Новини

Визначено переможців журналістського конкурсу з тематики децентралізації

Цього року на Чернігівщині вперше проходить Конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Таку ініціативу започаткувала у березні ц.р. Чернігівська обласна рада.

Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Мета Конкурсу – підвищити поінформованість населення області стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади.

– Конкурс стартував з 1 червня. До 30 вересня тривав збір робіт від учасників, якими, до речі, могли бути не тільки медійники, а працівники комунікаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування. Всього до цього етапу допущено 21 матеріал. Найбільше робіт надійшло у номінаціях «онлайн публікація» «публікація у друкованих ЗМІ»», – повідомив заступник голови Конкурсної комісії Андрій Подорван.

У четвер 1 листопада, Конкурсна комісія, до якої входять представники обласної ради, місцевої держадміністрації, депутати, відомі в області журналісти та представники журналістських організацій, опрацювали матеріали учасників.

Матеріали оцінюється за 4-ма критеріями: актуальність, фаховість та знання тематики, креативність, а також дотримання етичних норм та журналістських стандартів. Оцінка кожного матеріалу здійснюється членом Конкурсної комісії індивідуально, потім бали всіх учасників сумуються, виводиться середнє значення.

За результатами роботи Конкурсної комісії рекомендовано визначити переможців для І, ІІ та ІІІ премії у номінації «онлайн публікація», ІІ та ІІІ премії у номінації «публікація у друкованих ЗМІ», ІІ премії у номінації «радіоматеріал» та ІІ премії у номінації «відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет». Також запропоновано відзначити активних учасників Конкурсу спеціальними відзнаками.

Імена переможців стануть відомі у грудні ц.р. Тоді відбудеться їх нагородження, яке приурочать до Дня місцевого самоврядування. Переможці отримають відзнаки обласної ради та відповідні грошові премії.

До речі, посилання всі матеріали розміщені сайті Громади Чернігівщини.


Джерело: Час Чернігівський

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

Грант на стійкість для громад Чернігівщини

Оголошено другу хвилю конкурсу з підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів. Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Дедлайн другої хвилі конкурсу –…

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: