Новини

Що «з’їсть» набільше коштів бюджету Чернігова у 2019 році

Учора проект бюджету Чернігова на 2019 рік презентували на засіданні виконавчого комітету.

Фінансисти порахували, що доходи міського бюджету у наступному році будуть більш як 2,6 мільярдів гривен. З них доходи загального фонду міського бюджету – 2,526 мільярдів, доходи спеціального фонду міського бюджету – 84 мільйони, у тому числі бюджету розвитку 18 мільйонів.

Що стосується видатків, то вони пропонуються у сумі 2,604 мільярдів гривень. З них видатки загального фонду міського бюджету – 1,900 млрд грн, видатки спеціального фонду міського бюджету 703,942 млн грн.

Резервний фонд міського бюджету пропонується на рівні 500 тисяч грн, що становить 0,04 відсотка видатків загального фонду міського бюджету.

На міські реалізацію міських програм передбачено 506 млн грн. Їх наразі більше 40.

В обов’язковому порядку бюджет платитиме за такими статтями: оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, обслуговування місцевого боргу, поточні трансферти населенню, поточні трансферти місцевим бюджетам, оплата енергосервісу.

Щодо витрат, то найбільше грошей отримає управління освіти (більше 840 млн грн), управління охорони здоров’я (майже 380 млн грн), а також управління культури (73 млн грн). На житлово-комунальне господарство планують витратити 142 млн грн.


Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Чернігівська,

У Чернігові відкрився перший в області інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр – це сучасний заклад, що надає послуги комплексної діагностики і реабілітації дітям з особливим освітніми потребами.  За сприяння Чернігівської міської ради інклюзивно-ресурсний центр запрацював у новому приміщенні і оснащений так, що викликає справжнє захоплення. Для маленьких відвідувачів тут…

Найбільше часу – питанню бюджету та будівництву нової багатоповерхівки

Бюджет та будівництво нової багатоповерхівки по вул.Савчука,5 – обговоренню цих питань найбільше часу присвятили на сесії Чернігівської міської ради 29 листопада. Але якщо питання бюджету проголосували, то дозволу на будівництво не дали. Також до теми:

Головам ОТГ та бізнесменам учергове розповіли про енергоефективність

Якщо оптимізувати процес сушіння готових виробів будматеріалів, то за 1-3 роки можна окупити затрати на модернізацію і з першого дня використання почати значно заощаджувати на електриці. А якщо взяти звичку користуватися нічним тарифом для електропечі, то витрати «відіб’ються» за півтора,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: