Новини

У Лосинівці та Мрині говорили про розвиток

Про підготовку проектів розвитку говорили у Лосинівській громаді Ніжинського району.
Про основні вимоги до проектів, які подаються у Чернігівську обласну раду на комісію Державного фонду регіонального розвитку, розповів консультант з юридичних питань Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України Дмитро Іванов.

Під час зустрічі у Лосинівці

А консультант з бюджетних питань Микола Силенко ознайомив з законодавством щодо суми акцизних  зборів та відсотки які залишаються у громаді, згідно нововведень у сфері фінансової децентралізації.  Крім того, на прикладах п’яти ОТГ, які вже більше року функціонують на території Чернігівської області, розказав про позитивні зміни у бюджетній сфері та питаннях благоустрою.

Подібна зустріч відбулася і у Мринській ОТГ Носівського району. Тут консультант з бюджетних питань Микола Силенко ознайомив з новими нормами законодавства, які стосуються реформи місцевого самоврядування. Особливу увагу приділив законопроектам, які необхідно прийняти для більш динамічного розвитку ОТГ.

Спілкування у Мринській громаді

Про кошти, які можна і потрібно залучати для розвитку ОТГ, розказав консультант з юридичних питань Дмитро Іванов. У своєму виступі він зазначив, що кошти, які були використані минулого року для розвитку інфраструктури, і цьогоріч будуть надані Державним фондом регіонального розвитку.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Лосинівська, Мринська,

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Лише дві з дев’ятнадцяти ОТГ виконують закон «Про органи і служби у справах дітей…»

Проведення профілактичної та соціальної роботи з сім’ями соціального ризику покладено на органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, територіальні підрозділи органів Національної поліції. Проте останні події в області говорять про серйозні упущення в роботі із зазначеною категорією сімей. Про це йшлося…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: