Новини

Ярмарок вакансій ОТГ Чернігівщини. АНОНС

У вівторок, 20 березня 2018 у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбудеться «Ярмарок вакансій ОТГ Чернігівщини».

В програмі:

  • 11.00 – прес-брифінг представників об’єднаних територіальних громад Чернігівщини;
  • 11.40 – презентація громад та вакансій для студентів у форматі «Світове кафе».

Участь у заході візьмуть представники об’єднаних територіальних громад та студенти навчальних закладів Чернігівської області.

Початок реєстрації о 10.30. Місце проведення: Чернігівський ЦРМС, вул.. Святомиколайївська, 12-а.

Контакти для реєстрації журналістів: 098-914-915-2 або на пошту ok.stekmakh@gmail.com

Довідково. Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України для підтримки впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації повноважень органів виконавчої влади, реформування державної регіональної політики.

“U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” є особливою програмою, яка спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Німеччиною, Швецією, Польщею та Естонією, і покликана підтримати український уряд у запровадженні реформи місцевого самоврядування.


Джерело: Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси, Оголошення/Вакансії/Анонси, ЧЦРМС,

У об’єднаних громад спитають про інвестиції, інфраструктуру та економіку

На Чернігівщині стартувало масштабне опитування об’єднаних територіальних громад щодо пріоритетів інвестицій в інфраструктуру на місцевому рівні, які фінансуються за рахунок державних коштів, стан розвитку приватного сектора, а також заходи з боку ОТГ, спрямовані на стимулювання місцевої економіки. Про це повідомляє…

Навіщо ОТГ паспорти громад?

Щоб бути успішною та самодостатньою об’єднана територіальна громада повинна навчитися не лише споживати та користуватися ресурсами, але і створити умови для розвитку економіки на території, створити сприятливий інвестиційний клімат та бути відкритою для пропозицій. А для цього потрібно розуміти, які…

Чернігівщина почала підготовку до другого етапу децентралізації

Чернігівщина почала підготовку до другого етапу децентралізації Чернігівська область, яка в Україні є одним із лідерів впровадження реформи децентралізації, готова переходити до її другого етапу – формування влади районного рівня. Про це йшлося на конференції “Реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою….

У Михайло-Коцюбинській ОТГ запроваджують інноваційну систему обліку активів громади

Михайло-Коцюбинська громада впевнено крокує до змін та успішно працює над втіленням головного задуму децентралізації – наближення влади та послуг до людей. А для того, щоб зрушення відбувалися в усіх сферах життєдіяльності ОТГ, працівникам селищної ради доводиться постійно вчитися та вивчати…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: