Новини

Чоловіка, який псував квітники у центрі Корюківки, оштрафували на 1360 гривень

Шістьом жителям Корюківської громади призначили штрафи за адміністративні правопорушення. Покарали й і порушника благоустрою за вирвані квіти біля Міського БК.

На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі міської ради, 27 серпня розглянули 8 справ про вчинення громадянами правопорушень.

Одну людину, що була в нетверезому стані, за неправдиве повідомлення на спецлінію «102» (ст. 183 КУпАП) та за вигул собаки без повідка й намордника (ч.1 ст.154 КУпАП) оштрафували на 119 грн.

Іншого громадянина, жителя с.Сядрине, за спалювання сухого гілля (ст. 152 КУпАП) та за вигул собаки без повідка і намордника покарали на 340 грн.

Ще двох жительок Корюківки за неправдиве повідомлення на спецлінію «102» оштрафували на 51 та 119 грн.

Корюківчанин, який порушив норми ч.1 ст. 179 КУпАП, перебуваючи на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння, отримав штраф у розмірі 85 грн.

Ще одна резонансна справа з порушенням благоустрою не залишилася поза увагою. За вирвані на початку серпня квіти з квітників біля Міського будинку культури житель Корюківки отримав штраф у розмірі 1360 грн.

Джерело: вебсайт Корюківської міськради, Сусіди.city

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

У Корюківській ОТГ нові правила благоустрою

На засіданні сьомої сесії, 8 липня, депутати міської ради затвердили оновлені ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ, що діятимуть на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади. Правила стосуються забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях….

Корюківська ОТГ: нові правила благоустрою, місцеві податки і збори

На засіданні сесії Корюківської міської ради 8 липня депутати підтримала думку громадськості і затвердили медичну послугу як пріоритетну для розвитку в громаді, яку обрали в рамках опитування у співпраці з програмою ДОБРЕ. Як відомо, у громаді триває робота над розробкою…

У Корюківській ОТГ закрили 2 школи

Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили в четвер, 8 липня. На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному – лише голосували. Сімнадцятим…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Земля – у комунальну власність громад

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад. Як відбувається цей процес, які є складнощі – коментують голови громад, обрані від «Слуги Народу». Сергій Малець, голова Олишівської селищної громади: «Нарешті без…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: