Новини

Віктор Кропот про розвиток Новгород-Сіверського. Інтерв’ю

Протягом останніх десятиліть Новгород-Сіверський край залишався одним із найбідніших на Чернігівщині. 17 січня жителі Новгород-Сіверської громади обиратимуть міського голову. Очевидно, що найбільшим викликом для нового керівника громади стане економічний розвиток. Без цього говорити про підвищення якості життя місцевих громадян навряд чи можливо.

На голову Новгород-Сіверської ОТГ балотується Віктор Кропот, нещодавно призначений заступником голови Новгород-Сіверської райдержадміністрації. До цього більше 10 років займався юридичною практикою, в останні роки як приватний підприємець.

Ми запитали у Віктора Кропота про його плани розвитку Новгород-Сіверської громади.

  • Чи має Новгород-Сіверський перспективи для розвитку?
  • Незважаючи на віддаленість від економічно розвинутих місць, Новгород-Сіверський має потенціал для розвитку туристичної сфери. Є напрацювання для розвитку сфери видобування та переробки корисних копалин. Звісно ми слідкуватимемо, що не було ані найменшої шкоди від цього для довкілля і для людей. Також перспективним напрямком є розвиток в сільській місцевості, невеликих молочних та заготівельно-збутових кооперативів, фермерських господарств.
  • В громаді багато сіл із невеликою кількістю жителів. Як зробити так, щоб їх жителі не почувались забутими і відірваними від громади?
  • В першу чергу, жителі села повинні бути забезпечені якісними соціальними послугами, медичним обслуговуванням, своєчасною доставкою продуктів харчування та стабільним зв’язком. Якщо в селі проживають працездатні люди, необхідно створювати умови, за яких вони зможуть розвивати свої домогосподарства та комерційні проекти (кооперативи або фермерські господарства). Голова громади повинен регулярно відвідувати такі села.
  • Які перспективи покращення автобусного сполучення в громаді?
  • Пасажирський транспорт важливий для людей, це актуально для нашої громади, де великі відстані. Через те, що щільність населення в громаді невисока і пасажиропотік низький, організація перевезень глибоко збиткова. Відповідно зменшення збитковості можна досягти за рахунок упровадження економічно обґрунтованих тарифів, експлуатацією більш економних автобусів, оптимізації графіків руху, вилучення з експлуатації морально застарілих і фізично зношених транспортних засобів.
  • У чому перевага Вас як кандидата від «Слуги Народу»?
  • Дивіться, у нас вже є районна рада, де сформована більшість і головою обрано представника «Слуги Народу» Романа Падалко. Є обласна рада, де головує Олена Дмитренко також від «Слуги Народу». Відповідно, є підтримка Президента та Уряду.
  • Якщо мером міста буде представник «Слуги Народу», то ми розраховуємо на більшу підтримку від держави. А це і питання ремонту доріг, лікарень, це і кошти субвенцій на соціально-економічний розвиток, і кошти Державного фонду регіонального розвитку.
  • Ви знаєте, що Новгород-Сіверський міг перетворитись із центру району у звичайне провінційне містечко, принаймні були такі варіанти перспективного плану Чернігівської області за попередньої влади. Однак вдалося відстояти район і залишити його центром Новгород-Сіверський, у тому числі спільними діями нашої команди на всіх рівнях. Тому це також допоможе нам у пошуку інвесторів – всі необхідні рішення і відповідні дозвільні документи, які у компетенції місцевої влади різних рівнів, можна прийняти на місці.

Як відомо, на мера Новгород-Сіверського балотуються 7 кандидатів. Вибори відбудуться у неділю, 17 січня ц.р.

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Новгород-Сіверська,

У Новгород-Сіверській ОТГ хочуть підтримувати місцевих виробників

Днями Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко зустрілась із директором Райспоживспілки Іриною Тригуб. Мова йшла про підтримку місцевих виробників товарів та послуг.   «У нас є хліб з Чернігова, Києва, Шостки, Семенівки, а свого немає. Треба це виправляти, бо хліб ми…

ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Новгород-Сіверської громади

Протягом останніх 5 років (2016-2020 р.р.) на території Новгород-Сіверської ОТГ сталося 62 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 16 осіб загинули, 64 — отримали тілесні ушкодження. Повідомляють у ГУНП в області. Окрім того, сталося 124 аварії, у яких транспортні засоби отримали механічні…

У Новгород-Сіверській РДА обговорили формат співпраці з громадами району

Як налагодити ефективну взаємодію між районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування Новгород-Сіверського району? Про це 2 березня ц.р.  йшлося на нараді з керівниками територіальних громад, що відбулася у районній державній адміністрації. Внаслідок впровадження територіальної та адміністративної реформ Новгород-Сіверський район…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

Результати виборів голови Новгород-Сіверської ОТГ

Людмилу Ткаченко оголосили переможцем виборів на посаду голови Новгород-Сіверської ОТГ. ТВК прийняла 22 січня відповідну постанову. У голосуванні на виборах Новгород-Сіверського міського голови взяли участь понад 8300 виборців із 20 тисяч загалом. Людмила Ткаченко перемогла з відривом у майже 700…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: