Новини

Скільки коштуватиме вивезення сміття у Семенівці

15 листопада, на черговому засіданні, виконавчий комітет Семенівської об’єднаної громади розглянув проект рішення про нові тарифи послуги з вивезення твердих побутових відходів та їх розміщення на міському полігоні, що надаються КП «Ревна».

Із цього питання перед присутніми виступив начальник КП «Ревна» Володимир Субота, презентувавши розрахунки тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів та їх розміщення на міському полігоні.

16,79 грн. – таким був запропонований тариф розрахований з урахуванням вивозу сміття по вулицям міста два рази в місяць.

Свої пропозиції щодо зменшення вартості послуги на вивіз сміття висловили міський голова Сергій Деденко, секретар міської ради Олексій Желтобрюх, перший заступник міського голови Сергій Єрьома, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Кравцов.

У виступах керівники міської ради наголошували на необхідності збільшення кількості, укладених договорів на вивіз сміття з домогосподарств населення та покращення санітарно-екологічного стану населених пунктів громади.

За результатами обговорення, виконком затвердив вартість послуг з вивезення та розміщення твердих побутових відходів на міському полігоні для населення у розмірі 11,67 грн. з ПДВ з одного мешканця, але вивезення сміття комунальне підприємство міської ради буде здійснювати один раз в місяць.

З урахуванням внесених пропозицій, висловлених членами колегіального органу, прийнято відповідне рішення з цього питання.


Джерело: сайт Семенівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Семенівська,

У Семенівській ОТГ перевиконали бюджет, але є нюанси…

У звітності владців Семенівської міської ради за результатами трьох кварталів роботи наведені цифри дохідної та видаткової частини бюджету громади. До бюджету надійшло 100,6 % плану (82946,9 тис. грн), але не все так гладко. Також до теми:

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Скільки коштуватиме вивезення сміття у Семенівці

15 листопада, на черговому засіданні, виконавчий комітет Семенівської об’єднаної громади розглянув проект рішення про нові тарифи послуги з вивезення твердих побутових відходів та їх розміщення на міському полігоні, що надаються КП «Ревна». Також до теми:

Про нову українську школу та новий освітній простір говорили представники громад Чернігівщини

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему “Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ”. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: