Новини

У Бобровицькій ОТГ відкрили ЦНАП європейського рівня

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини відкрили Центр надання адміністративних послуг європейського рівня.

Програма “U-LEAD з Європою” здійснювала ресурсну підтримку модернізації цього центру: надала оргтехніку, програмне забезпечення, обладнання, умеблювання та навчила персонал.

Бобровицький ЦНАП став другим такого рівня на Чернігівщині. Раніше за підтримки Програми сучасний центр було відкрито у Кіптівській ОТГ. Ще у двох громадах – Куликівській та Вертіївській – аналогічні роботи перебувають на стадії завершення.

“Бобровицька ОТГ скористалася можливостями, які надає реформа децентралізації, і тепер понад 25 тисяч її мешканців отримуватимуть адміністративні послуги швидко, якісно і в одному місці. Крім центрального офісу ЦНАПу в Бобровиці, у громаді створено ще 5 віддалених робочих місць, що наблизило якісні послуги до людей”, – прокоментував подію радник з муніципальних послуг Чернігівського ЦРМС Микола Стасюк.

За інформацією радниці з питань комунікацій ЦРМС Оксани Стельмах, розташувався ЦНАП в окремому приміщенні. Капітальний ремонт у ньому зроблено коштом громади. Центр облаштований за міжнародними стандартами і є доступним для осіб з інвалідністю. Також має дитячий куточок.

“Прозорість, доступність, безбар’єрність, сучасність та якість – таким критеріям відповідає модернізований заклад у Бобровицькій громаді”, – наголосила Стельмах.

Вона додала, що всі співробітники ЦНАПу вже пройшли навчання з підвищення кваліфікації за системою, розробленою шведськими та українськими експертами Програми. І надають усі базові адмінпослуги: з реєстрації місця проживання, бізнесу, нерухомості та земельних ділянок; з видачі довідок та вклеювання фото в паспорти; соціального характеру, пенсійні та інші.

В урочистому відкритті Бобровицького ЦНАПу взяли участь представники органів влади, а також компанії “Niras Швеція”, за підтримки якої в рамках дії Програми створювався ЦНАП.

Програма “U-LEAD з Європою” фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька,

На Чернігівщині відкрили дві поліцейські станції у Бобровицькій ОТГ

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив дві поліцейські станції – у Кобижчі та Пісках. Відтепер Бобровицька ОТГ під надійним захистом своїх офіцерів. У рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» свої двері для громадян відчинили нові поліцейські станції…

Бобровицький ЦНАП та сучасні технології: діло майстра величає

Дедалі більше послуг переводять в онлайн: працюють мобільний застосунок та портал «Дія», установи розширюють перелік послуг в «особистому кабінеті користувача». Втім, держава водночас не збавляє обертів щодо впорядкування мережі ЦНАПІв, де зможуть отримати послуги зокрема і ті, хто з різних…

У Бобровицькій ОТГ створено молодіжну раду

20 листопада відбулася історична подія – перша зустріч (установчі збори) щодо формування Молодіжної ради при Бобровицькій міській раді.  Цей консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції,…

У Ніжині та Носівському районі дозволили рух транспорту та роботу шкіл

Із 22 вересня відновляться міські пасажирські перевезення та робота закладів освіти в Носівському районі та м.Ніжині. Таке рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідні пропозиції щодо дозволу у “червоній” зоні працювати транспорту та відновити…

У Бобровицькій ОТГ голосують за проєкти Бюджету участі

Із 1 по 30 вересня жителі Бобровицької ОТГ можуть проголосувати у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена у 2021 році Програмою «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді». 2 липня відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: