Новини

Сновська ОТГ відзвітувалась за рік роботи. ФОТО

Сновська міська рада оприлюднила інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сновської міської ради за 2017 рік.

Так, протягом 2017 року велась системна робота по залученню фінансів для реалізації проектів, затверджених даною Програмою.

Серед найбільших джерел фінансування для громади в 2017 році була субвенція державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури – 15,9 мільйонів гривень, яка використовувалась за погодженням з обласною державною адміністрацією та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відділом економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради були підготовлені проектні заявки на 16 проектів на повну виділену суму коштів. В процесі реалізації (після проведення перерахунків кошторисної вартості проектів в діючі ціни та проведення конкурсних відборів виконавців робіт) двічі проводились перерозподіл коштів з метою їх повного використання.

В результаті зекономлених коштів вдалось реалізувати додатково 3 проекти по будівництву вуличного освітлення в селах громади та оплатити проектно-кошторисну документацію 4 проектів для реалізації їх у 2018 році.

За рахунок інфраструктурної субвенції реалізовано 10 проектів по будівництву вуличного освітлення в селах Чепелів (2 черги), Камка, Жовідь, Тур’я, В.Щимель, Петрівка (2 проекти по 2 черги кожний), Хотуничі, Рогізки та в м.Сновськ (мікрорайон Носівка).

Проведено капітальний ремонт двох доріг в селах Кучинівка та Рогізки.

Закуплено 3 одиниці спецтехніки для комунального підприємства ЖЕД: трактор, екскаватор, автопідіймач.

Проведено капітальний ремонт існуючих приміщень Сновської гімназії та Петрівського НВК (заміна віконних та дверних блоків).

Розпочато реконструкцію Петрівського будинку культури, в 2017 році проведені роботи по І черзі – заміна віконних та дверних блоків.

Проплачено за проектно-кошторисну документацію по проектах “Капітальний ремонт внутрішньої системи опалення Сновської гімназії”, “Реконструкція їдальні Сновської гімназії”, “Теплореновація будівлі Новоборовицького НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ” шляхом проведення капітального ремонту з виділенням черговості: I черга – заміна та утеплення даху будівлі ; II черга – заміна віконних та дверних блоків; III черга – утеплення фасаду будівлі”, “Капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення Сновської ЦРЛ в частині заміни віконних та дверних блоків”.

Роботи по всіх запланованих проектах виконані і оплачені.


Друге важливе джерело фінансування: субвенція державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, тобто яка надається за поданням народних депутатів України.

В 2017 році було передбачено 22,2 мільйони гривень з державного бюджету та 788,5 тисяч гривень – з міського на реалізацію 31 проекту. Кошти надходили частками, що дуже ускладнювало їх освоєння. Не було можливості укладати договори на повну суму проектів, тому що не було впевненості у надходженні коштів до кінця року, а також казначейство не реєструвало договори, незабезпечені фінансуванням.

Не дивлячись на цілий ряд перешкод, в 2017 році замінено вікна та двері в центральній районній бібліотеці, в лікувальному корпусі центральної лікарні, міській ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.», проведено капітальний ремонт Сновського центру дитячої та юнацької творчості, Сновської дитячо-юнацької спортивної школи, фасаду Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Збудовано вуличне освітлення в селах Тур’я, Смяч (2 проекти), Рогізки (2 проекти) та Хотуничі.

Проведено капітальний ремонт дорожнього покриття на 5 вулицях міста (вул. 30 років Перемоги, Короленка, Пушкіна, Лермонтова, Залізнична).

Розпочато роботи по будівництву спортивного майданчику з поліуретановим покриттям. Встановлено 10 дитячих майданчиків. Закуплено спортивне обладнання для ДЮСШ та музичні інструменти для музичної школи.

Всього по даній субвенції використано16,5 мільйонів гривень з державного бюджету та 729,3 тисяч із міського. Невикористані кошти (а це 5678,2 тис.грн.) як виняток перенесені на 2018 рік з умовою їх цільового використання. Це означає, що в 2018 році у громади вже є кошти на реконструкцію трибун стадіону «Колос», на закупівлю автомобіля для ПМСД, закупівлю медичного обладнання, на закупівлю комп’ютерів мережевого обладнання для реалізації реформи ПМСД, на закупівлю спортінвентарю, меблів для Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.», для закупівлі обладнання для освітлення міського Будинку культури. Ці кошти можна буде використати зразу після затвердження бюджету за 2017 рік і перенесення залишків на 2018 рік.


Ще одне джерело фінансування: державний фонд регіонального розвитку. І хоч у 2017 року в громаді з нього не фінансувалися проекти, відділом економічного розвитку проведена значна робота по залученню коштів для громади на 2018 рік. На конкурсний відбір було подано 9 проектних заявок, оформлених згідно всіх вимог з наданням підтверджуючої документації. На даний час іде їх оцінювання регіональною комісією.

Найважливіший з них: Розроблення містобудівної документації міста Сновськ та сільських населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади.

Також мають соціальну значимість і мають шанси отримати фінансування проекти «Будівництво спортивного залу Щорської районної гімназії», Реконструкція Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба», Придбання автобусу для надання культурно – мистецьких послуг населенню Сновської ОТГ, реконструкція їдальні гімназії.

На жаль, проект «Реконструкція каналізаційних мереж вул. Леніна, Некрасова, Р. Люксембург в м. Щорс Чернігівської області» не знаходить підтримки в області, і тому будемо звертатись і надалі в обласний фонд охорони навколишнього середовища.

Ряд проектів реалізовані за кошти міського бюджету. Це заміна вікон в дитячій бібліотеці, капітальний ремонт дорожнього покриття проїздів на кладовищі в м.Сновськ, встановлення лічильників теплової енергії в багатоквартирних будинках, закупівля освітлювальної та звукової апаратури для міського Будинку культури та інше.

Крім того, серед видатків бюджету розвитку слід відмітити придбання житла для лікарів; оснащення Сновської гімназії засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання; придбання шкільного автобусу, придбання двох стоматологічних бормашин, електрокардіографа, придбання твердопаливних котлів для закладів культури, придбання сценічного одягу та взуття та інше.

Предметно займалися питанням капітального ремонту дороги обласного значення Тихоновичі, Гута Студенецька. Направлені клопотання з цього приводу обласній державній адміністрації, обласній раді, службі автомобільних доріг, облавтодору, управлінню капітального будівництва, Міністерству інфраструктури. Отримано відповідь, що в 2018 році замовлять ПКД на цю дорогу, щоб виконати роботи в 2019 році.

Таким чином, за рахунок всіх джерел фінансування в 2017 році:
прокладено 19,25 км вуличних електромереж, встановлено 302 світлоточки на суму 3,7 мільйонів гривень; проведено капітальний ремонт доріг протяжністю понад 3,5 км на суму 12,7 мільйонів гривень; велась реконструкція та капітальний ремонт будівель бюджетної сфери: 6 – в закладах освіти, 1 – в медицині, 3 в культурі.


Все зроблено вдалось зробити завдяки спільній роботі виконкому та депутатів міської ради, їх оперативності в прийнятті рішень, допомозі народних депутатів України Василя Амельченка, Анатолія Євлахова, помічника народного депутата Павла Мірошниченка, депутатів обласної ради Ігоря Вдовенка, Григорія Божка та Олега Хасенка.


Джерело: Сновська міська рада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

Сновська ОТГ: лікарня відроджується

В КНП «Сновская центральная районная больница» сразу три новых врача. Невропатолог и уролог приступили к работе в Феврале, радиолог пока на учёбе (приобретает квалификацию рентгенолога). Для заведения, в котором, по словам его генерального директора Николая Куценко, более половины врачей предпенсионного…

Фінвідділ Сновської ОТГ про бюджет громади-2020

Фінансовий відділ Сновської міської ради очолює Ліна Савченко. У відділі також працюють: Лілія Гребенюк  – заступник начальника, Катерина Ткаченко – завідувач бюджетного сектору та головні спеціалісти сектору Ірина Турченко  і Леонід Комісаренко. БЮДЖЕТ Запорукою успішного розвитку ОТГ є збалансований бюджет….

Адмінпослуги для жителів Сновської ОТГ: підсумки 2020-го

Сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради за 2020 рік поповнив бюджет на 376 тисяч гривень. Державним реєстратором речових прав на нерухоме майно сектору надання адмінпослуг протягом минулого року постійно проводився прийом громадян та надавалися консультації з питань державної реєстрації…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У Сновській громаді запрацює ЦНАП

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», в Україні завершується процес децентралізації, одним із етапів якої є створення мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Рішенням Сновської міської ради № 6-2/VIII від 24 грудня 2020 року «Про утворення відділу  «Центр надання…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: