Новини

Співпраця служби зайнятості та ОТГ: як це працює

Чернігівська обласна служба зайнятості активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами. Для цього фахівці філій систематично виїжджають в ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню.

Так, цього тижня, директор Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Красносільська відвідала Мринську громаду, а директор Прилуцької міськрайонної філії Лариса Татарченко побувала в новоствореній Яблунівській громаді.

Громадян, які прийшли до них на консультацію, було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.

Також відбулися робочі зустрічі директорів філій з керівництвом громад, на яких йшлося про перспективи зайнятості місцевих мешканців, підтримку підприємницьких ініціатив населення, організацію громадських робіт, що стануть реальною фінансовою підтримкою для безробітних громадян, а також допомогою сільським радам у наведенні ладу на їх територіях. Одна із актуальних тем, якої торкнулися, – легалізація зайнятості, адже офіційні трудові відносини та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям поліпшення добробуту мешканців ОТГ.

Крім того, Лариса Татарченко зустрілася з керівником ПП «АДА-СЕРВІС» Олександром Золотухою, щоб обговорити на перспективу потребу в кадрах та можливість проведення там тимчасових робіт. Підприємство, що спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, наразі вільних вакансій немає. Але на час догляду за рослинами та збирання врожаю може з’явитись потреба в тимчасових працівниках.

Подібні виїзні заходи цього тижня також провели фахівці Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в Плисківській об’єднаній територіальній громаді, Носівської – в Носівській ОТГ та Прилуцької – в Прилуцькій ОТГ.

Джерело: Валентина Федусь, Чернігівський обласний центр зайнятості

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: