Новини

Віктор Кропот про розвиток Новгород-Сіверського. Інтерв’ю

Протягом останніх десятиліть Новгород-Сіверський край залишався одним із найбідніших на Чернігівщині. 17 січня жителі Новгород-Сіверської громади обиратимуть міського голову. Очевидно, що найбільшим викликом для нового керівника громади стане економічний розвиток. Без цього говорити про підвищення якості життя місцевих громадян навряд чи можливо.

На голову Новгород-Сіверської ОТГ балотується Віктор Кропот, нещодавно призначений заступником голови Новгород-Сіверської райдержадміністрації. До цього більше 10 років займався юридичною практикою, в останні роки як приватний підприємець.

Ми запитали у Віктора Кропота про його плани розвитку Новгород-Сіверської громади.

  • Чи має Новгород-Сіверський перспективи для розвитку?
  • Незважаючи на віддаленість від економічно розвинутих місць, Новгород-Сіверський має потенціал для розвитку туристичної сфери. Є напрацювання для розвитку сфери видобування та переробки корисних копалин. Звісно ми слідкуватимемо, що не було ані найменшої шкоди від цього для довкілля і для людей. Також перспективним напрямком є розвиток в сільській місцевості, невеликих молочних та заготівельно-збутових кооперативів, фермерських господарств.
  • В громаді багато сіл із невеликою кількістю жителів. Як зробити так, щоб їх жителі не почувались забутими і відірваними від громади?
  • В першу чергу, жителі села повинні бути забезпечені якісними соціальними послугами, медичним обслуговуванням, своєчасною доставкою продуктів харчування та стабільним зв’язком. Якщо в селі проживають працездатні люди, необхідно створювати умови, за яких вони зможуть розвивати свої домогосподарства та комерційні проекти (кооперативи або фермерські господарства). Голова громади повинен регулярно відвідувати такі села.
  • Які перспективи покращення автобусного сполучення в громаді?
  • Пасажирський транспорт важливий для людей, це актуально для нашої громади, де великі відстані. Через те, що щільність населення в громаді невисока і пасажиропотік низький, організація перевезень глибоко збиткова. Відповідно зменшення збитковості можна досягти за рахунок упровадження економічно обґрунтованих тарифів, експлуатацією більш економних автобусів, оптимізації графіків руху, вилучення з експлуатації морально застарілих і фізично зношених транспортних засобів.
  • У чому перевага Вас як кандидата від «Слуги Народу»?
  • Дивіться, у нас вже є районна рада, де сформована більшість і головою обрано представника «Слуги Народу» Романа Падалко. Є обласна рада, де головує Олена Дмитренко також від «Слуги Народу». Відповідно, є підтримка Президента та Уряду.
  • Якщо мером міста буде представник «Слуги Народу», то ми розраховуємо на більшу підтримку від держави. А це і питання ремонту доріг, лікарень, це і кошти субвенцій на соціально-економічний розвиток, і кошти Державного фонду регіонального розвитку.
  • Ви знаєте, що Новгород-Сіверський міг перетворитись із центру району у звичайне провінційне містечко, принаймні були такі варіанти перспективного плану Чернігівської області за попередньої влади. Однак вдалося відстояти район і залишити його центром Новгород-Сіверський, у тому числі спільними діями нашої команди на всіх рівнях. Тому це також допоможе нам у пошуку інвесторів – всі необхідні рішення і відповідні дозвільні документи, які у компетенції місцевої влади різних рівнів, можна прийняти на місці.

Як відомо, на мера Новгород-Сіверського балотуються 7 кандидатів. Вибори відбудуться у неділю, 17 січня ц.р.

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Новгород-Сіверська,

Людмилу Ткаченко оголосили переможницею виборів голови Новгород-Сіверської ОТГ

Людмилу Ткаченко оголосили переможцем виборів на посаду голови Новгород-Сіверської ОТГ. ТВК прийняла 22 січня відповідну постанову. Людмила Ткаченко – кандидатка від партії «Рідний дім» набрала 34,5 % голосів. У голосуванні на виборах Новгород-Сіверського міського голови взяли участь понад 8300 виборців…

Віктор Кропот про розвиток Новгород-Сіверського. Інтерв’ю

Протягом останніх десятиліть Новгород-Сіверський край залишався одним із найбідніших на Чернігівщині. 17 січня жителі Новгород-Сіверської громади обиратимуть міського голову. Очевидно, що найбільшим викликом для нового керівника громади стане економічний розвиток. Без цього говорити про підвищення якості життя місцевих громадян навряд…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Стали відомі кандидати на посаду мера Новгород-Сіверського

На посаду голови Новгорода-Сіверського на повторних виборах претендуватиме 8 кандидатів. Про це повідомляє Суспільне.Чернігів. У повторних виборах голови Новгород-Сіверської міської ради, які відбудуться 17 січня, братимуть участь 8 кандидатів. Інформацію підтвердив заступник голови Новгород-Сіверської міської ТВК Сергій Йожиков. З його…

Обрано голову Новгород-Сіверської районної ради

На першій сесії Новгород-Сіверської районної ради головою обрано депутата від партії «Слуга народу» Романа Падалко. Про це йдеться на ФБ-сторінці обласної організації партії. 10 грудня на першій сесії таємним голосуванням обрано керівництво Новгород-Сіверської районної ради. Головою ради обрано депутата Романа…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: