Новини

Відповідальність — понад усе. За порушення — складання мандату. Кандидати підписали зобов’язання перед виборцями

Зв’язок із виборцями, безумовне відвідування сесій та комісій, депутатська етика та уникнення конфлікту інтересів — кандидати у депутати від «Слуги Народу» підписали «Меморандум про відповідальність» перед жителями Чернігівщини.

Партія «Слуга Народу» першою ініціювала підписання кандидатами відповідного документу. Меморандум передбачає особисте зобов’язання кожного підписанта сумлінно виконувати депутатські обов’язки, працювати в рамках закону та постійно підтримувати зворотній зв’язок із виборцями.

За словами лідера партійного списку до обласної ради Олени Дмитренко, команда «Слуги Народу» налаштована взяти більшість в обласній та місцевих радах і об’єднати зусилля задля розвитку всіх громад Чернігівщини.

— Головне для кожного з нас — це відповідальність перед собою та виборцями, які довірять нам свій голос. І я думаю, що наша команда так і працюватиме — на благо Чернігівщини, – наголосила Олена Дмитренко.

Керівник обласного осередку «Слуги Народу», депутат Верховної Ради Павло Халімон висловив упевненість, що депутати місцевих рад на Чернігівщині працюватимуть сумлінно та виконуватимуть свої обіцянки.

— Кожен, хто приєднався до команди президента, повинен пам’ятати: якщо ти даєш обіцянку, ти зобов’язаний її виконати. Саме так працює наша фракція у Верховній Раді. Ми прийняли ті закони, які обіцяли людям і які до нас розглядалися роками, — зазначив Павло Халімон.

Загалом у Чернігівській області «Слугою Народу» висунуто 1294 кандидати до місцевих рад. Це 78% від загальної кількості мандатів.

* * *

Дмитро Іванов: «Підписання меморандуму та його дотримання — цивілізований шлях до виконання Програми Президента і нашої партії. Відповідальні депутати — це ті, які контролюють чиновників. І це найголовніше, чим ми будемо займатися».

Тарас Молочко: «Даний меморандум є письмовою фіксацією тих обіцянок, які ми давали ще перед початком виборчої кампанії. На жаль, стара система чіпляється за кожну можливість, щоб залишитись. Але ми змінимо країну, і сьогодні ми з колегами це підтверджуємо».

Віталій Свириденко: «Ми є першою політичною силою в Україні, яка запровадила підписання даного меморандуму. Цей документ є обов’язковим».

Володимир Романчук: «Після підписання меморандуму на нас чекає важка робота. Вперед і тільки за перемогою!»

Руслан Старченко: «Насправді неважливо, є вибори чи немає виборів, потрібно відповідати за свої слова і бути чесними. Ми не кидаємо слів на вітер. Кожне слово, яке ми сьогодні говоримо, буде дотримание і після виборів».

Олена Стрілець: «Це був необхідний крок для всіх нас. Для того, щоб кожен відчував персональну відповідальність за свої дії».

Джерело: сайт 0462

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори,

У 208-му окрузі порахували 100% бюлетенів: Ляшко програв Гуньку

Кандидат у народні депутати від «Слуги народу» Анатолій Гунько зберіг відрив від свого опонента з Радикальної партії Олега Ляшка на виборах у 208-му окрузі після підрахунку 100% бюлетенів, свідчать дані на сайті Центральної виборчої комісії.

Як підготуватися вдома, щоб провести менше часу на виборчій дільниці

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів. Обов’язково на вході…

Володимир Тертій: «Хочу повернути людям віру в те, що влада — це народ»

Кандидат на посаду голови Новобасанської сільської об’єднаної територіальної громади від партії «Слуга Народу» — Володимир Тертій. Свого часу він був ініціатором процесу децентралізації у Бобровицькому районі. Каже, що ця реформа дала надію на краще життя. Утім не так сталося, як…

Соціологи оприлюднили рейтинги кандидатів по 208 округу

За результатами опитування, проведеного соціологічним департаментом Асоціації політичних консультантів України на території 208 виборчого округу, політичні вподобання виборців розподіляються наступним чином (серед тих, хто планує взяти участь у голосуванні). Перше місце посідає Анатолій Гунько (ПП «Слуга народу») з результатом 36,2%….

Всенародне опитування на місцевих виборах: що це і навіщо

За два тижні до місцевих виборів Президент Володимир Зеленський заявив, що у день голосування відбудеться всенародне опитування українців. Одне за одним глава держави назвав 5 питань, на які хоче почути відповідь від громадян. Аби зміст опитування не став сюрпризом у…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: