Новини

Перші кроки «Слуг народу»: більше коштів на розвиток Чернігівщини

Представники партії «Слуга народу» на Чернігівщині ініціюють вирішення питань, які десятиліттями були поза увагою влади. Для цього працюють із народними депутатами та на рівні Кабміну.

Дмитро Іванов, новообраний депутат Чернігівської обласної ради від партії «Слуга народу», виступив важливими ініціативами, які стосуються економічного розвитку нашої області.

Перше з них стосується збільшення суми коштів із Державного фонду регіонального розвитку (скорочено ДФРР), які щороку йдуть на ремонти та будівництво у школах, садках, спортивних об’єктах та закладах охорони здоров’я.

Дмитро Іванов

«Важливо вже зараз переглянути формулу розподілу коштів ДФРР з тим, щоб область отримувала більше коштів. Приміром, у 2020 році Чернігівщина отримала 92,6 млн грн коштів. Області з такою ж кількістю населення – у півтора-два рази більше», – пояснює Іванов, – «Я пропоную змінити критерії розподілу коштів з тим, щоб Чернігівщина отримувала відповідну кількість коштів».

Також Дмитро Іванов ініціював питання зміни підходів у розподілі державної субвенції на освіту та для окремих закладів у системі охорони здоров’я.

За його словами, місцева команда «Слуги народу» працюватиме спільно з народними депутатами України. Зокрема, звернення вже направлені народному депутату Олегу Семінському, який представляє місто Чернігів.

* * *

Інше звернення Дмитра Іванова стосується збереження чернігівської виправної колонії №44. І мова тут не тільки про безпосередньо установу, де відбувають покарання повторно засуджені жінки.

Як відомо, на початку жовтня Мінюст вирішив “законсервувати” установу в рамках оптимізації. На практиці це означає, що більшість працівників будуть скорочені, окрім тих, які стежитимуть за збереженням майна та приміщень. Виходить, що із штату у 182 працівників буде скорочено не менше 150.

«Це робочі місяця, це податки із заробітної плати, які йдуть у міський бюджет, це якщо брати суто економічні показники. Окрім цього, на території колонії функціонує потужне швацьке підприємство, де працюють жінки, які відбувають покарання. А це легка промисловість, яка є одним із драйверів розвитку Чернігівської області», – пояснює Дмитро Іванов.

«Це саме те, про я що говорив під час виборчої кампанії: об’єднання зусиль нашої команди в області із можливостями впливу на рішення через Верховну Раду та Кабмін», – каже Іванов.

* * *

Як відомо, до обласної ради пройшли 8 депутатів від партії «Слуга народу».

На всеукраїнському рівні «Слуга народу» отримала найбільше з усіх партій представництво у радах всіх рівнів:

«Слуга Народу» має близько 7000 депутатів по всій країні та близько 215 голів місцевих рад різних рівнів», – повідомив голова партії Олександр Корнієнко.

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: