Новини

Про ситуацію у громадах: робоча зустріч депутатів місцевих рад

У п’ятницю, 16 липня, у Чернігові депутати місцевих рад від «Слуги Народу» провели першу із запланованих робочих зустрічей щодо практичних аспектів роботи, обмінялись думками щодо поточної ситуації в громадах, планів роботи та партійного будівництва.

До зустрічі долучились Дмитро Іванов, який розповів оботу фракції СН у Чернігівській обласній раді, та Олена Стрілець, секретар обласної організації партії, яка ознайомила депутатів із алгоритмом створення місцевих осередків та відкриття приймалень партії.

Юрист обласної організації Андрій Тєлєгін розповів про основні юридичні аспекти роботи фракції у радах, основні принципи партійної розбудови, використання передбачених законом інструментів у роботі депутата.

Окремий блок – комунікація з виборцями, робота зі ЗМІ, активність у соціальних мережах, публічна звітність, заяви на сесіях із підтримки всеукраїнських ініціатив (законодавство про референдум, «малу приватизацію»).

У обласній організації кажуть, що це перша із «літньої» серії робочих зустрічей для депутатів, щоб збагатитись новими знаннями, навичками та вміннями перед новим політичним сезоном. Тож за результатами та зворотнім зв’язком такий формат роботи продовжать на постійній основі.

Джерело: Чернігівська обласна організації партії «Слуга Народу»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: