Новини

Зроблено у громаді: про роботу голови Борзнянської ОТГ

На виборах 25 жовтня 2020 року більшість жителів Борзнянської громади проголосували за кандидатку від партії «Слуга Народу» Ларису Осадчук. Голова громади одразу ж налагодила комунікацію з депутатами, сформовано виконавчий комітет та призначено старост.

Громада вчасно прийняла бюджет на 2021 рік та у процесі отримання майна від вже колишнього Борзнянського району.

Якими питаннями займалась голова громади Лариса Осадчук у січні ц.р.

Комунікація з громадянами

Голова громади постійно відвідує старостинські округи, спілкується з громадянами.

12 січня, міський голова Лариса Осадчук спільно зі старостою Малозагорівського старостинського округу Миколою Пшеничним та директором ТОВ «Українська вольниця» Миколою Федотенком провели зустріч із мешканцями села.

Під час зустрічі присутні обговорили актуальні та хвилюючі питання, зокрема, проблеми благоустрою та життєдіяльності села. Міський голова мала змогу безпосередньо поспілкуватися з мешканцями, почути їхні хвилювання та турботи. На зустрічі обговорили та знайшли рішення для ряду конфліктних питань.

15 січня жителі Борзнянської ОТГ виходили на акцію, щоб висловити своє ставлення до підвищення тарифів на газ та електроенергію, адже в період пандемії та в умовах локдауну люди ледь зводять кінці з кінцями і платіжки за комунальні послуги приводять до відчаю.

Громадяни спільно із міським головою Ларисою Осадчук та депутатами міської ради написали звернення до уряду України з вимогою переглянути надзвичайно високі тарифи на опалення та електроенергію.

Освіта

У січні голова громади провела нараду із керівниками закладів освіти Борзнянської об’єднаної територіальної громади. Адже у зв’язку з приєднанням Шаповалівської та Ядутинської сільських рад до Борзнянської ОТГ кількість учнів збільшилася, питань теж багато, тому дуже важливо визначити стратегію та пріоритетні напрямки подальшої роботи місцевої влади. За словами  міського голови, у громаді вживаються всі необхідні заходи щодо оптимізації та правильної організації роботи навчальних закладів.

Виконком та старости

Протягом року на засіданнях виконкому розглядалась питання про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів, встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води.

Після засідання виконавчого комітету Лариса Осадчук провела робочу зустріч зі старостами Борзнянської ОТГ, де обговорили ряд важливих питань.

Робота сесії

Протягом місяці на сесії розглянули заяви про надання клопотання на довгостроковий пільговий кредит по Програмі «Власний дім», надання в оренду нежитлових приміщень та ряд інших питань, що відносяться до бюджетної сфери роботи Борзнянської ОТГ.

Також на посаду заступника голови громади призначена Тетяну Пирог. Має великий досвід у роботі на державних посадах, зокрема, свою діяльність як начальника служби у справа дітей райдержадміністрації та активну участь у роботі жіночих громадських організацій, які створювалися завдяки її ініціативі.

Одним із складних та спірних пунктів на сесії щораз питання надання землі мешканцям громади. Депутати детально вивчають всі запити громадян та прийняли відповідні рішення.

ЦНАП

Вже з лютого має запрацювати новостворений відділ «Центр надання адміністративних послуг» Борзнянської міської ради. Він знаходитиметься за адресою вул. Пантелеймона Куліша, 104.

Графік прийому громадян у відділі ЦНАП:

  • Понеділок – п’ятниця – 08:00 – 17:00.
  • Перерва на обід з 13:00 по 14:00.
  • Субота, неділя – вихідні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська,

Новий шкільний автобус для Борзнянської ОТГ

23 листопада з робочим візитом Борзнянську територіальну громаду відвідали народний депутат України Анатолій Гунько та заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов. Спільно із міським головою Ларисою Осадчук вони урочисто передали новий шкільний автобус марки «Еталон» для Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст….

У Борзні та Носівці відремонтують стадіони

Восени цього року у Носівській та Борзнянській громадах мають завершитися капітальні ремонти одразу двох спортивних об’єктів Президентської програми «Велике будівництво». Це 400-метровий легкоатлетичний стадіон дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці та стадіон «Колос» у Борзні. Хід виконання робіт на обох об’єктах…

У Борзнянській ОТГ опікуються багатодітними родинами

Днями міський голова Борзни Лариса Осадчук привітала багатодітні родини Борзнянської територіальної громади з нагоди свята – Дня родини. Згідно статистики на сьогоднішній день в громаді проживає 143 багатодітні родини, в яких виховується 475 дітей, з них: 113 родин виховують 3…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Борзнянська ОТГ: ремонтувати дороги допомагає місцевий бізнес

Керівництво та жителі Борзнянської ОТГ дякують місцевим підприємцям за допомогу у навеленні ладу у населених пунктах громади. У Ядутинському старостинському окрузі директор фермерського господарства «Колосиста нива» Юрій Петренко за власний кошт здійснив ямковий ремонт центральної вулиці села Ядути. Крім того,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: