– Ларисо Володимирівно, перед тим, як обговорювати програму, якою Ви будете керуватися у щоденній роботі на посаді голови Михайло-Коцюбинської ОТГ, хочеться донести до читачів інформацію про Ваші політичні вподобання, бачення, як повинне виглядати економічне, соціальне і громадське життя об’єднаної громади…
Вже не саботажники: в області виконали доручення віце-прем’єра

Список ОТГ області поповнився Новгород-Сіверською об’єднаною територіальною громадою.
Як виявилось, територіальні громади сіл Горбівської сільської ради Новгород-Сіверського району відтепер приєдналися до Новгород-Сіверської міської ради.
Це перший приклад створення на Чернігівщині ОТГ шляхом приєднання громад до міста обласного значення.
Таким чином, в області вже 37 працюючих ОТГ. Ще 3 чекають призначення виборів від ЦВК. І ще 2 утворились за останній тиждень. Тож сумарно маємо 42 об’єднані громади.
Кілька тижнів тому з критикою у бій місцевих адміністрацій виступив з різкою критикою віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко. Він заявив про те, що в Україні є 128 районів, у котрих дотепер, після чотирьох років реформи децентралізації, не створено жодної об’єднаної територіальної громади. Зубко трактував це насамперед як саботаж .
До сьогодні у списку 128 районів був і Новгород-Сіверський. Тепер у Чернігівській області ОТГ є у всіх районах.
Джерело: Час Чернігівський