Новини

Як звітують старости у Коропській ОТГ

Минулого тижня на загальних зборах жителів Рождественського старостинського округу (Коропська ОТГ) звітував староста Анатолій Гейко. 

На захід запросили заступника Коропського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Васила Кравченка, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради Олександра Лаврика, спеціаліста земельного відділу селищної ради Ларису Дорошенко, старосту Атюшівського старостинського округу Станіслава Пилипця, депутатів селищної ради Петра Старуха та Олександра Хоменка, а також редактор газети «Нові горизонти» Людмилу Ковальчук.

Звіт за рік минулий староста Анатолій Гейко розпочав зі статистичних даних старостинського округу, акцентуючи увагу на демографічній ситуації території. Лише тридцять дошкільнят і майже половина населення пенсійного віку – а в навчальному закладі повноцінний другий клас взагалі відсутній.

Постійно підтримується в належному стані вуличне освітлення, хоча в планах збільшити кількість ліхтарів по території. Неабияка увага приділяється роботі по благоустрою старостинського округу: окультурення центру, кладовища, парку; встановлення огорожі біля будинку культури; грейдерування грунтових доріг; за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури проведено ремонт проїзної частини по вулиці Борисівка.

Допомагають й інвестори: регулярна чистка снігу, нова апаратура для будинку культури, подарунки на новорічні свята для дітлахів, фінансування культурних заходів.

Проблемним питанням є сплата внесків до цільових фондів. Із наявних 549 жилих господарств кошти на самооподаткування, які використовуються для фінансування разових цільових заходів соціально-побутового характеру, здали лише 31. Була пропозиція від старости щодо відміни даної сплати, але жителі прийняли внески у сумі 70 грн. і на 2018 рік (20 грн. на благоустрій, 50 грн. – на утримання пожежної частини).

На рік теперішній заплановано спорудження зупинки в центрі села, впорядкування сміттєзвалища, продовження освітлення вулиць, окультурення місця відпочинку в парку та встановлення дитячого майданчика, ремонт підлоги у будинку культури, косметичний ремонт адміністративного приміщення старостинського округу, виготовлення проектно-кошторисної документації на планові об’єкти, є потреба і у заміні вікон у будинку культури, ФАПі, адмінбудівлі.

Загалом звіт старости Анатолія Гейка пройшов злагоджено та організовано і був одноголосно затверджений присутніми.

Про стан правопорядку на підвідомчій території прозвітував дільничний офіцер поліції Володимир Кириченко, який акцентував увагу жителів на адміністративних порушеннях.

Головний спеціаліст земельного відділу селищної ради Лариса Дорошенко проінформувала присутніх щодо порядку передачі землі поза межами населених пунктів об’єднаній територіальній громаді та оформленню громадських пасовищ.

Відчутна допомога на рік теперішній буде і від інвесторів, про що повідомив директор ТОВ «Бахмач Агро» Анатолій Заєць: ремонт трактора Т-25 для потреб жителів, надання службового автомобіля для дільничного офіцера поліції, оформлення спадщини за рахунок товариства, закупівля асфальту для ямкового ремонту доріг.

У своєму виступі заступник селищного голови Василь Кравченко проінформував присутніх щодо розвитку об’єднаної територіальної громади за 2017 рік в цілому і конкретно зупинився на Рождественському старостинському окрузі, подякував старості за проведену роботу та жителям за активну участь.


Джерело: сайт Коропської ОТГ

 

« повернутися до списку новин

 

Останні новини за категоріям(и): Коропська,

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

У Коропській громаді підтримують туристів-краєзнавців

У Коропській громаді виконується затверджена в січні ц.р. Програма розвитку туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного напряму по роботі із юнацькою та шкільною молоддю Коропської селищної ради. Придбане спорядження для туристсько-краєзнавчого гуртка, що працює на базі Карильської школи. Всього 50 найменувань – загалом…

Сесія Коропської ОТГ: старостати, ЦНАП та медицина

Засідання 5 сесії Коропської селищної ради восьмого скликання 12лютого відзначилось ухваленням важливих рішень для громади. Нас сесію прибули  25 депутатів із 26 обраних до ради. На їхній розгляд було винесено 37 питань. Розповімо про найзначущі. Кількість старостинських округів не змінилася…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

Коропська громада в Програмі DOBRE – знайомство з фінансовим напрямком

Минулого тижня в залі засідань селищної ради пройшла чергова онлайн-зустріч команди нашої громади із представниками ще одного компоненту Програми DOBRE, який стосується місцевого бюджету та фінансового управління. Учасниками були фахівець із місцевих бюджетів та фінансового управління Ольга Шубіна й консультанти фінансового…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: