Новини

Лікарні на Чернігівщині отримали унікальне обладнання

Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2 та Центр первинної медико-санітарної допомоги в Прилуцькому районі отримали обладнання за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток територій.

Ми запитували у лікарів, яке саме обладнання їм потрібно. Далі ці пропозиції спрямовувалися до Кабінету міністрів України. Таким чином у медичних закладах з’явилося діагностичне та лікувальне обладнання кращих світових стандартів, – розповідає народний депутат Павло Халімон, заступник голови фракції «Слуга Народу», керівник Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

У 2020 році для Чернігівської обласної лікарні придбали цілий комплекс обладнання для порятунку життя хворих у реанімаційних відділеннях: систему моніторингу фізіологічних показників та кардіомонітори, спеціальні дозатори лікувальних речовин, дефібрилятор, а також 2 пересувні рентгенівські апарати для «ковідних» відділень на суму майже 4 млн грн.

Цілий перелік потрібного обладнання закуплено для Центру первинної медико-санітарної допомоги в Прилуцькому районі, вартість склала 1,2 млн грн.

Ми самі надали пропозиції щодо обладнання, якого найбільше потребували лікарі. Отримали сучасні комплекси для проведення аналізів та діагностики, 12-канальний електрокардіограф, ультразвукову діагностичну систему, апарат ультразвукової терапії, – перераховує Дмитро Межуєв, директор ЦПМСД Прилуцької районної ради.

Також у 2020 році для Чернігівської міської лікарні №2 придбали два газоаналізатори крові (500 тис. грн).

Цього року кошти субвенції (10 млн грн) також спрямують на медицину. Пропозиції народний депутат Павло Халімон вже надіслав до Міністерства фінансів та бюджетного комітету Верховної Ради. Так, для Чернігівської обласної лікарні та міської лікарні №2 планується купити мобільну С-арку – сучасний рентген-апарат, який дає можливість проводити високоточні операції, незамінний в нейрохірургії та судинній хірургії. Додатково обласна лікарня отримає десятки найменувань сучасної медтехніки для відділень, де надають допомогу хворим з ускладненнями від COVID-19: монітори пацієнта, медичні ліжка, пересувні бактерицидні та ультрафіолетові опромінювачі.

*  *  *

На Чернігівщині в рамках програми «Велике будівництво» ремонтують приймальні відділення в 9 опорних лікарнях області. У шести відділеннях 100% завершено будівельні роботи.

Також в області завершені будівництво та капітальний ремонт 16 із 21 об’єктів амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Із них 14 новозбудованих об’єктів уже введено в експлуатацію. 

За повідомленням Чернігівської обласної організації партії “Слуга Народу”

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: