Новини

Нова техніка для Височанської ОТГ

Для Височанської об’єднаної громади закупили новий трактор марки МТЗ «Беларус».

З допомогою транспортного засобу надаватимуть послуги населенню. Зокрема, виконуватимуть сільськогосподарські роботи: оратимуть, культивуватимуть, дискуватимуть, зкошуватимуть, боронуватимуть, а ще збиратимуть врожай.

Окрім того, техніку використовуватимуть для транспортних, землерійних, будівельних, шляхових та навантажувальних робіт.

Також з допомогою трактора збиратимуть, транспортуватимуть, знешкоджуватимуть і складуватимуть відходи.

У сільській раді переконані, що нове придбання допоможе підвищити кількість та якість компослуг для населення. А також посприяє покращенню благоустрою сіл, які входять до громади, поліпшуватиме екологічну ситуацію та забезпечуватиме комфортні умови проживання жителів у сільській місцевості.


Джерело: сторінка Височанської ОТГ у Фейсбуці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Височанська,

Кабмін визнав спроможними ще 4 ОТГ Чернігівщини

На засіданні Уряду сьогодні, 11 липня, визнано спроможними ще 72 громади. Ті, в яких перші вибори відбулися 24 грудня 2017 року та 29 квітня 2018-го. А також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей…

Громади Чернігівщини разом із експертами Чернігівського ЦРМС працюють над написанням проектів місцевого розвитку

Наприкінці квітня Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, спільно з Департаментом економічного розвитку Чернігівської ОДА, провели семінар «Актуальні питання підготовки проектів до ДФРР та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних…

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ 24 ГРУДНЯ *

Учора, 24 грудня, жителі Городнянської, Линовицької, Варвинської та Височанської ОТГ обирали голів і депутатів місцевих рад. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: