Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….
Роз’яснення порядку заповнення бюлетенів з виборів сільського/селищного голови і депутатів

(Витяг з Додатку до постанови Центральної виборчої комісії від 10 жовтня 2020 року № 366)
У виборчому бюлетені для голосування в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) зазначаються порядкові номери, під якими в алфавітному порядку включено до бюлетеня зареєстрованих у відповідному виборчому окрузі кандидатів, їхні прізвища, власні імена та по батькові, суб’єкт висування кандидата, у разі, якщо кандидат висунутий шляхом самовисування, – позначка «самовисування», відомості про рік народження, посаду, місце проживання.
Праворуч від порядкового номера та прізвища, власного імені та по батькові кожного кандидата розміщується порожній квадрат.
У такому виборчому бюлетені виборець у порожньому квадраті, розміщеному праворуч від порядкового номера та прізвища, власного імені, та по батькові кандидата, за якого він голосує, робить позначку «плюс» (+) або «галочку» (✓), або іншу (×, ◊, ○ та ін.), що засвідчує його волевиявлення.
УВАГА! Виборець може голосувати лише за одного кандидата. Виборчий бюлетень, у якому проставлено позначки навпроти прізвищ кількох кандидатів, вважається недійсним.
Виборчий бюлетень вважається недійсним, якщо в ньому не проставлено жодної позначки, що засвідчує волевиявлення виборця.
Виборчий бюлетень буде вважатися недійсним, якщо зміст волевиявлення виборця щодо підтримки кандидата в депутати неможливо встановити.
Заміна виборчого бюлетеня у разі допущення помилки під час його заповнення
За змістом частини дванадцятої статті 248 Кодексу в разі, якщо виборець, заповнюючи виборчий бюлетень, припустився помилки, він має право невідкладно звернутися з письмовою заявою до члена дільничної виборчої комісії, який видав йому виборчий бюлетень, з проханням видати йому інший виборчий бюлетень.
Член виборчої комісії видає виборцю інший виборчий бюлетень у порядку, встановленому Кодексом, лише в обмін на неправильно заповнений виборчий бюлетень, про що уповноважений член дільничної виборчої комісії робить відповідну позначку в списку виборців навпроти прізвища виборця, яку засвідчує своїм підписом. Неправильно заповнений виборчий бюлетень негайно погашається членом комісії, який його видав, як невикористаний, про що складається акт.
Повторна видача виборчого бюлетеня замість неправильно заповненого не допускається.
Особи, винні у протиправному псуванні виборчих бюлетенів, відшкодовують заподіяну шкоду в порядку, встановленому законом.
З метою чіткого і однозначного встановлення змісту волевиявлення виборця, запобігання можливим фальсифікаціям виборчий бюлетень слід заповнювати ручкою, уникаючи використання олівця.
Джерело: ЦВК