Новини

У Бобровицькій ОТГ відкрили ЦНАП європейського рівня

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини відкрили Центр надання адміністративних послуг європейського рівня.

Програма “U-LEAD з Європою” здійснювала ресурсну підтримку модернізації цього центру: надала оргтехніку, програмне забезпечення, обладнання, умеблювання та навчила персонал.

Бобровицький ЦНАП став другим такого рівня на Чернігівщині. Раніше за підтримки Програми сучасний центр було відкрито у Кіптівській ОТГ. Ще у двох громадах – Куликівській та Вертіївській – аналогічні роботи перебувають на стадії завершення.

“Бобровицька ОТГ скористалася можливостями, які надає реформа децентралізації, і тепер понад 25 тисяч її мешканців отримуватимуть адміністративні послуги швидко, якісно і в одному місці. Крім центрального офісу ЦНАПу в Бобровиці, у громаді створено ще 5 віддалених робочих місць, що наблизило якісні послуги до людей”, – прокоментував подію радник з муніципальних послуг Чернігівського ЦРМС Микола Стасюк.

За інформацією радниці з питань комунікацій ЦРМС Оксани Стельмах, розташувався ЦНАП в окремому приміщенні. Капітальний ремонт у ньому зроблено коштом громади. Центр облаштований за міжнародними стандартами і є доступним для осіб з інвалідністю. Також має дитячий куточок.

“Прозорість, доступність, безбар’єрність, сучасність та якість – таким критеріям відповідає модернізований заклад у Бобровицькій громаді”, – наголосила Стельмах.

Вона додала, що всі співробітники ЦНАПу вже пройшли навчання з підвищення кваліфікації за системою, розробленою шведськими та українськими експертами Програми. І надають усі базові адмінпослуги: з реєстрації місця проживання, бізнесу, нерухомості та земельних ділянок; з видачі довідок та вклеювання фото в паспорти; соціального характеру, пенсійні та інші.

В урочистому відкритті Бобровицького ЦНАПу взяли участь представники органів влади, а також компанії “Niras Швеція”, за підтримки якої в рамках дії Програми створювався ЦНАП.

Програма “U-LEAD з Європою” фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька,

У Бобровицькій ОТГ триває реконструкція дитячого садка

У дитячому садку Бобровицької ОТГ «Золотий ключик» триває реконструкція. Роботи ведуться за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загальна вартість проєкту – 10,7 мільйона гривень. Його реалізація розпочалася у 2018 році. Тоді за 2,8 мільйона…

У Бобровицькій ОТГ відкрили ЦНАП європейського рівня

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини відкрили Центр надання адміністративних послуг європейського рівня. Програма “U-LEAD з Європою” здійснювала ресурсну підтримку модернізації цього центру: надала оргтехніку, програмне забезпечення, обладнання, умеблювання та навчила персонал. Бобровицький ЦНАП…

Бобровицька ОТГ готується до відкриття ЦНАПу

Вже незабаром у Бобровиці запрацює єдиний центр з надання адміністративних послуг, до створення якого долучилися українські та шведські експерти. Відтепер всі послуги, за якими раніше треба було обійти не одну структуру і просидіти в черзі не одну годину, а часом…

У Бобровицькій ОТГ до кінця року відкриють перинатальний центр

У місті Бобровиця триває будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок – він буде працювати на базі центральної райлікарні. Для реалізації проекту за останні два роки освоєно майже 15 мільйонів гривень субвенції з держбюджету, при цьому співфінансування з місцевої…

Бобровицька громада працює над стратегією розвитку

Із 39-и об’єднаних територіальних громад Чернігівщини вже більшість мають розроблені/розробляють або вже затвердили стратегічний план розвитку. Чому кожна громада докладає зусиль та витрачає час на стратегування та планування свого майбутнього? Бо маючи “дорожню карту” розвитку з визначеними сильними та слабкими…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: