Новини

Депутат облради від Ляшка заявляє про фейкове опитування?

Опитування громадської думки, яка має на меті дискредитувати Радикальну партію Ляшка, проводять у населених пунктах Комарівської ОТГ, що у Борзнянському районі. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Анатолій Хавило, депутат Чернігівської обласної ради.

На думку депутата, представники провладних партій проводять анкетування жителів громади і запитують «Чи будете брати участь в акції, що проводитиме Радикальна партія Олега Ляшка біля сільської ради». Більш того, в одному з сіл за голосування за представників РПЛ навіть пропонували винагороду у сумі 150 гривень.

«Мета цієї провокації зрозуміла – дивіться, не тільки ми купуємо голоси на виборах, а і РПЛ теж», – вважає депутат і переконує – представники партії не платять грошей за голосування.

Більше: Комарівська ОТГ: кандидати від партій

Як відомо, 30 квітня у Комарівській ОТГ обиратимуть голову громади та депутатів.

Наразі зареєстровано кандидатів від 6-и політичних сил та 36 самовисуванців. Загалом на 22 депутатські мандати претендує 131 кандитат.

За посаду голови ОТГ змагаються 3 кандидати – Віктор Бондаренко (БПП «Солідарність»), Юрій Кантур (позапартійний за підтримки «Нашого краю») та Іван Музун (РПЛ).


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Комарівська,

В ручному режимі: “зарубані” перспективи Комарівської ОТГ

Одне з найбільших і найвідоміших сіл Борзнянщини, яке свого часу було адміністративним центром повіту та району – Комарівка – вже більше, ніж півтора року перебуває в статусі центру однойменної ОТГ. Прогнози та перспективи на старті громади були доволі обнадійливі. Головна…

Ще 13 громад Чернігівщини стали господарями землі

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад: 31 січня прийнято розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі таких земельних ділянок з державної власності у комунальну власність…

Як захищають права дітей у Плисківській та Комарівській ОТГ, вивчали посадовці з області

Днями працівники Служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА здійснили виїзд до Борзнянського району, де провели зустрічі з керівництвом та посадовими особами Плисківської та Комарівської сільських рад…

Вибори на Чернігівщині – роздуми політолога

Політолог Віктор Вініченко – про політичні технології, партійність, роботу засобів масової інформації та інші нюанси виборчого процесу в ОТГ Чернігівщини. Повний текст зі збереженням орфографії автора:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: