Новини

Що чекає на села у складі ОТГ

Саме це питання найбільше хвилювало жителів села Прохори Борзнянського району, яке увійшло до Комарівської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі, яка відбулася 25 квітня, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко роз’яснила місцевим мешканцям ряд важливих питань стосовно децентрвалізації.

Селяни цікавились життям об’єднаних територіальних громад, які вже успішно працюють на Чернігівщині. Запитували, чи дійсно, після об’єднання в них закриють сільську раду, школу, фельдшерський пункт, що мешканці не будуть отримувати субсидії.

На всі поставлені запитання були отримані вичерпні відповіді.  Ірина Грозенко запевнила, що соціальна інфраструктура села функціонуватиме у повному обсязі. А реформа децентралізації є вкрай важлива та забезпечить розвиток населених пунктів.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Комарівська,

Вибори на Чернігівщині – роздуми політолога

Політолог Віктор Вініченко – про політичні технології, партійність, роботу засобів масової інформації та інші нюанси виборчого процесу в ОТГ Чернігівщини. Повний текст зі збереженням орфографії автора: Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: