Новини

Перша сесія Корюківської міськради

Установча сесія Корюківської міськради відбулася 2 грудня в приміщенні районної ради. За годину розглянули понад десять питань. Голосували, в основному, одноголосно.

Депутатський склад

У великому залі Корюківської райради міські депутати зібралися на свою першу сесію восьмого скликання, щоб зберігати дистанцію. Так вимагає коронавірусний карантин. Міськрадівська актова зала для цього замала.

На засідання прибули усі 26 новообраних депутатів. Є серед них люди з досвідом, котрі відпрацювали минулу каденцію, були депутатами інших рад, а є й уперше обрані. Загалом — десять жінок і шістнадцять чоловіків.Найбільше голосів виборців на місцевих перегонах отримала гендиректорка Центру сімейної медицини Світлана Лещенко

Депутати представляють п’ять політичних сил. Найбільше від «Слуги народу» -12. Від «Рідного дому» – шість, від «Нашого краю» і Радикальної партії Олега Ляшка – по три та двоє – від «Опозиційної платформи — за життя».

Присяга голови

Міський голова Ратан Ахмедов, за якого проголосувало майже 90% виборців, що прийшли 25 жовтня на дільниці, склав присягу перед депутатським корпусом. Сказав лаконічно: «Вірно служитиму Корюківській громаді та Україні».

Присяга корюківського міського голови Ратана АхмедоваПрисяга корюківського міського голови Ратана Ахмедова

А звертаючись до депутатів, наголосив, що кожен із них несе високу відповідальність перед громадою, де проживає 20 тисяч людей. Більшість з них не є членами партій, хоча їхні кандидатури й висували політичні сили.

Вони не політики, але господарниками доведеться стати, аби відстоювати інтереси мешканців. А девізом у роботі новообраної Корюківської міськради на наступну п’ятирічку мають стати такі слова: «Більше, краще, швидше».

Обрали нового секретаря і затвердити постійні комісії

У раді минулого скликання секретарем міськради була Світлана Олійник. Їй голова подякував за хорошу роботу та вручив квіти. А на цю посаду запропонував депутатку минулого скликання Анастасію Плющ, юристку агрофірми «Червоний маяк».Кандидатуру Анастасії Плющ на посаду секретаря міськради депутати під час таємного голосування підтримали одноголосно

Також народні обранці утворили три постійні депутатські комісії:

  • з питань власності, бюджету, соціально-економічного та культурного розвитку;
  • з питань житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього природного середовища;
  • з гуманітарних питань, законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, регуляторної політики, депутатської етики та регламенту.

До кожної комісії обов’язково входитимуть представники від кожної партії.

На посаду першого заступника міського голови Ратан Ахмедов запропонував Олександра Савченка. Заступником з питань діяльності виконавчих органів ради став Олександр Биков. Обидва були заступниками голови в раді минулого скликання.

Затвердили старост

Якщо в попередні роки в одинадцяти старостинських округах міськради були виконувачі обов’язки старост, то тепер відбулося їх призначення. Кандидатури відповідно до чинного законодавства висував міський голова.

Дев’ять затверджених старост уже працювали, а ще раніше були сільськими головами. Це Ірина Гончаренко (Брецький округ), Алла Єгунова (Домашлинський), Володимир Козел (Забарівський), Антон Редін (Олександрівський), Наталія Юденко (Рейментарівський), Віктор Лісений (Савинківський), Олена Кравченко (Сядринський), Леонід Кучеренко (Тютюнницький), Раїса Пилипенко (Хотіївський).

А в Наумівському та Будянському округах старости змінилися. Ними стали відповідно Ігор Григор’єв та Юрій Аполон.

Щодо приєднання громад

До Корюківської громади приєднуються ще шість громад: охрамієвицька, перелюбська, прибинська, шишківська, більшицькослобідська та рибинська. Але поки на підписанні у Президента перебуває закон, який ухвалили народні депутати і який регулює усі питання щодо такого приєднання.

Тому лише після того, як Володимир Зеленський його підпише, тобто вже на наступній сесії міськради, створять і на цих територіях старостинські округи та призначать старост.

Джерело: сайт Сусіди.City

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

У Корюківській громаді у 2020 році реалізували 2 масштабні проєкти

За інформацією державної казначейської служби щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку станом на 1 січня 2021 року в середньому рівень використання коштів в Україні 89,5%. Чернігівська область на реалізацію проєктів за рахунок ДФРР отримала 92,7 млн грн. Станом на 1 січня 2021 року…

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Де розташовуватиметься З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП….

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це…

Перша сесія Корюківської міськради

Установча сесія Корюківської міськради відбулася 2 грудня в приміщенні районної ради. За годину розглянули понад десять питань. Голосували, в основному, одноголосно. Депутатський склад У великому залі Корюківської райради міські депутати зібралися на свою першу сесію восьмого скликання, щоб зберігати дистанцію….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: