Новини

Володимир Поліщук це Слуга народу для Киселівки

На посаду голови Киселівської громади, що під Черніговом, балотується 8 кандидатів. Від президентської партії «Слуга народу» йде Володимир Поліщук. Коротко поспілкувались із ним щодо планів та напрямів розвитку громади.

– Володимире Андрійовичу, що спонукало Вас взяти участь у виборах до Киселівської ОТГ?

– Я прихильник децентралізації віддавна. Допомагав у створенні практично всіх об’єднаних громад у Чернігівському районі.

Настав час утворити Киселівську об’єднану громаду. Радий, що все вдалося. Адже маємо багато прикладів, коли бажання створити громаду закінчилось чварами та конфліктами. І це прикро.

Я знаю, які повноваження матиме наша об’єднана громада і як одразу розпочати ефективно роботу депутатського корпусу та працівників сільської ради.

Мене підтримує партія Володимира Зеленського «Слуга народу». Тому матиму підтримку на рівні області і не побоюсь сказати – на рівні Києва.

– На Ваш погляд, які виклики стоять зараз перед новостворюваними громадами?

Насправді проблем безліч. Більшість з них у масштабах села чи вулиці – маленькі і незначні. Разом з тим, для людей, які проживають на тих вулицях чи кутках, вони щоденні і дошкульні. За час роботи у районній раді я мав змогу вивчити ці проблеми, які міг розв’язати – розв’язував, але багато з них ще чекають свого вирішення.

Що точно можу обіцяти – що буду постійно на зв’язку з жителями громади. У моїй особі знайдуть підтримку, опору і захист.

Обіцяю, бути справжнім слугою народу для жителів Киселівської громади.

– Чи відомі Вам особливості кожного села, яке входитиме до майбутньої громади?

Безперечно. Знаю, що для Киселівки та Сновянки потрібно вирішити проблему функціонування каналізаційно-насосної системи, для Боромик – вирішити проблему з ФАПом, у Брусилові – з клубом. Знаю, що, найгірше освітлення в окрузі в Березанці.

І практично для кожного села громади це проблеми з електропостачанням, транспортним сполученням, освітленням та асфальтуванням вулиць, облаштування місць утилізації та зберіганням відходів і сміття.

Вирішити всі перелічені проблеми – це мій план заходів. Мені не потрібно місяць чи півроку для того, щоб увійти у курс справ. Ми одразу приступимо до роботи.

– Які Ваші пріоритети діяльності при обранні головою ОТГ?

Насамперед створити Центр надання адміністративних послуг. Це дасть змогу отримати жителям громади всі необхідні послуги та довідки, за якими раніше треба було звертатись до установ у Чернігові. При цьому, я докладу всіх зусиль, щоб левова частка коштів на створення ЦНАПу була за європейські гранти.

Наступне – провести ревізію земельних ресурсів громади.

Створити умови для організації інвестиційних майданчиків у громаді, що, зрештою, вплине на створення робочих місць, і, як наслідок, добробут жителів кожного села.

Громада буде заробляти більше – а значить ми зможемо витрачати більше коштів для людей.

– У Вас амбітні плани. Чи до снаги Вам самотужки це все реалізувати?

Інколи так буває, що і один у полі воїн. Але у моєму випадку – я іду до головування у громаді з надійною командою однодумців, які живуть у селах громади, знають проблеми із середини, є фахівцями у своїх галузях, сповнені натхнення до праці, і кожен з них прагне змінити життя краще, починаючи з маленьких кроків і маленьких дій. Це справжні слуги народу безпосередньо на кожній вулиці. Переконаний, разом з ними ми зможемо реалізувати найамбітніші плани розвитку громади.

– Як щодо працівників сільської ради? Це будуть нові люди?

За роки роботи – а я був і простим робітником на підприємстві, і директором комерційної фірми, і заступником голови районної ради – я ніколи не боявся роботи. Тому головний критерій – готовність працювати для людей, а також обов’язково професіоналізм, старанність, порядність і чесність.

У Киселівській ОТГ чиновники не крастимуть! Це я можу гарантувати.

– Киселівська ОТГ невелика. Чи вистачить коштів на тримання шкіл, медичних закладів, доріг, благоустрою?

Маю чіткі розрахунки фінансової спроможності нашої громади, проведені фахівцями-фінансистами на моє замовлення.

Крім того, налагоджена співпраця з депутатським корпусом Верховної Ради також дозволить реалізовувати сміливі проекти у громаді. Народний депутат від партії «Слуга народу» Сергій Гривко особисто запевнив про це жителів наших сіл під час депутатських зустрічей.

Спілкувалась Валентина Довгань

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Киселівська,

Володимир Поліщук це Слуга народу для Киселівки

На посаду голови Киселівської громади, що під Черніговом, балотується 8 кандидатів. Від президентської партії «Слуга народу» йде Володимир Поліщук. Коротко поспілкувались із ним щодо планів та напрямів розвитку громади. – Володимире Андрійовичу, що спонукало Вас взяти участь у виборах до…

П’ять новостворених ОТГ Чернігівщини готуються до місцевих виборів

У Чернігівській області перші вибори відбудуться у п’яти новостворених ОТГ – Добрянській, Киселівській, Сухополов’янській, Понорницькій та Талалаївській. Початок виборчого процесу передбачає утворення сільських, селищних, міських виборчих комісій та формування їх складу. Після цього розпочнеться процес висування кандидатів у депутати, кандидатів…

У п’яти громадах Чернігівщини у грудні будуть місцеві вибори

Вибори у 5 об’єднаних громадах на Чернігівщині призначила Центральна виборча комісія. Як йдеться у повідомлені на сайті ЦВК, вони призначені на 22 грудня. На неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори у 86 об’єднаних територіальних громадах призначила Центральна виборча комісія….

На Чернігівщині створили 50 об’єднану громаду – Киселівську

Киселівська та Боромиківська сільські ради об’єдналися в Киселівську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Киселівка. Розпорядження про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень Киселівської та Боромиківської сільських рад Чернігівського району «Про добровільне об’єднання територіальних громад»…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: