджетів до співфінансування видатків на утримання КНП «Борзнянська ЦРЛ»….

В ручному режимі: “зарубані” перспективи Комарівської ОТГ

Одне з найбільших і найвідоміших сіл Борзнянщини, яке свого часу було адміністративним центром повіту та району – Комарівка – вже більше, ніж півтора року перебуває в статусі центру однойменної ОТГ. Прогнози та перспективи на старті громади були доволі обнадійливі. Головна…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: