Новини

У Бобровицькій ОТГ відкрили ЦНАП європейського рівня

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини відкрили Центр надання адміністративних послуг європейського рівня.

Програма “U-LEAD з Європою” здійснювала ресурсну підтримку модернізації цього центру: надала оргтехніку, програмне забезпечення, обладнання, умеблювання та навчила персонал.

Бобровицький ЦНАП став другим такого рівня на Чернігівщині. Раніше за підтримки Програми сучасний центр було відкрито у Кіптівській ОТГ. Ще у двох громадах – Куликівській та Вертіївській – аналогічні роботи перебувають на стадії завершення.

“Бобровицька ОТГ скористалася можливостями, які надає реформа децентралізації, і тепер понад 25 тисяч її мешканців отримуватимуть адміністративні послуги швидко, якісно і в одному місці. Крім центрального офісу ЦНАПу в Бобровиці, у громаді створено ще 5 віддалених робочих місць, що наблизило якісні послуги до людей”, – прокоментував подію радник з муніципальних послуг Чернігівського ЦРМС Микола Стасюк.

За інформацією радниці з питань комунікацій ЦРМС Оксани Стельмах, розташувався ЦНАП в окремому приміщенні. Капітальний ремонт у ньому зроблено коштом громади. Центр облаштований за міжнародними стандартами і є доступним для осіб з інвалідністю. Також має дитячий куточок.

“Прозорість, доступність, безбар’єрність, сучасність та якість – таким критеріям відповідає модернізований заклад у Бобровицькій громаді”, – наголосила Стельмах.

Вона додала, що всі співробітники ЦНАПу вже пройшли навчання з підвищення кваліфікації за системою, розробленою шведськими та українськими експертами Програми. І надають усі базові адмінпослуги: з реєстрації місця проживання, бізнесу, нерухомості та земельних ділянок; з видачі довідок та вклеювання фото в паспорти; соціального характеру, пенсійні та інші.

В урочистому відкритті Бобровицького ЦНАПу взяли участь представники органів влади, а також компанії “Niras Швеція”, за підтримки якої в рамках дії Програми створювався ЦНАП.

Програма “U-LEAD з Європою” фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька,

У Бобровицькій ОТГ розпочали ремонт доріг

На даний час розпочато поточний ремонт доріг по 13 вулицях у місті Бобровиця. До переліку вулиць, на яких  розпочато ремонт включено вулиці Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Мольченка, Михайлівська, О.Бичка, Лупицька, Франка, Горького, Щаслива, Свободи, Гагаріна та Пролетарська. Без уваги…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

У Бобровицькій ОТГ триває реконструкція дитячого садка

У дитячому садку Бобровицької ОТГ «Золотий ключик» триває реконструкція. Роботи ведуться за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загальна вартість проєкту – 10,7 мільйона гривень. Його реалізація розпочалася у 2018 році. Тоді за 2,8 мільйона…

У Бобровицькій ОТГ відкрили ЦНАП європейського рівня

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини відкрили Центр надання адміністративних послуг європейського рівня. Програма “U-LEAD з Європою” здійснювала ресурсну підтримку модернізації цього центру: надала оргтехніку, програмне забезпечення, обладнання, умеблювання та навчила персонал. Бобровицький ЦНАП…

Бобровицька ОТГ готується до відкриття ЦНАПу

Вже незабаром у Бобровиці запрацює єдиний центр з надання адміністративних послуг, до створення якого долучилися українські та шведські експерти. Відтепер всі послуги, за якими раніше треба було обійти не одну структуру і просидіти в черзі не одну годину, а часом…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: