Новини

Акція для галочки: хто привів пенсіонерів під міську раду у вихідний

Буквально перед Різдвяними святами в соціальних мережах почали ширитися заклики про акції протесту проти підняття тарифів. Цікаво, що людей закликали прийти під стіни мерій в обласних центрах 10 січня. Що не так із цими акціями протесту?

Анонси з акціями протесту з’явились у Фейсбуці 6-7 січня. Людей запрошували прийти на протест проти підвищення тарифів. При цьому, схоже що організатори не переймались і зробили лише одну картинку для запрошення.

Ще цікавіше, що поширювали дане оголошення у Фейсбуці з акаунтів, здебільшого, неіснуючих осіб, адже у них на сторінках лише кілька постів і тільки 1 фото.

Більш того, 10 січня це вихідний день, завершає Різдвяні свята в Україні. Логічно, що у вихідний день жодного чиновника у міській раді бути не могло. Тобто тим, хто повірив у щирість намірів організаторів, залишалось просто постояти на морозі без будь-якої можливості поспілкуватись із представниками місцевої влади.

Так і сталось у Чернігові. В оголошену годину до парку біля міської ради прийшли не більше 30 людей, здебільшого пенсіонери. Яких, на нашу думку, вчергове використали для нагнітання ситуації в Україні.

Ось реакція чернігівців під оголошенням про акцію:

«В воскресенье бесполезно, там никого нет»

«Почему к горсовету?»

«Интересно, кто организатор этой акции»?

«Опять людей используют, кому выгодно, это очевидно»

До речі, кому вигідно – тут варіантів може бути багато. Враховуючи, що заклик виходити на акції був поширений анонімно, не від політичних партій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: