Новини

Депутат облради від Ляшка заявляє про фейкове опитування?

Опитування громадської думки, яка має на меті дискредитувати Радикальну партію Ляшка, проводять у населених пунктах Комарівської ОТГ, що у Борзнянському районі. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Анатолій Хавило, депутат Чернігівської обласної ради.

На думку депутата, представники провладних партій проводять анкетування жителів громади і запитують «Чи будете брати участь в акції, що проводитиме Радикальна партія Олега Ляшка біля сільської ради». Більш того, в одному з сіл за голосування за представників РПЛ навіть пропонували винагороду у сумі 150 гривень.

«Мета цієї провокації зрозуміла – дивіться, не тільки ми купуємо голоси на виборах, а і РПЛ теж», – вважає депутат і переконує – представники партії не платять грошей за голосування.

Більше: Комарівська ОТГ: кандидати від партій

Як відомо, 30 квітня у Комарівській ОТГ обиратимуть голову громади та депутатів.

Наразі зареєстровано кандидатів від 6-и політичних сил та 36 самовисуванців. Загалом на 22 депутатські мандати претендує 131 кандитат.

За посаду голови ОТГ змагаються 3 кандидати – Віктор Бондаренко (БПП «Солідарність»), Юрій Кантур (позапартійний за підтримки «Нашого краю») та Іван Музун (РПЛ).


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Комарівська,

Комарівська ОТГ: як отримати гроші від держави за бджіл

Цього року власники бджолосімей можуть отримати дотації. На неї можуть розраховувати як фізичні особи, так і суб’єкти господарювання. Для цього до 10 жовтня 2021 року для отримання дотації потрібно подати до відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів та містобудування…

У Комарівській ОТГ упорядковують стадіон

Сільський стадіоні в селі Комарівка приводять до ладу. Цього тижня футбольне поле покоткували, так само як і волейбольний та міні-футбольний майданчики. Ці роботи провели завдяки фінансовій підтримці депутата Чернігівської обласної ради Валерія Колоші. Наразі стадіон готовий для проведення футбольних матчів….

У Комарівській ОТГ створили об’єднання пасічників

Цього тижня у Комарівській громаді відбулась  семінар-нарада з питань бджільництва під керівництвом сільського голови  Віктора  Бондаренка. В заході взяли участь представники  Борзнянського районного управління головного управління  Держпродспоживслужби в Чернігівській області  та  бджолярі Комарівської ТГ.  Серед питань, що були розглянуті в…

Борзнянську районну лікарню співфінансуватимуть чотири громади

Територіальні громади колишнього Борзнянського району братимуть участь у спільному фінансуванні центральної районної лікарні. Відповідні рішення прийняли депутати Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад. Таким чином вони долучаться коштами своїх бюджетів до співфінансування видатків на утримання КНП «Борзнянська ЦРЛ»….

В ручному режимі: “зарубані” перспективи Комарівської ОТГ

Одне з найбільших і найвідоміших сіл Борзнянщини, яке свого часу було адміністративним центром повіту та району – Комарівка – вже більше, ніж півтора року перебуває в статусі центру однойменної ОТГ. Прогнози та перспективи на старті громади були доволі обнадійливі. Головна…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: