Новини

Акція для галочки: хто привів пенсіонерів під міську раду у вихідний

Буквально перед Різдвяними святами в соціальних мережах почали ширитися заклики про акції протесту проти підняття тарифів. Цікаво, що людей закликали прийти під стіни мерій в обласних центрах 10 січня. Що не так із цими акціями протесту?

Анонси з акціями протесту з’явились у Фейсбуці 6-7 січня. Людей запрошували прийти на протест проти підвищення тарифів. При цьому, схоже що організатори не переймались і зробили лише одну картинку для запрошення.

Ще цікавіше, що поширювали дане оголошення у Фейсбуці з акаунтів, здебільшого, неіснуючих осіб, адже у них на сторінках лише кілька постів і тільки 1 фото.

Більш того, 10 січня це вихідний день, завершає Різдвяні свята в Україні. Логічно, що у вихідний день жодного чиновника у міській раді бути не могло. Тобто тим, хто повірив у щирість намірів організаторів, залишалось просто постояти на морозі без будь-якої можливості поспілкуватись із представниками місцевої влади.

Так і сталось у Чернігові. В оголошену годину до парку біля міської ради прийшли не більше 30 людей, здебільшого пенсіонери. Яких, на нашу думку, вчергове використали для нагнітання ситуації в Україні.

Ось реакція чернігівців під оголошенням про акцію:

«В воскресенье бесполезно, там никого нет»

«Почему к горсовету?»

«Интересно, кто организатор этой акции»?

«Опять людей используют, кому выгодно, это очевидно»

До речі, кому вигідно – тут варіантів може бути багато. Враховуючи, що заклик виходити на акції був поширений анонімно, не від політичних партій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Громади Чернігівщини хочуть більший відсоток податків

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти  №5066 та №5066-1, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків. АМУ зазначає,…

Податкова розповіла, на які податки може розраховувати громада

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що відповідно до пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу, сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень…

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття

У війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час…

Дмитро Іванов очолив Наглядову раду Агенції регіонального розвитку Чернігівської області

Агенція регіонального розвитку (АРР) – один із каталізаторів соціально-економічного розвитку області. Серед засновників АРР – Чернігівська обласна рада, яку представляє депутат від «Слуги Народу» Дмитро Іванов, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: