Новини

У Новгород-Сіверському районі ремонтують понтонний міст

Розпочався ремонт понтонного мосту через Десну під Новгородом-Сіверським. Міст з’єднує район з 6 селами лівого берегу. Це Биринська та Кортченківська сільради.

Понтонний міст через Десну під Новгородом-Сіверським довжиною 90 метрів. Він збудований у 50-х роках минулого століття. Сьогодні, 1 вересня, розпочинається його капітальний ремонт. Почали зі встановлення бетонних паль. Їх заглиблюють на глибину 6-ти метрів. Вони триматимуть заїзди на оновлену переправу.

«Паралельно з цими фундаментними і бетонними роботами, буде збиратись міст, який буде переведений сюди», – розповів Андрій Лупиха.

Новий понтонний міст почнуть збирати відзавтра. Поки новий буде монтуватися, старим можна буде користуватися.

Довжина одного понтону, якими замінять старі, 9 метрів. Їх вже завтра почнуть спускати на воду.

«Там, між цими деревами буде натягнутий трос. Він вже заведений. І по принципу парома – ми збираємо дві секції і перетягуємо на ту сторону.»

Через натягнутий трос відзавтра водіям водного транспорту слід обережно перетинати ділянку ремонту, попереджає Андрій Лупиха.

«В районі плотів для прогулянок буде натягнутий трос – хто їздить на моторних човнах, катерах, мотоциклах водних – особлива увага, тому що трос буде натягнутий приблизно на метровій висоті.»

Дві сільські ради і півтори тисячі людей з’єднують з Новгородом-Сіверським два понтонних мости. Один – через Десну, який зараз ремонтують, а інший через річку Віть.

Міст через Віть ремонтували минулоріч. Ремонт тоді тривав з травня до нового року. На нього витратили понад 4-х мільйони гривень.

Міст через Десну планують завершити за два місяці. Коштуватиме будівництво 8.4 мільйона гривень.

Джерело: UA:Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Новгород-Сіверська,

ЦВК скасувала вибори міського голови у Новгород-Сіверському: буде нова дата

Центральна виборча комісія скасувала визначені територіальними виборчими комісіями дати проведення повторного голосування у Новгород-Сіверському. Відтак місцева ТВК має призначити нові дати виборів до 23 листопада. Про це повідомила пресслужба ЦВК. «Комісії під час визначення дати проведення повторних виборів не дотрималися…

Новгород-Сіверська ЦРЛ має необхідне обладнання для лікування хворих на COVID-19. Однак пацієнтів не приймає: чому?

КНП «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня» має все необхідне для лікування хворих на COVID-19, зокрема в інфекційному відділенні встановлено 6 апаратів ШВЛ, 6 кисневих концентраторів та ліжка, підключені до кисневої мережі. Втім, за словами генеральної директорки закладу Олени Набхан, можливості приймати…

Про місто Новгород-Сіверський мовою циф

Місто Новгород-Сіверський розташоване на північному сході Чернігівської області на мальовничих берегах Десни. Багатою історією і чудовими пам’ятками місто вражає і закохує в себе з першого погляду. На 1 липня 2020 року в місті проживала 12 771 особа, або 2% чисельності…

У Новгород-Сіверському районі ремонтують понтонний міст

Розпочався ремонт понтонного мосту через Десну під Новгородом-Сіверським. Міст з’єднує район з 6 селами лівого берегу. Це Биринська та Кортченківська сільради. Понтонний міст через Десну під Новгородом-Сіверським довжиною 90 метрів. Він збудований у 50-х роках минулого століття. Сьогодні, 1 вересня,…

У Новгороді-Сіверському та Мені медики святкують новосілля

У двох громадах на Чернігівщині знайшли можливість надати житло медикам, які працюють у місцевих лікарнях. Лікар травматолог-ортопед Новгород-Сіверської центральна районна лікарня Олексій Кібець та педіатр Альона Мазепа отримали житло, придбане за рахунок бюджетного фінансування. Минулого місяця Новгород-Сіверська районна рада надала…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: