Новини

Схід села у населених пунктах Лосинівської ОТГ

У середу, 6 березня, у приміщенні сільського клубу старостинського округу села Вікторівка відбувся схід села. До округу входять, окрім Вікторівки, села Леонідівка та Степ.

На загальних зборах громадян також були голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Андрієць секретар Лосинівської селищної ради Наталія Кошарна, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, представник фермерського господарства «Флеш» Станіслав Породько, депутати Лосинівської селищної ради Іван Прокопенко та Микола Барило.

На порядок денний були винесені такі питання:

  1. Звіт старости с.Вікторівка, Леонідівка, Степ про виконану роботу у 2018 році та плани на 2019 рік.
  2. Звіт селищного голови про соціально-економічний розвиток сіл та виконання селищного бюджету за 2018 рік.Звіт про виконання критичних зауважень та рішень попереднього сходу.
  3. Звіт про виконання критичних зауважень та рішень попереднього сходу.
  4. Про санітарний стан, благоустрій та озеленення населених пунктів.
  5. Про зміцнення законності, правопорядку на території населеного пункту, збереження державної, колективної, та особистої власності.
  6. 6.Про встановлення сум самооподаткування на 2019 рік та звіт про їх виконання в 2018 році.
  7. Звіт ФГ «Флеш» про роботу.

На загальних зборах прозвітувала староста Наталія Гайдей. Також перед селянами виступив селищний голова Володимир Андрієць. А голова Ніжинської районної ради Олег Бузун розповів про позитивні приклади децентралізації.

Під час зборів мешканці сіл активно обговорили низку важливих пититань. Під час активного обговорення озвучувалося багато пропозицій від присутніх жителів сіл, щодо розвитку свого села та порушувалася низка важливих питань серед яких: питання земельних відносин, відновлення руху рейсового автобуса, підключення вуличного освітлення, ремонт дороги та питання екології природи.

На всі питання, які цікавили мешканців. були надані роз’яснення. Староста Наталія Гайдей подякувала всім своїм односельцям, апарату селищної ради, орендарям земельних паїв за порозуміння, підтримку та допомогу.

Після закінчення загальних зборів за підтримки Станіслава Породька святкову атмосферу до свята 8 березня в сільському клубі продовжив гурт «Смоляни», який подарував незабутні враження всім присутнім. Музиканти виконали ряд відомих народних пісень і популярних композицій.

Джерело: сайт Лосинівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Лосинівська,

Схід села у населених пунктах Лосинівської ОТГ

У середу, 6 березня, у приміщенні сільського клубу старостинського округу села Вікторівка відбувся схід села. До округу входять, окрім Вікторівки, села Леонідівка та Степ. На загальних зборах громадян також були голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Андрієць секретар Лосинівської селищної…

Громади Чернігівщини активно працюють над розробкою планів перспективного розвитку

Плани перспективного розвитку територій мають стати дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток міст, селищ та сіл. Мова йде про втілення у життя інфраструктурних проектів, модернізацію об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, наближення до жителів громад необхідних послуг….

У Лосинівській ОТГ оприлюднили графіки сходів жителів сіл

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради повідомляє про графік проведення сходів громадян в населених пунктах Лосинівської об’єднаної територіальної громади. Загалом, збори пройдуть у 6 населених пунктах: села Сальне та Садове – 1 березня 2019 року, початок о 10:00 год.(сільський клуб с.Сальне);…

Що у бюджеті Лосинівської ОТГ на 2019 рік

Лосинівська об’єднана громада оприлюднила бюджет ОТГ на 2019 рік. Головний фінансовий документ прийняли на сесії селищної ради 26 грудня 2018 року. Доходи бюджету передбачаються на рівні 33,7 млн грн, з них 16,9 це міжбюджетні трансферти. Податки на доходи фізичних осіб…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: