Новини

Перші кроки «Слуг народу»: більше коштів на розвиток Чернігівщини

Представники партії «Слуга народу» на Чернігівщині ініціюють вирішення питань, які десятиліттями були поза увагою влади. Для цього працюють із народними депутатами та на рівні Кабміну.

Дмитро Іванов, новообраний депутат Чернігівської обласної ради від партії «Слуга народу», виступив важливими ініціативами, які стосуються економічного розвитку нашої області.

Перше з них стосується збільшення суми коштів із Державного фонду регіонального розвитку (скорочено ДФРР), які щороку йдуть на ремонти та будівництво у школах, садках, спортивних об’єктах та закладах охорони здоров’я.

Дмитро Іванов

«Важливо вже зараз переглянути формулу розподілу коштів ДФРР з тим, щоб область отримувала більше коштів. Приміром, у 2020 році Чернігівщина отримала 92,6 млн грн коштів. Області з такою ж кількістю населення – у півтора-два рази більше», – пояснює Іванов, – «Я пропоную змінити критерії розподілу коштів з тим, щоб Чернігівщина отримувала відповідну кількість коштів».

Також Дмитро Іванов ініціював питання зміни підходів у розподілі державної субвенції на освіту та для окремих закладів у системі охорони здоров’я.

За його словами, місцева команда «Слуги народу» працюватиме спільно з народними депутатами України. Зокрема, звернення вже направлені народному депутату Олегу Семінському, який представляє місто Чернігів.

* * *

Інше звернення Дмитра Іванова стосується збереження чернігівської виправної колонії №44. І мова тут не тільки про безпосередньо установу, де відбувають покарання повторно засуджені жінки.

Як відомо, на початку жовтня Мінюст вирішив “законсервувати” установу в рамках оптимізації. На практиці це означає, що більшість працівників будуть скорочені, окрім тих, які стежитимуть за збереженням майна та приміщень. Виходить, що із штату у 182 працівників буде скорочено не менше 150.

«Це робочі місяця, це податки із заробітної плати, які йдуть у міський бюджет, це якщо брати суто економічні показники. Окрім цього, на території колонії функціонує потужне швацьке підприємство, де працюють жінки, які відбувають покарання. А це легка промисловість, яка є одним із драйверів розвитку Чернігівської області», – пояснює Дмитро Іванов.

«Це саме те, про я що говорив під час виборчої кампанії: об’єднання зусиль нашої команди в області із можливостями впливу на рішення через Верховну Раду та Кабмін», – каже Іванов.

* * *

Як відомо, до обласної ради пройшли 8 депутатів від партії «Слуга народу».

На всеукраїнському рівні «Слуга народу» отримала найбільше з усіх партій представництво у радах всіх рівнів:

«Слуга Народу» має близько 7000 депутатів по всій країні та близько 215 голів місцевих рад різних рівнів», – повідомив голова партії Олександр Корнієнко.

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Влада, Громади,

Уряд затвердив постанову про передачу земель об’єднаним територіальним громадам

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об’єднаним територіальним громадам нашої держави. «Це рішення — важливий крок у реалізації земельної реформи Президента України Володимира Зеленського в частині…

Чи довіряють громадяни реформі децентралізації

В Україні вп’яте за час впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень дослідили ставлення громадян до реформи, її підтримку та наскільки є відчутними для людей зміни, що відбулися. В Києві презентували результати п’ятої хвилі всеукраїнського соціологічного…

Азартный клуб Золотой Кубок – общий обзор

Азартный клуб Gold cup точно понравится гэмблерам любых категорий. После завершения регистрации становятся доступными оптимальные условия для азартного отдыха – множество онлайн-аппаратов, щедрые бонусные предложения, еженедельные турниры и розыгрыши призов. Сайт https://superslots-klub.link/ работает согласно закону и обещает стопроцентную анонимность. Режимы…

Програма “Двигуни громади” для об’єднаних територіальних громад

Агенція трансформацій «М.CLASS» оголошує перший набір об’єднаних територіальних громад України для участі у програмі «Двигуни громади», яка передбачає розбудову відділів розвитку для ОТГ. До участі у програмі запрошуються об’єднані територіальні громади із усіх регіонів України, які мають потребу у створенні або суттєвому зміцненні потенціалу…

З новим адміністративно-територіальним устроєм Чернігівської області можна ознайомитися на інтерактивній мапі

Яким став адміністративно-територіальний поділ України відтепер можна побачити на інтерактивній мапі та інтерактивному атласі. Чернігівська область на мапі представлена 5 районами – Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький, Корюківський та Новгород-Сіверський, та 57 об’єднаними територіальними громадами. За допомогою інтерактивного інструменту можна ознайомитися з…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: