Новини

Ярмарок вакансій ОТГ Чернігівщини. АНОНС

У вівторок, 20 березня 2018 у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбудеться «Ярмарок вакансій ОТГ Чернігівщини».

В програмі:

  • 11.00 – прес-брифінг представників об’єднаних територіальних громад Чернігівщини;
  • 11.40 – презентація громад та вакансій для студентів у форматі «Світове кафе».

Участь у заході візьмуть представники об’єднаних територіальних громад та студенти навчальних закладів Чернігівської області.

Початок реєстрації о 10.30. Місце проведення: Чернігівський ЦРМС, вул.. Святомиколайївська, 12-а.

Контакти для реєстрації журналістів: 098-914-915-2 або на пошту ok.stekmakh@gmail.com

Довідково. Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України для підтримки впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації повноважень органів виконавчої влади, реформування державної регіональної політики.

“U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” є особливою програмою, яка спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Німеччиною, Швецією, Польщею та Естонією, і покликана підтримати український уряд у запровадженні реформи місцевого самоврядування.


Джерело: Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси, Оголошення/Вакансії/Анонси, ЧЦРМС,

Про роль старости в житті громади, – говорили на семінарі у Городнянській громаді

17 жовтня у Городнянській міській раді відбувся семінар-тренінг на тему “Роль старости у об’єднаній громаді”. Його проводила Людмила Чабак, радник з питань децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”. Також до теми:

Про нову українську школу та новий освітній простір говорили представники громад Чернігівщини

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему “Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ”. Також до теми:

Об’єднана громада на Чернігівщині вже майже рік без голови

Як відомо, вже майже рік Срібнянська об’єднана громада без голови. Вірніше голова є: обраний на перших виборах 29 жовтня 2017 року Олег Куделя. Втім депутати на першій же сесії відсторонили його від виконання обов’язків. Чому така сталось і як розв’язати…

Батуринська, Козелецька та Любецька громади розпочали обговорення своїх стратегій розвитку

У вересні жителі Батуринської, Козелецької та Любецької територіальних громад обговорюватимуть проекти стратегій розвитку. Ці документи оприлюднюються на сайтах відповідних рад. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: