Новини

Депутати від «Слуги Народу» у місцевих радах підтримали законодавство про референдум

Під час сесій місцевих рад на Чернігівщині депутати фракцій «Слуги Народу» виступили із підтримкою президентського законопроєкту щодо референдуму.

У лютому-березні ц.р. під час засідань сесій місцевих рад депутати від «Слуги Народу» виступали із заявами про підтримку Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум». Документ прийнято Верховною Радою України 26 січня з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

12 лютого, на початку сесії Чернігівської обласної ради із підтримкою президентського законопроєкту щодо референдуму виступив керівник фракції Дмитро Іванов.

2021 02 15 fgt 0
Дмитро Іванов

«Депутатська фракція «Слуги Народу» у Чернігівській обласній раді висловлює підтримку прийнятому Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум», який нарешті повертає громадянам конституційне право управляти своєю країною. Президент України Володимир Зеленський і партія «Слуга Народу», йдучи на вибори, обіцяли, що в людей буде можливість приймати важливі рішення напряму – без посередництва політиків. Це право, гарантоване усім Конституцією. І сьогодні ми його не просто повертаємо нашим громадянам, а даємо простий, зрозумілий механізм його реалізації», – наголосив Дмитро Іванов.

У свою чергу, законопроект про референдум підтримала і фракція «Слуги Народу» у Чернігівській міській раді.

«Закон чітко передбачає, які питання можуть виноситися на референдум, а які ні, встановлює запобіжники проти сепаратизму і гарантує, що рішення референдумів будуть владою виконуватися. Закликаємо Верховну Раду напрацювати закон, який дозволить проводити також місцеві референдуми. І нехай рішення людей будуть для нас орієнтиром не лише раз на 5 років, коли проходять вибори, а щодня», – заявив керівник фракції Максим Черненок.

2021 02 15 priluki 4
Павло Черніков

Із підтримкою законопроєкту «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» виступили депутати фракції «Слуга Народу» на сесії Прилуцької районної ради 12 лютого ц.р. Відповідну заяву з трибуни оголосив депутат Павло Черніков.

Як відомо, 26 січня народні депутати проголосували у другому читанні за законопроєкт №3612 «Про народовладдя через всеукраїнський референдум». Ініціатором документу є саме президент України Володимир Зеленський. Законопроєкт підтримали 255 депутатів, з них 226 від фракції «Слуга Народу» (частина депутатів була на сесії ПАРЄ в Страсбурзі, декілька відсутні через хворобу).

Президент України Володимир Зеленський після результативного голосування за закон сказав, що його ухвалення було одним із важливих пунктів його передвиборної кампанії під час президентських виборів, оскільки документ робить чіткішим діалог між владою і суспільством.

«Тепер українці на практиці будуть залучені до ухвалення важливих для країни рішень, а влада буде змушена дослухатися до волі народу. Референдум є вагомим інструментом розширення демократії в Україні», – наголосив Президент.

На думку голови партії «Слуга Народу» Олександра Корнієнка, саме зневага до народу відправила багатьох політиків на пенсію або прямо на звалище історії.

«Сьогодні без механізмів прямої демократії неможливо управляти державою. Часи, коли всі рішення можна було ухвалити в майже «родинному колі» обмеженої кількості осіб, наділених владою, давно минули. Це не лише український, це глобальний тренд», – заявив заявив нардеп, коментуючи законопроєкт «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

Джерело: Чернігівська обласна організації партії «Слуга Народу»

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: