Новини

Як працює Центр служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської ОТГ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради розповів про свою роботу за останні місяці.

Так, упродовж березня та на початку квітня 2019 року спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради та Службою у справах дітей здійснено 10 виїздів у населені пункти Ічнянської ОТГ.

Відвідано 19 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 59 дітей. Проведено ряд бесід щодо створення належних умов для проживання дітей у таких сім’ях.

За результатами відвідування 5 сімей перебувають під соціальним супроводом фахівців Центру, метою якого є здійснення контролю за виконанням батьківських обов’язків; трьом дітям запропоновано оздоровлення у санаторії «Пролісок»; двох дітей за заявою матері вирішено помістити на тимчасове проживання до Прилуцького обласного будинку дитини «Надія» (на період до шести місяців).

Перевірено цільове використання державних коштів, які отримують батьки при народженні дитини.

Здійснено також інспектування 8 опікунських сімей, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

5 квітня 2019 року під час виїзної роботи у селах Бурімка та Івангород до профілактичної роботи долучився і представник Ічнянського РВ Управління ДСНС в Чернігівській області, провівши огляд житлових будинків та бесіди з сім’ями з метою запобігання нещасним випадкам під час користування засобами обігрівання та пічним опаленням.

Мета виїзної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дуже важлива і необхідна: відвідати кожну сім’ю, яка потрапила в складні життєві обставини, з’ясувати реальний стан та умови в яких виховуються та проживають малолітні діти, допомогти у вирішенні проблем, які на перший погляд здаються дeже простими, але для деяких сімей надзвичайно складні – щодня нагодувати дитину, одягнути, створити безпечні умови для проживання.

Джерело: сайт Ічнянської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Ічнянська,

Як працює Центр служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської ОТГ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради розповів про свою роботу за останні місяці. Так, упродовж березня та на початку квітня 2019 року спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради та…

Півроку після вибухів на арсеналах в Ічнянській ОТГ: місцеві жителі відновлюють хати самотужки

Нових будинків держава купила аж 17, а потерпілих загалом – 12 тисяч. У Кабміні стверджують, що готові фінансувати ремонти в повному обсязі, і покладають провину на місцевих чиновників. Ті, своєю чергою, бідкаються на відсутність законних механізмів, як витрачати бюджетні кошти….

Шість громад Чернігівщини мають можливість створити сучасні модернізовані ЦНАПи

В цьому їм допомагатиме Програма «U-LEAD з Європою», яка протягом грудня 2018 – січня 2019 проводила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України,…

Як служба зайнятості працювала із мешканцями ОТГ

800 виїзних акцій в об’єднані територіальні громади здійснила у минулому році служба зайнятості. В результаті послугами було охоплено більше 3000 громадян. У програмі візитів – зустрічі з керівництвом та мешканцями громад, роботодавцями, освітянами та учнівською молоддю з метою надання інформації…

Ічнянська громада придбає житло для постраждалих від вибухів на арсеналі

Депутати Ічнянської міської ради вирішили придбати житло для громадян, будинки яких визнані аварійними внаслідок вибухів на складах боєприпасів військової частини А1479. У рішенні, прийнятому 12 грудня, згадується сім прізвищ (Бабич, Серідко, Горбач, Костенко, Крутіков, Ларкіна). Ці люди більше не зможуть…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: