Новини

Про ситуацію у громадах: робоча зустріч депутатів місцевих рад

У п’ятницю, 16 липня, у Чернігові депутати місцевих рад від «Слуги Народу» провели першу із запланованих робочих зустрічей щодо практичних аспектів роботи, обмінялись думками щодо поточної ситуації в громадах, планів роботи та партійного будівництва.

До зустрічі долучились Дмитро Іванов, який розповів оботу фракції СН у Чернігівській обласній раді, та Олена Стрілець, секретар обласної організації партії, яка ознайомила депутатів із алгоритмом створення місцевих осередків та відкриття приймалень партії.

Юрист обласної організації Андрій Тєлєгін розповів про основні юридичні аспекти роботи фракції у радах, основні принципи партійної розбудови, використання передбачених законом інструментів у роботі депутата.

Окремий блок – комунікація з виборцями, робота зі ЗМІ, активність у соціальних мережах, публічна звітність, заяви на сесіях із підтримки всеукраїнських ініціатив (законодавство про референдум, «малу приватизацію»).

У обласній організації кажуть, що це перша із «літньої» серії робочих зустрічей для депутатів, щоб збагатитись новими знаннями, навичками та вміннями перед новим політичним сезоном. Тож за результатами та зворотнім зв’язком такий формат роботи продовжать на постійній основі.

Джерело: Чернігівська обласна організації партії «Слуга Народу»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме…

Автомати – загальнодоступні розваги в онлайн казино

Дозвілля можна проводити по-різному і все більше користувачів інтернету намагаються урізноманітнити його, користуючись ігровими автоматами. Їх чимало, а в каталозі клубу Лавина завжди можна вибрати кілька варіантів з декількох сотень. Відеослоти стають більш привабливими в порівнянні зі стандартними однорукими бандитами….

Де вакцинуватись у громадах цими вихідними

У зв’язку з тим, що наближаються святкові вихідні, у Чернігівській області дещо змінений графік роботи центрів вакцинації. Управління охорони здоров’я ОДА надало узагальнений графік їх роботи. Всі охочі щепитися можуть ознайомитися з інформацією та обрати для себе зручний центр вакцинації….

Ставки на спорт в БК Mostbet: точная инструкция и способы вывода выигрышей

БК Мостбет: как делать ставки на спорт новичкам

Беттинг на официальном сайте БК Mostbet принесет не только море незабываемых впечатлений. Если вы решили зарабатывать деньги на прогнозах, одного желания недостаточно – важно придерживаться правил, которые помогут делать ставки на спорт Mostbet с максимальной выгодой. Изучив представленное ниже руководство, вы сможете понять ключевые моменты игрового…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: