Новини

Пам’ятники та обіцянки захисту селян – як агітує Радикальна партія у Комарівській ОТГ

Вже цієї неділі, 30 квітня, обиратимуть голову Комарівської ОТГ, що у Борзнянському району. На посаду очільника громади тут претендують троє. З них один – висуванець Радикальної партії Ляшка. Одночасно партія пропонує список кандидатів у раду громади – 20 осіб.

Про те, як працює команда РПЛ у селах Комарівської ОТГ, час від часу повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці депутат обласної ради Анатолій Хавило.

Більше: Депутат облради від Ляшка заявляє про фейкове опитування?

За його словами, за останній місяць проведено десятки і сотні зустрічей із селянами.

Окрім того, партійна команда реалізує ряд проектів – наприклад ремонтує занедбані пам’ятники.

«Не можу не описати подій с сьогоднішнього дня. Село Шевченка, біля пів-сотні працелюбивих селян, Прохорівської сільської ради. Пам’ятник загиблим при звільненні села. Такої ганьби ще не при ходилось бачити. Поряд «ожидалка». Не для сіна чи дров. І не для телят. Для людей. Коли одного з кандидатів на голову ОТГ попросили зробити нову, відповідь була, «а скільки у вас тих людей». Добре, що є активісти РПЛ. Як сказала наш кандидат в депутати Наталя Брязкало «я зубами вигризу». І вигризе. Ті 24, що на обеліску за себе вже не попросять. Сьогодні ж відвеземо матеріали для ремонту, і до свят пам’ятник буде відремонтовано. До речі, саме наші активісти декілька років тому відремонтували пам’ятник Шевченку», – пише Анатолій Хавило.

Більше: Список кандидатів на посаду голови Комарівської ОТГ та у депутати ради


Джерело: ОТГ.cn.ua.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Комарівська,

Комарівська ОТГ: як отримати гроші від держави за бджіл

Цього року власники бджолосімей можуть отримати дотації. На неї можуть розраховувати як фізичні особи, так і суб’єкти господарювання. Для цього до 10 жовтня 2021 року для отримання дотації потрібно подати до відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів та містобудування…

У Комарівській ОТГ упорядковують стадіон

Сільський стадіоні в селі Комарівка приводять до ладу. Цього тижня футбольне поле покоткували, так само як і волейбольний та міні-футбольний майданчики. Ці роботи провели завдяки фінансовій підтримці депутата Чернігівської обласної ради Валерія Колоші. Наразі стадіон готовий для проведення футбольних матчів….

У Комарівській ОТГ створили об’єднання пасічників

Цього тижня у Комарівській громаді відбулась  семінар-нарада з питань бджільництва під керівництвом сільського голови  Віктора  Бондаренка. В заході взяли участь представники  Борзнянського районного управління головного управління  Держпродспоживслужби в Чернігівській області  та  бджолярі Комарівської ТГ.  Серед питань, що були розглянуті в…

Борзнянську районну лікарню співфінансуватимуть чотири громади

Територіальні громади колишнього Борзнянського району братимуть участь у спільному фінансуванні центральної районної лікарні. Відповідні рішення прийняли депутати Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад. Таким чином вони долучаться коштами своїх бюджетів до співфінансування видатків на утримання КНП «Борзнянська ЦРЛ»….

В ручному режимі: “зарубані” перспективи Комарівської ОТГ

Одне з найбільших і найвідоміших сіл Борзнянщини, яке свого часу було адміністративним центром повіту та району – Комарівка – вже більше, ніж півтора року перебуває в статусі центру однойменної ОТГ. Прогнози та перспективи на старті громади були доволі обнадійливі. Головна…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: