Новини

Цього року у Носівці відремонтують міський стадіон

У рамках президентської програми «Велике будівництво» у Носівській громаді відновлять стадіон.

Проектом передбачений капітальний ремонт бігових доріжок, секторів для стрибків, штовхання ядра, диску та молота. Крім того, буде проведено благоустрій території та роботи з водовідведення.

Загальна кошторисна вартість проекту понад 8,5 мільйонів гривень, з них близько шести за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Наразі проведені тендерні процедури на виконання робіт і найближчим часом заплановано підписання договору з підрядною організацією.

* * *

У червні на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна» Володимир Зеленський дав старт національній програмі «Здорова Україна». Програму втілюватимуть у кожному куточку країни, зокрема й на Чернігівщині.

Президентська програма – комплексна, спрямована на всі вікові групи. Це й модель здорової школи, включно зі спортивними заняттями та правильним здоровим харчуванням, й освітній простір, що має бути безпечним та інклюзивним.

Другий складник програми стосується людей віком від 55 років – для них упровадять медичні чекапи для профілактики захворювань.

Третім етапом стане створення активних парків та спортивних майданчиків, куди можна завітати всією сім’єю. Це будуть зручні та цікаві локації для занять спортом, а головне – доступні кожному.

Як відомо, у межах програми Президента України «Велике будівництво» минулого року на Чернігівщині побудували й капітально відремонтували 5 спортивних об’єктів.

Зокрема здійснили реконструкцію центрального стадіону в Сосницькій громаді та футбольного стадіону на території Корюківської школи № 4, капітально відремонтували стадіонний комплекс в Острі. У 2021 році до них додадуться оновлені стадіони в Борзні та Носівці, а також спортмайданчики, реалізовані за програмою «Здорова країна».

Завершили капітальну реконструкцію стадіону спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з футболу «Юність» у Чернігові. А в Семенівській громаді для жителів тепер функціонує повноцінна спортивна зала для фізкультурно-оздоровчих занять.

У межах програми Президента України «Здорова країна» від Чернігівщини подали 408 проектів будівництва спортивних майданчиків для жителів міст, містечок та сіл. З них цього року в експлуатацію заплановано ввести 11.

На фото: так виглядає стадіон зараз.

Джерело: Фейсбук-сторінка обласної організації партії “Слуга Народу”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Носівська,

У Борзні та Носівці відремонтують стадіони

Восени цього року у Носівській та Борзнянській громадах мають завершитися капітальні ремонти одразу двох спортивних об’єктів Президентської програми «Велике будівництво». Це 400-метровий легкоатлетичний стадіон дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці та стадіон «Колос» у Борзні. Хід виконання робіт на обох об’єктах…

Цього року у Носівці відремонтують міський стадіон

У рамках президентської програми «Велике будівництво» у Носівській громаді відновлять стадіон. Проектом передбачений капітальний ремонт бігових доріжок, секторів для стрибків, штовхання ядра, диску та молота. Крім того, буде проведено благоустрій території та роботи з водовідведення. Загальна кошторисна вартість проекту понад…

У Носівській громаді відкрили оновлений ЦНАП

Носівська міська рада стали учасником Програми “U-LEAD з Європою”, яка реалізовує впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення. Співпраця тривала протягом чотирьох раундів, які передбачали і налагодження функціонування ЦНАП, і навчання персоналу, інформування та залучення мешканців; матеріальну…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

У чотирьох громадах реалізуватимуть проєкти за кошти ДФРР

У понеділок, 12 березня, Уряд дав старт реалізації проєктів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться коштом ДФРР у 2021 році, затвердивши їх перелік та обсяг фінансування.  Впродовж лютого-березня Мінрегіон погодив 5 проєктів, що будуть фінансуватися в Чернігівській області коштом Державного фонду регіонального…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: