Новини

У Іванівскій ОТГ почали будувати ЦНАП

У Іванівській об’єднаній громаді розпочато будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг.

“Будівельний майданчик підготовлено, тривають земляні роботи з облаштування фундаменту, – повідомив у Фейсбуці голова ОТГ Сергій Гарус.

Проект планується реалізувати протягом 2019 року. Більшість коштів – за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (8,5 млн грн). Ще 1,1 млн грн дасть місцевий бюджет, 1,9 млн – це кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. 

Загальна вартість проекту – 11,6 млн грн. 150 тисяч грн вже витратили на проектні роботи.

Для реалізації проекту була відведена земельна ділянка (0,3 Га), безпосередньо в центрі громади і розташована на державній трасі М01, що спрощую доступ до послуг. Також, біля запроектованого ЦНАПу була зарезервована земельна ділянка (0,36 Га) для перспективного розвитку території та розширення спектру надання послуг населенню громади.

Як відомо, Іванівська об’єднана територіальна громада утворена у 2017 шляхом добровільного об’єднання територіальних громад 12 населених пунктів. Розташована за 12 км від обласного центру. Територія громади займає площу 308,702 квадратних кілометрів. Чисельність громади станом на 1 січня 2018 року становить: 5497 осіб.

Наразі ЦНАПи створюють більшість ОТГ, намагаючись на місцях надавати якомога більше послуг громадянам. Втім є і інша думка: що витрачати 11 млн грн на створення ЦНАПу у безпосередній близькості від Чернігова, де діє один із найкращих ЦНАПів в Україні (надає більше 200 послуг), немає сенсу.

Джерело: Фейсбук, Громади Чернігівщини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Іванівська,

У Іванівській ОТГ започаткували спартакіаду між старостиинськими округами

20 серпня село Анисів Іванівської сільської громади зустрічало спортивні змагання серед старостинських округів Іванівської громади (перша Спартакіада). Свято відбулось в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України. Участь в Спартакіаді приймали команди сіл Анисів, Іванівка, Количівка, Красне, Ладинка, Піски та Слобода. За…

В громадах додалось генеральних планів

В Черниговской ОГА состоялось заседание областного архитектурно-градостроительного совета, на котором было рассмотрено шесть генпланов и планов зонирования территории сел Ковпинка, Пушкари, Будище и Бугриновка Новгород-Северского района, а также Ивановки и Ничеговки Черниговского района. Все они были рекомендованы членами архитектурно-градостроительного совета…

В Іванівській громаді встановлено сім оглядових камер

Тепер в Іванівській громаді є сім камер, що мають функцію зчитування номерних знаків. Так, у селі Количівка камери розміщені біля повороту на Ніжинський напрямок. В Іванівці дві камери розташовані біля школи та острівця безпеки, що розташований в сторону Київського напряму….

Амбулаторія

Нова амбулаторія у Іванівській ОТГ

Іванівська сільська лікарська амбулаторія розрахована до 80 відвідувань за зміну. Тут працюватимуть 2 сімейні лікарі, які обслуговуватимуть жителів 14 населених пунктів.

Жителі кількох сіл вважають першу сесію Іванівської ОТГ незаконною

2 десятки людей прийшли на першу сесію нового скликання Іванівської сільради, вважають скликали її незаконно. Це жителі сіл Анисів та Піски. Все через те, що мають рішення суду, який визнав протиправним приєднання цих сіл до Іванівської ОТГ. Суд відбувся за…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: