Новини

Разом до перемоги на Чернігівщині: «Слуга народу» представила свою команду

Володимир Зеленський на минулих президентських виборах кинув виклик системі. І його підтримали люди, які сказали, що вони не можуть жити по-старому. Система, створена з корупції і брехні, сама себе не змінить. Тому завдання команди «Слуга народу» – привести чесних людей у владу ради та оновити місцеві ради.

Про це заявив голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко на зустрічі команди «Слуга народу» на Чернігівщині, яка відбулася 2 серпня. Сюди приїхали представники всіх районів та міст області та Чернігова, щоб сформувати команду, яка йтиме на місцеві вибори восени цього року. Як переконані учасники зустрічі – команди-переможниці.

До учасників зустрічі звернувся народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації партії «Слуга народу» Павло Халімон. Щоправда, говорити йому довелося онлайн, бо наразі він знаходиться на самоізоляції.

Павло Халімон

– Я з великою гордістю хочу всім нагадати, що, незважаючи на пандемію коронавірусу, на спротив старої системи, нам вдалося ухвали надважливі законопроєкти. У тому числі про зняття депутатської недоторканості, про імпічмент президента, багато інших нагальних законів, – сказав Павло Халімон. – Ми прийшли не займатися виборами, а міняти країну – від найбільших міст і до маленьких сіл. І я хочу закликати всі політичні сили не займатися виборами, а робити реальні справи для людей.

В унісон прозвучали й виступи народних депутатів, які представляють Чернігівщину у Верховній Раді, Максима Зуєва та Олега Семінського.

Максим Зуєв

– Президенту дуже потрібна наша підтримка. Працюючи у Верховній раді, усвідомив, що надзвичайно важко змінювати систему, поки на місцях дотепер сидять старі корупційні політики, які за 30 років витягли з України практично все. Саме ваша енергія і підтримка необхідна зараз, щоб корупційна влада остаточно залишилась у минулому. Перед виборами, як гриби після дощу з’являються регіональні феодальні проєкти. Їх першочергова мета – стати в опозицію розпочатим змінам. Сподіваюсь, що люди розберуться і поставлять на минулому крапку, – резюмував народний депутат України Максим Зуєв.

Олег Семінський

– Найголовніше наше досягнення – те, що країна має порядного президента, справедливого, чесного, який не займається корупцією і брудними схемами, – переконаний Олег Семінський. – Тому нам треба об’єднатися заради вирішення на місцевому рівні усіх нагальних проблем, які сьогодні турбують жителів Чернігівщини.

Далі слово взяв лідер Чернігівської міської команди, бізнесмен Юрій Тарасовець. «Слуги народу» розглядають його основним кандидатом на посаду Чернігівського міського голови.

– З новим Президентом і його командою ми побачили реальні зміни у країні. Вдячний за запрошення стати одним із «Слуг народу», щоб разом ми змогли змінювати життя у нашому рідному Чернігові на краще, – наголосив Юрій Тарасовець.

2020 08 02 tarasovets 0001
Сергій Берестовий та Юрій Тарасовець
Ганна Якубова

– Те, наскільки рівень медицини нині інакший – говорить статистика народжуваності. Вона нині критично низька. Коли я чую, що у Польщі народжується 3000 українських малюків від тих матусь, які вже залишили Україну – мені стає зрозуміло, саме зараз час для критичних змін у нас. Бо чинна влада міста Чернігова не чує дитячі лікарні і не надає їм таку потрібну підтримку. Це дуже прикро! Тому я йду разом до перемоги з командою «Слуги народу». Ми повинні зробити все, аби поліпшити рівень надання послуг у дитячій медицині. Бо це наше майбутнє! – вважає Ганна Якубова.

Тетяна Ясочко, освітянка, представник Чернігівської міської молодіжної ради, підкреслює: «Слуга народу» задала загальнонаціональний тренд об‘єднання усіх рівнів самоврядування.

– Влада повинна підтримувати людей, а не конкурувати між собою. Тим більше, коли зараз так багато задач в освіті, медицині. От заради інтересів людей і якості їхнього життя ми єднаємось.

Володимир Романчук, підприємець з Городні, основний кандидат на посаду Городнянського міського голову:

Володимир Романчук

– Я народився і працюю – у Городні. Так вже сталося, що усі ті підприємства, які ми започаткували разом з моїм другом Володимиром Баглаєм у Городнянському районі – вони відкриті, прозорі. За ті 15 років, які ми працюємо, ми стараємося робити якнайкраще для людей. Але, вже багато років керує нашим містом одна людина. Вона сидить у кріслі довго, та я скажу, що не побачив, щоб Городня розвивалася, щоб робилося бодай щось для створення нових робочих місць. Я хочу виправити це! Знаю, що не дуже добре говорю, я більше звик працювати. Я відкритий і всі, хто мене чують – йдіть до нас! Ми разом зробимо все для того, щоб наша Городня процвітала. Разом ми точно переможемо.

У партії наголошують на необхідності змін на місцевому рівні, оскільки реформа децентралізації дає нові шанси змінити життя громад на краще. І тому критично важливо підтримати команду «Слуга народу», яка реально зможе впровадити такі зміни.

– Велика небезпека полягає в тому, що перед виборами виникають місцеві популістські феодальні партії, основна діяльність яких спрямована не на вирішення нагальних проблем жителів громад, а на прославляння партійних лідерів, – зазначив депутат Чернігівської міської ради Максим Черненок. – Поточні й не важливі роботи створюють у людей ілюзію благополуччя. І за цими яскравими картинками легко ховати корупцію. Ми маємо зруйнувати цю схему і показати людям, хто є хто.

Лариса Осадчук, голова Борзнянської РДА, депутатка обласної ради, описує себе коротко – вона людина результату, а не порожніх розмов.

– Так, у нас є чимало питань, які потребують негайного вирішення у нашій Борзнянській громаді. Вважаю, що ми потребуємо реальних справ, розвитку місцевої інфраструктури, залучення нових інвестицій, створення нових робочих місць – того всього, про що нині постійно підкреслює Президент. Без міцних громад ми не побудуємо міцну Україну. Партія «Слуга народу» має всі шанси взяти більшість у місцевих радах.

Євген Волошин, голова правління ОСББ “Льотна, 25Б» у Чернігові:

– Мене часто запитують чому я йду у політику? Я йду туди заради людей, тих, яких ми повинні витягнути з того, куди їх загнала місцева рада на всіх місцях: Чернігів, Городня, Борзна та інші міста. Всі наші райони повинні об’єднатися в одну цілу команду Президента та перемогти на цих виборах. Я йду в політику заради того, щоб, вибачте, викурити з міських кабінетів корупцію, відкати, оцю “барижну” систему. От тому я йду в політику. Друзі, ми – об’єднана команда Президента України, ми повинні всі разом з вами оновити Чернігівщину.

Ратан Ахмедов

Приєднався до команди «Слуги народу» Корюківський міський голова Ратан Ахмедов.

– Користуючись нагодою, я хотів би подякувати тим людям, які сьогодні завершують реформу децентралізації, котрій уже більше п’яти років. Дякую команді президента, народним депутатам. Місцеве самоврядування чекає зміни до бюджетного законодавства, які зацементують об’єднані територіальні громади. І з ресурсами, і з повноваженнями брати на себе відповідальність, розвивати громаду, розвивати Україну. Ось чому я тут.

Учасники зустрічі закликали приєднуватися до команди «Слуга народу» всіх, кому не байдужа доля рідного села, селища, міста, області. Тут переконані в перемозі, чітко бачать цілі та впевнені, що разом з центральною владою можна вивести Чернігівщину на новий рівень розвитку.

 * * * 

Чому ви тут? Запитували в учаників заходу

Наталія Романовська

– Мої життєві цінності – це моя країна, моє місто, моя сім’я, мій рідний колектив, моє підприємство, – розповідає учасниця зустріч Наталія Романовська з Чернігова. – Я вірю в цю команду, я вірю, що у нашої країни – велике майбутнє. Я сподіваюсь, що прикладу максимум зусиль, щоб допомогти цій команді у досягненні визначених цілей. І ми обов’язково переможемо!

* * * 

Олександр Левицький

– Я сьогодні тут, бо вважає, що люди, які знаходяться на місцях, які роблять реальні справи мають включатися в команду і разом рухатися, – каже Олександр Левицький з Корюківки. – Я побачив, що народний депутат України Максим Зуєва – абсолютно порядна людина. Я готовий іти з ним і з людьми, які сьогодні тут зібралися, в одній команді й змінювати те, що важливо для Чернігівщини.

– Ми завжди ставимо якісь надвисокі вимоги національній владі, а на місцевому рівні, будемо казати відверто, недопрацьовуємо. Потрібно йти на вибори, отримувати відповідні місцеві повноваження, розказувати людям як все працює, які вимоги, які потреби у медицині, щоб лікарня працювала якнайкраще, бо мандат – це не самоціль, це інструмент впровадження тих ініціатив, які декларують Уряд, Президент, Верховна Рада. Скажу відверто: ми відчуваємо їхню підтримку, за час їх каденції ми, як лікарня, отримали більше 10 млн грн фінансування. Це кошти на боротьбу з COVID-19, на апаратуру, на ремонти і так далі. Тобто, робота йде та обіцянки виконуються! Ми все оцінюємо не по словах, а по справах! – каже Дмитро Руденко, генеральний директор КНП “Чернігівська районна центральна лікарня”.

* * *

Сергій Вакуленко

– Я міркую з точки зору як виборець, хотілося б працювати у напрямку поліпшення інфраструктури. Щоб кожному виборцю мого округа було комфортно та зручно проживати у власному районі, дворі. Так, у центрі є красива картинка для туриста, для людей, які відвідують наше місто на 2-3 дні. На жаль, для самих жителів все далеко не так прекрасно. Вони потребують благоустрою у мікрорайонах, ремонтів у під’їздах житлових будинків, ремонтів доріг, проїздів біля дому, тобто, там, де вони витрачають свій основний час, щоб їм стало жити краще. Я говорю з точки зору депутата та члена комісії з ЖКГ, повірте, там настільки багато роботи, що її вистачить на 5 і на 10 років, аби це все реалізувати. Звісно, громадський транспорт теж потребує змін. Зауважу, що нам потрібно переходити на автобуси більшої пасажиромісткості – 15-метрові, з низькою підлогою, з новим поліпшеним графіком руху, – коментує Сергій Вакуленко не новачок у політиці – він є чинним депутатом Чернігівської міської ради. Говорить, що “Слуга народу” привабила його тим, що це молода політсила, креативна, з жагою до перетворень, де всі на рівних, де у фокусі саме європейський стандарт розвитку громади.

 * * *

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: