Новини

Бобровицька ОТГ у “червоній зоні” карантину

4 вересня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Станом на 4 вересня у районі зареєстровано 205 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця – 101, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене – 9, с. Горбачі – 1, с. Осокорівка – 2, с. Кобижча – 19, Травкине – 1, с. Ярославка – 1, с. Мирне – 9,  с. Вороньки – 2, с.Старий Биків -1, Новий Биків – 1, с. Рудьківка-4, с.Макарівка – 5, с.Марківці- 10, с.Нова Басань – 10, с. Озеряни – 6, с. Браниця – 7, с. Осовець – 1, с. Піски – 5, с. Наумівка – 2).

Госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 47 осіб, 2 хворих в КНП “Бобровицька ЦРЛ”. На сьогоднішній день 17 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 74 хворих знаходяться на самоізоляції, 108 хворих  одужало, 6 хворих померло. Всього зареєстровано 429 контактних осіб,  з них 341 обстежений.

У зв’язку з різким збільшенням кількості: хворих на гостру респіраторну хворобу, викликану вірусом Covid-19, летальних випадків серед жителів, Бобровицький район віднесли до «червоної» зони карантину.

З 7 вересня у районі заборонені масові заходи розважального, культурного, спортивного, соціального, релігійного, рекламного  характеру, та інших за участю більше 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв метрів площі будівлі або території на час перебування Бобровицького району в «червоній» зоні.

Призупинено особистий прийом громадян керівниками та працівниками державних установ Бобровицького району. Прийом звернень громадян здійснювати в електронному вигляді, або через скриньки, встановлені на вході в установи.

Заборонено діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, міським транспортом, міжміським, приміським, внутрішньо обласним сполучення, крім:

  • перевезення легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не перевищує п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років, службовими та орендованими авто підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень ЗІЗ в межах кількості місць сидіння і виключно за маршрутами руху, про які не менше ніж за два дні поінформовано органи Нацполіції;
  • приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, оздоровлення та відпочинок дітей за межами Бобровицького району, а також роботу дитячих садочків;
  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо), торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом; провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з техобслуговування та ремонту ТЗ, техобслуговування  реєстрації розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку; торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень; парикмахерських та салонів краси за умови дотримання вимог постанови ГДСЛУ №20; ПСК «Бобровицький ринок» Чернігівської ОСС за умови дотримання вимог постанови ГДСЛУ №34;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Мобільній групі контролю за дотриманням вимог протиепідемічних заходів забезпечити посилення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання та населенням протиепідемічних заходів.

Призупинено  проведення чергових, планових медичних оглядів, крім:

  • студентів, які поселяються у гуртожитки;
  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності;
  • надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
  • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Джерело: сайт Бобровицбкої ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька,

У Бобровицькій ОТГ створено молодіжну раду

20 листопада відбулася історична подія – перша зустріч (установчі збори) щодо формування Молодіжної ради при Бобровицькій міській раді.  Цей консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції,…

У Ніжині та Носівському районі дозволили рух транспорту та роботу шкіл

Із 22 вересня відновляться міські пасажирські перевезення та робота закладів освіти в Носівському районі та м.Ніжині. Таке рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідні пропозиції щодо дозволу у “червоній” зоні працювати транспорту та відновити…

У Бобровицькій ОТГ голосують за проєкти Бюджету участі

Із 1 по 30 вересня жителі Бобровицької ОТГ можуть проголосувати у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена у 2021 році Програмою «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді». 2 липня відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були…

Нові зони карантину для Чернігівської області: ситуація покращилась

У п’ятницю, 18 вересня Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. За словами заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана, із 21 вересня Бобровицький район виходить із «червоної» зони карантину, тут можуть відновлювати…

Бобровицька ОТГ у “червоній зоні” карантину

4 вересня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Станом на 4 вересня у районі зареєстровано 205 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця – 101, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: